Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Azért meg lehet ám győzni. :lol: :blush:

ha csak nézelődsz 2ezer ha nevezel és tag vagy 3 ha nem akkor 4

ha nem én vezetnék de mennék, tuti nem neveznék, mert rövid időn belül kakukk lenne

már elég régen voltam ugy buliba hogy ne én vezessek szal :)

Link to comment
Megosztás:

ha csak nézelődsz 2ezer ha nevezel és tag vagy 3 ha nem akkor 4

ha nem én vezetnék de mennék, tuti nem neveznék, mert rövid időn belül kakukk lenne

már elég régen voltam ugy buliba hogy ne én vezessek szal :blush:

Igen, meggondolandó. Guminőzni meg nem szégyen ha autóval vagy. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én meg azt hiszem busszal megyek be Győrbe. Reggel elnéztem a sok hülyét ahogy csúszkáltak, meg egymás nyakára mentek, és úgy döntöttem, 2 buszjegy ára megér nekem ennyit.

Hja, ugyanezt láttam én is most.

A másik kedvencem, mikor cseszik letakarítani az autóról a havat. Szélvédőket, lámpákat letakarítják oszt heló. Aztán a mögötte lévőre meg esik rá a hav a tetőről. Meg saját magát is megszivatja, mert nagy sebességnél a motorháztetőről is megy a saját szélvédőjére hav. Olyan igénytelenek az emberek... :blush:

Link to comment
Megosztás:

Hja, ugyanezt láttam én is most.

A másik kedvencem, mikor cseszik letakarítani az autóról a havat. Szélvédőket, lámpákat letakarítják oszt heló. Aztán a mögötte lévőre meg esik rá a hav a tetőről. Meg saját magát is megszivatja, mert nagy sebességnél a motorháztetőről is megy a saját szélvédőjére hav. Olyan igénytelenek az emberek... :blush:

Az még a jobbik eset, ha csak a hó megy a szélvédőre! Láttam már, meg tapasztaltam is majdnem, hogy a kamion mögött ilyenkor életveszélyes menni! A ponyváról erőszeretettel szokott potyogni a több kilós jégtömb! Na az gáz! Nekem az volt a szerencsém, hogy nem mentem a kamion seggébe, így sikerült időben lassítanom. Az autót pedig nem sok idő letakarítani, csak lusták az emberek.

Link to comment
Megosztás:

Hja, ugyanezt láttam én is most.

A másik kedvencem, mikor cseszik letakarítani az autóról a havat. Szélvédőket, lámpákat letakarítják oszt heló. Aztán a mögötte lévőre meg esik rá a hav a tetőről. Meg saját magát is megszivatja, mert nagy sebességnél a motorháztetőről is megy a saját szélvédőjére hav. Olyan igénytelenek az emberek... :blush:

Na meg a plussz súly, és ráadásul felül megemelve ezzel a súlypontot, ami nem előnyös még sima közúti használatnál sem...főleg ilyen utakon! Pedig én nem is vagyok Tápi! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hja, ugyanezt láttam én is most.

A másik kedvencem, mikor cseszik letakarítani az autóról a havat. Szélvédőket, lámpákat letakarítják oszt heló. Aztán a mögötte lévőre meg esik rá a hav a tetőről. Meg saját magát is megszivatja, mert nagy sebességnél a motorháztetőről is megy a saját szélvédőjére hav. Olyan igénytelenek az emberek... :blush:

Na aztán mégiscsak bementem kocsival, olyat láttam szétröhögtem az agyam. Suzukis nő jött jobbról, meglátta hogy jövök védett úton, lepadlózótt, aztán a 10 centi hó a kocsi tetejéről lecsúszott a szélvédőre. :lol: Erre elkezdte az ablaktölővel maszatolni, persze nem ment neki, a tükörből még láttam ahogy kiszáll, és kézzel kotorja le a havat. :)

Link to comment
Megosztás:

Na aztán mégiscsak bementem kocsival, olyat láttam szétröhögtem az agyam. Suzukis nő jött jobbról, meglátta hogy jövök védett úton, lepadlózótt, aztán a 10 centi hó a kocsi tetejéről lecsúszott a szélvédőre. :blush: Erre elkezdte az ablaktölővel maszatolni, persze nem ment neki, a tükörből még láttam ahogy kiszáll, és kézzel kotorja le a havat. :lol:

Még jó, hogy a Suzuki alufólia tetejét nem vitte le az a lavinányi hó :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.