Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Na aztán mégiscsak bementem kocsival, olyat láttam szétröhögtem az agyam. Suzukis nő jött jobbról, meglátta hogy jövök védett úton, lepadlózótt, aztán a 10 centi hó a kocsi tetejéről lecsúszott a szélvédőre. :blush: Erre elkezdte az ablaktölővel maszatolni, persze nem ment neki, a tükörből még láttam ahogy kiszáll, és kézzel kotorja le a havat. :lol:

:) :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

akkor azt jol megpiszkáltad, ha 2T volt... gyári 35höz lépest :blush:

Melyik? A cseppwarnyú? Az enyémfajta elől-hűtős padlóváltós gyári 50 ló, erre jött rá egy sport főtengely plusz egy jól belőtt dupla torkú karbi is. Ment is mint a veszedelem, 1200-es jó motorú Ladákat simán vertem vele. :D :lol: :) És arányait tekintve nem evett sokat hosszú távon -legjobb eredményem (Pestre menet 2 személlyel, megrakva "könnyű" áruval) 5.44 jött ki. Persze ha sokat jártam helyben vagy városban (netán kis rally) akkor bekapta a 11-12 litert.

Link to comment
Megosztás:

akkor azt jol megpiszkáltad, ha 2T volt... gyári 35höz lépest :lol:

Melyik? A cseppwarnyú? Az enyémfajta elől-hűtős padlóváltós gyári 50 ló, erre jött rá egy sport főtengely plusz egy jól belőtt dupla torkú karbi is. Ment is mint a veszedelem, 1200-es jó motorú Ladákat simán vertem vele. :D :) :D És arányait tekintve nem evett sokat hosszú távon -legjobb eredményem (Pestre menet 2 személlyel, megrakva "könnyű" áruval) 5.44 jött ki. Persze ha sokat jártam helyben vagy városban (netán kis rally) akkor bekapta a 11-12 litert.

Én is 1,2MB-al szedek mindent. :D

Mondjatok még ilyeneket, én sokszor majd megzavarodok ha komolyabb dolgokat szedek (vagy csak szednék) le. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Melyik? A cseppwarnyú? Az enyémfajta elől-hűtős padlóváltós gyári 50 ló, erre jött rá egy sport főtengely plusz egy jól belőtt dupla torkú karbi is. Ment is mint a veszedelem, 1200-es jó motorú Ladákat simán vertem vele. :D :blush: :lol: És arányait tekintve nem evett sokat hosszú távon -legjobb eredményem (Pestre menet 2 személlyel, megrakva "könnyű" áruval) 5.44 jött ki. Persze ha sokat jártam helyben vagy városban (netán kis rally) akkor bekapta a 11-12 litert.

uh ténylegnem jol emlékeztem

egyébként gyárilag volt hozzá két főtengely

egyikkel 50 másikkal 55 lovas volt

sokan mondták, hogy a kéttorkú karbival jó fogyija volt, de nem tudtuk beállítani vele és nem birt menni, valahol vagy dugulása volt még vagy nemtom

helybe nekünk úgy 10 literrel jött ki a 60as rendszerrel :)

Link to comment
Megosztás:

A sebesség az örvendetes, de az ára az már nem. :lol:

Hol és mennyi az annyi? Nekem havi 6 és max 230kb/s -edge, 3G-n vagy hsdpa-n már másabb lenne a helyzet de az a közelben sincs. :blush:

egyébként gyárilag volt hozzá két főtengely

egyikkel 50 másikkal 55 lovas volt

sokan mondták, hogy a kéttorkú karbival jó fogyija volt, de nem tudtuk beállítani vele és nem birt menni, valahol vagy dugulása volt még vagy nemtom

Amúgy nem egy ördöngős cucc az a karbi, én lőttem be, zöldkártyán lestek is, hogy hogy a csodába olyan kevés a Co2-ja is és mégis megy mint az állat. Lényeg volt, hogy falsot ne tudjon szívni, én 135ös főfúvókákat tettem benne (a gyári 140-145-ös helyett) és ahhoz állítottam a Co csavart. Nagyon jól eltaláltam, igaz vadiúj volt a karbi és a "gyári" utolsó dob helyett én szerkesztettem egy sportdobot -de annak csak addig volt hangja míg felpörgött utána tipikus waresz zörgés.

Link to comment
Megosztás:

Tudom! :lol: A havernak is diginet van és 20/15 havi 2500ft-ért! Én is beköttetném, de a kertvárosba nincs a diginek kábel. Így marad a upc, havi 250GB forgalmi korláttal együtt! :blush:

Az a korlát is úgy van, hogy ha egymás utáni 3 hónapban átléped a 250GB-ot, akkor bünti. 90%-os sebesség csökkentés.

Link to comment
Megosztás:

Az szép :lol: mondjuk nekem meg a mobilitáson is van hangsúly mert nem csak itthon használom hanem a cégnél meg éppen ahol sikerál, viszont ha kell a sztyeppe közepén is tudok vele mit kezdeni de csak ennyi az előnye. Na és a másik hátránya a havi 5GB korlát -kissé nehézkesen de be tudom osztani, hogy elég legyen. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Az szép :D mondjuk nekem meg a mobilitáson is van hangsúly mert nem csak itthon használom hanem a cégnél meg éppen ahol sikerál, viszont ha kell a sztyeppe közepén is tudok vele mit kezdeni de csak ennyi az előnye. Na és a másik hátránya a havi 5GB korlát -kissé nehézkesen de be tudom osztani, hogy elég legyen. :blush:

Nekem volt olyan hónap, mikor 480GB volt az adatforgalmam. :) :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

mi van 20 megás net???

vagy ezt nem értem

nekem most lett kétmegás... eddig egymegás volt előttem meg 256kb/s es

most a kétmegásért fizetek 6ezret.. kb

de errefelé meg nincs is más nagyon... bár a digitv az van, de az itt talán csak tvt üzemeltet, netet nem ad

Link to comment
Megosztás:

mi van 20 megás net???

vagy ezt nem értem

nekem most lett kétmegás... eddig egymegás volt előttem meg 256kb/s es

most a kétmegásért fizetek 6ezret.. kb

de errefelé meg nincs is más nagyon... bár a digitv az van, de az itt talán csak tvt üzemeltet, netet nem ad

Van más netje is, amit HDSnet néven üzemeltet. Az egy talicska fos gyakorlatilag. :blush:

Link to comment
Megosztás:

480 giga?

mi a túró volt az?

nekem a 120as vinyó nem telt be még csak eccer, de akkor dvdfilmeket másoltam vissza a gépre...

Nekem összesen 720GB-nyi tárhelyem van, amiből 30GB üres, a legtöbb hely a 20 gigás vinyón van... 15GB. :blush: Lassan rendelnem kell szlovák ismerősömtől dvd-ket. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.