Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Látom zotya emlékszik a reklémra :blush:

:lol:

Laleee gyere te is tokajba

am nyúlegyházára is szoktam menni néha néha.

és te is be tudod szerezni a metabondos cuccokat ha érdekela téma, mi is onnét vesszük, ott a "raktár", de ha rászánod magad hivatkozz rám :)

Link to comment
Megosztás:

Laleee gyere te is tokajba

am nyúlegyházára is szoktam menni néha néha.

és te is be tudod szerezni a metabondos cuccokat ha érdekela téma, mi is onnét vesszük, ott a "raktár", de ha rászánod magad hivatkozz rám :)

Ha jobb lesz az idő, tutira megyünk tokajba és összetalálkozhatnánk valahol. Ha úgy lesz, akkor szólok előtte időben. A többiekkel is jó lenne találkozni! :lol: :blush:

Link to comment
Megosztás:

Ha jobb lesz az idő, tutira megyünk tokajba és összetalálkozhatnánk valahol. Ha úgy lesz, akkor szólok előtte időben. A többiekkel is jó lenne találkozni! :D :blush:

jaja jöjjenek pihentetős hétvégérea nagy Pesti szmogból :lol:

itt jóa levegő C-s a társaság.. de azt ki lehet küszöbölni csak nagyobb banda kell :)

Link to comment
Megosztás:

ha F el odaállítok nagyon megvernek? :lol:

tokajba nagyon sokat vagyok... "Drága Mayámhoz" :)

és ott hol lesz a találkozó?

Nem hinném, hogy kapnál érte akár egy pofont is, ilyen alapon engem is laposra verhettek volna már -meg Dinyt Albertet, Hening Karcsit is (már ha valaki nem ijed meg tőle :blush: ) és hadd ne soroljam. Amúgy az Astra is Kadett csak más a neve.

Valszeg a Penny parkolóba fogunk begyűlni, utána meg irány kaja vagy a tavaly kiszemelt borospince. :D

Link to comment
Megosztás:

Nem hinném, hogy kapnál érte akár egy pofont is, ilyen alapon engem is laposra verhettek volna már. Amúgy az Astra is Kadett csak más a neve.

Valszeg a Penny parkolóba fogunk begyűlni, utána meg irány kaja vagy a tavaly kiszemelt borospince. :D

jaja kadett F

akkor az king, gyalog is átsétálhatok, azt megmutatom, hogy kaphacc pofont és elszaladok :lol:

tudok egy jó helyet... igazából a hely nem is, csak aki ott van :blush:

Mayám

oda érdemes benézni, jó felfogású a lányka, és ő is tud pár helyet, meg asétálón van a galéria, ahol ő van, ha megkéritek biztos csinál nektek vmit opleos témába :)

Link to comment
Megosztás:

Mayád? :blush: Ismerős a csaj valahonnan... :lol:

a d az csak olyan nah... de nagyon jóba vagyunk, lelkizünk egyfesz egymásnak, meg jól elpletykálgatunk, meg ... meg...

egyszer linkeltem már tőle, de ha voltál már Tokajba lehet össze is futottatok, mert ott lakik, meg jár ő sokfelé Nyíregy talán Debrecen is...

Link to comment
Megosztás:

Mi tavasztól őszig, rengeteget járunk Tokajba. Főleg a bányatóhoz. Már várom a jó időt! :blush: :lol:

ez a bányató nekem fura, soha nem voltam ott nem is tudom hol van... Tarcalon lakik egy volt kolléga, az is oda járt nyáron egyfeszt...

majd megmutatod má.

am nem esik a lassan itt már a hó se...

ezt a környéket elkerüli sokszor a hóesés.

bezzeg nyúléknál :)

Link to comment
Megosztás:

Tokaj nem a szmogról híres, inkább a bor és a szép táj. :D

http://kepfeltoltes.hu/090217/DSCF1850_www...ltoltes.hu_.jpg

Nekem a felirat tetszik: "Tokajicum" , ha jól látom! :blush:

jaja kadett F

akkor az king, gyalog is átsétálhatok, azt megmutatom, hogy kaphacc pofont és elszaladok :D

tudok egy jó helyet... igazából a hely nem is, csak aki ott van :)

Mayám

oda érdemes benézni, jó felfogású a lányka, és ő is tud pár helyet, meg asétálón van a galéria, ahol ő van, ha megkéritek biztos csinál nektek vmit opleos témába :D

Na, de kérem! Milyen nyelven van az hogy "Welkom"? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na, de kérem! Milyen nyelven van az hogy "Welkom"? :lol:

Csetes. :)

ez a bányató nekem fura, soha nem voltam ott nem is tudom hol van....majd megmutatod má.

Na akkor gyalogolhatsz pár száz métert ha nincs terepjáród, förtelmes a felfele vezető út. :D :blush:

Link to comment
Megosztás:

ez a bányató nekem fura, soha nem voltam ott nem is tudom hol van... Tarcalon lakik egy volt kolléga, az is oda járt nyáron egyfeszt...

majd megmutatod má.

am nem esik a lassan itt már a hó se...

ezt a környéket elkerüli sokszor a hóesés.

bezzeg nyúléknál :blush:

Nagyon szép a hely! Sokat járunk oda, elég felmenni, de megéri!

A bányató:

http://kepfeltoltes.hu/090217/DSCF1835_www...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/090217/DSCF1815_www...ltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.