Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

jaaa asszem vágom hol lehet ez

ahol ki vannak rakva a hajók a partra, ott van egy ilyen köves rész, gondolom ott valahol

Nem nyert, Tarcalon felőledről (na ezt jól megaszondtam) kell felmenni de már pontosan én sem emléxek, hogy merről. :blush:

Link to comment
Megosztás:

inglisül Welcome :D német meg azt hiszem ezt irja hogy...na, ezt nem tudom biztosan, de máshogy van az tuti. (talán wilkommen?) :blush: :lol: :)

beírtam keresőbe, ott is hozott welkom os an...

nemtudom, sztem csak letöltötte azt és felrakta

de nem az a lényeg

olvass el pár verset.

Link to comment
Megosztás:

jaaa asszem vágom hol lehet ez

ahol ki vannak rakva a hajók a partra, ott van egy ilyen köves rész, gondolom ott valahol

Ahogy Tokajból mész Tarcal felé, beérsz Tarcalra, a Tarcal tábla környékén van egy kis híd, ott kell jobbra lefordulni egy kis kavicsos útra. Innen már nem emlékszem, de ha ott vagyok, tudom. :blush: :lol:

Link to comment
Megosztás:

beírtam keresőbe, ott is hozott welkom os an...

nemtudom, sztem csak letöltötte azt és felrakta

de nem az a lényeg

olvass el pár verset.

Nem is akartam leszólni! :blush: :D Nyilván nem egy "buta liba" :) , csak feltünt hogy igy még nem láttam sehol :lol: ...lehet svédül vagy holland nyelven van..vagy valami hasonló. :D

Link to comment
Megosztás:

Mert a tűzoltók szétvágták, el nem nyílik a teteje.

Tudom én is van ilyen spéci konzervnyitójuk, azzal körbevágják. Vagy ezeken már gyárilag ott van a karika mint a kutyakonzerven? :blush: Nem ez az érdekes, henem hogy írják, hogy egyszercsak elkezdett kacsázni, aztán átt a másik sávban. Amikor meg én elmegyek csúszkálni a kihalt faluba, azt mondják hogy őröltösködök. Pedig csak felkészülök az éles helyzetekre. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tudom én is van ilyen spéci konzervnyitójuk, azzal körbevágják. Vagy ezeken már gyárilag ott van a karika mint a kutyakonzerven? :blush: Nem ez az érdekes, henem hogy írják, hogy egyszercsak elkezdett kacsázni, aztán átt a másik sávban. Amikor meg én elmegyek csúszkálni a kihalt faluba, azt mondják hogy őröltösködök. Pedig csak felkészülök az éles helyzetekre. :D

:lol: :) :D :D ..eldobom az agyam! :D

Link to comment
Megosztás:

Nem hinném, hogy kapnál érte akár egy pofont is, ilyen alapon engem is laposra verhettek volna már -meg Dinyt Albertet, Hening Karcsit is (már ha valaki nem ijed meg tőle :lol: ) és hadd ne soroljam. Amúgy az Astra is Kadett csak más a neve.

Valszeg a Penny parkolóba fogunk begyűlni, utána meg irány kaja vagy a tavaly kiszemelt borospince. :D

Óhogynyaldmegabalacskóm. :blush: :D :)

Link to comment
Megosztás:

Nem is akartam leszólni! :blush: :D Nyilván nem egy "buta liba" :) , csak feltünt hogy igy még nem láttam sehol :lol: ...lehet svédül vagy holland nyelven van..vagy valami hasonló. :D

nemtom, de írd be googléba

ott is kidob majd párat, még üdvözlőlapot is

Link to comment
Megosztás:

Szeretnéd, mi? :P Ki kell, hogy ábrándítsalak. A nőket szeretem... :D :blush: :lol: :)

tényleg? :D :D :D :D

am Sanyát kajak kb ugy képzeltem el mint heninget... közben meg fiatal sukár csákó, hening is, csak ő már nem ugy mint Sanya (rem nem sértődik meg)

Link to comment
Megosztás:

tényleg? :blush: :lol: :) :D

am Sanyát kajak kb ugy képzeltem el mint heninget... közben meg fiatal sukár csákó, hening is, csak ő már nem ugy mint Sanya (rem nem sértődik meg)

Hát ja. :D

Na ezért nehogy megharapjon Karcsi! :D :D Amúgy meg itt egy fotó mikor hackeltem a hűtőmet.

Link to comment
Megosztás:

kinézek az ablakon, és rájöttem miért nem gyarapodika hó.

há me vízszintesen esik, ergo sose esik le :)

Múltkor ezzel fárasztottam a munkatársaimat én is. :D "Ha vízszintesen esik, akkor nem esik le... :lol: " A másik az volt, hogy honnan tudják, hogy vízszintesen esik? Vízmértékkel nézték? :blush:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.