Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

felfeszítettem én is, és rozsdás volt

az a szervíz az az ahol én melóztam... szerinted ha a fizu késett és 25.én kaptam fizut, meg volt olyan is hogy 1. jén... na meg 16. a van és még mostse kaptam meg az utcsó fizut, szerinted akkor?

úgy szar az egész ahogy van. semmire se akarnak költeni, célszerszámok csak rönőkhöz vannak... többit old meg.

Azé a rozsda se jó hír.

Van olyan,aki oda hordja a gépét? :blush:

Link to comment
Megosztás:

Azé a rozsda se jó hír.

Van olyan,aki oda hordja a gépét? :blush:

a rozsdát ugy értsd, hogy ilyen párától tudod az az enyhe barna

hát... nektek mond vmit ez a név: Rónavölgyi

na ha már nektek is mond akkor igen terjed a hírük.

egyébként csak a renaultok jönnek szinte, meg a puncsosok...

de van hét, hogy 3 komolyabb munka van egy héten... de van hogy egyetlen autó se megy be szóval már nagyon kerülik őket.

bár mostanában sehol sincs tele egyik műhely se, max a villamossági.

Link to comment
Megosztás:

Ügyes szerelőnek 1óra se,szerintem 10E már sok érte!

Nem kell levenni a váltót,ablakon keresztül cserélhető.

ez az ablakon át való cserélés, ez hogy mi?

vagy csak a dízeleken oldható meg úgy?

végülis nekem mindegy, mert a szimeringhez le kell venni az egész váltót sajna :S

Link to comment
Megosztás:

ja

lehet megvan a hátsófékem bibije...

gyári betétek vannak benne, szal meg van már eléggé kopva, és a dob is szabályozva lett...

egy volt kollégával beszéltem most erről, és szerinte az lehet, mint neki is, hogy hiába állítom ki az automatát, a fékmunkahengerek nem tudnak annyira kijönni már vagyis ott már annyira nem bírnak nagy erőt kifejteni...

+ egyszer kétszer már megpirult a betét, szal az is sokat ront a hatáson...

tudom tudom dobjam már el és vegyek rá ujat...

Link to comment
Megosztás:

Hmm, a múltkor valaki csinált egy kis optikai tuningot a hátsó ablakára, (bár ez kicsit off ugyan :blush: de) én is csináltam ma egy hasonlót. :D

www.tvn.hu_3ab9cbaf24da50a1c629787b6f09c875.jpg

Viszont ez így nagyon összevág... :lol: :) :D

Link to comment
Megosztás:

Hmm, a múltkor valaki csinált egy kis optikai tuningot a hátsó ablakára, (bár ez kicsit off ugyan :blush: de) én is csináltam ma egy hasonlót. :P

Viszont ez így nagyon összevág... :D :D :D

Ezek a tuningmacik tudhatnak valamit ha így terjednek :D A légellenállást azért még lehetne tovább csökkenteni azon a gépen :lol: :D de legalább pandák közt vannak :)

Link to comment
Megosztás:

Közlekedési és Postaügyi Minisztérium? :D

csak 7500? ócó! :blush:

nemtom mineka rövidítése, de errefelé kpm nek hívjuk.

az úton se a postásoktól kell félni :) :lol:

és mondom nem vagyok benne biztos, hogy 7500Ft lehet több, de lényegesen olcsóbb, mint a többi vizsgahelyen.

Link to comment
Megosztás:

ja

lehet megvan a hátsófékem bibije...

gyári betétek vannak benne, szal meg van már eléggé kopva, és a dob is szabályozva lett...

egy volt kollégával beszéltem most erről, és szerinte az lehet, mint neki is, hogy hiába állítom ki az automatát, a fékmunkahengerek nem tudnak annyira kijönni már vagyis ott már annyira nem bírnak nagy erőt kifejteni...

+ egyszer kétszer már megpirult a betét, szal az is sokat ront a hatáson...

tudom tudom dobjam már el és vegyek rá ujat...

Nos hát ha belegondolsz, akkor a gyári betét erededi dobba való, a felszabályzott meg már nagyobb átmérőjű, lehet hogy kicsi a felület ahol érintkezik, súrlódik a kettő. vagy hülyeséget írtam? :blush:

Link to comment
Megosztás:

nemtom mineka rövidítése, de errefelé kpm nek hívjuk.

az úton se a postásoktól kell félni :lol: :blush:

és mondom nem vagyok benne biztos, hogy 7500Ft lehet több, de lényegesen olcsóbb, mint a többi vizsgahelyen.

9 ezer, és még pár száz forint a "kpm" vizsga.

Link to comment
Megosztás:

nekem azóta van tuning leopárdom is a másik oldalon

Fííílelmetes lesz a verda? :blush: Amúgy hogyhogy nincs fotód róla a lapodon? Linkelj már be egyet, kíváncsi vagyok rá, hogyan néz ki "full-tuningolva". :)

Ezek a tuningmacik tudhatnak valamit ha így terjednek. A légellenállást azért még lehetne tovább csökkenteni azon a gépen :lol: :D de legalább pandák közt vannak :D

Áá, nem fog az olyan sokat, a fogyija a legutóbbi mérések szerint a kelleténél több helybenfutizással jött ki 3.8 literre, ha csak "hosszú távon" van használva akkor 3.2 elég neki 100-on -ebben a kellemes klímában. :P :D :D

Link to comment
Megosztás:

Megsasoltam a dokumentációt. Eddig 7645 kilómétert mentem összesen a kocsival tavaly május óta, amikor vettem, ekkor volt cserélve a levegőszűrő, olajszűrő, és 4024 mentem vele az olaj, vezérlés, pollenszűrő csere óta. Hogy is van az olajcsere? 10000km, vagy 1 év?

10.000km vagy 1 év. Ha 3 nap alatt mész 10.000-et, csere, ha 1 év alatt mész 5km-t, csere. De tudtad te ezt, csak azért kérdezted, hogy valaki szóljon hozzád :blush:

Link to comment
Megosztás:

sziasztok

tervezem hogy 1992 es évjáratú f-es opel astrámban teljesen kicseréltetem a hangfalcuccokat

új fejegységet hangszórókat és mélynyomót is szeretnék bele tetetni

de sajnos teljesen amatőr vagyok ezen a szinten nem tudom hogy mijen erősítő és hangszóró kellene bele és hogy hány wattos

lécci segítsetek

Link to comment
Megosztás:

sziasztok

tervezem hogy 1992 es évjáratú f-es opel astrámban teljesen kicseréltetem a hangfalcuccokat

új fejegységet hangszórókat és mélynyomót is szeretnék bele tetetni

de sajnos teljesen amatőr vagyok ezen a szinten nem tudom hogy mijen erősítő és hangszóró kellene bele és hogy hány wattos

lécci segítsetek

épül a strítraccsingos verda? :blush:

Link to comment
Megosztás:

"az úton se a postásoktól kell félni"

A francokat nem, mindentől félni kell ami mozog, és képes beesni eléd :lol: láttunk bringás postást körbe körbe menni az út közepén, úgy be volt tintázva hogy azóta nemtom mitől nem borult föl. :) Máté! hány helyen kérdezed még meg? a HIFI topic kimaradt fogadjunk... :blush:

Link to comment
Megosztás:

sziasztok

tervezem hogy 1992 es évjáratú f-es opel astrámban teljesen kicseréltetem a hangfalcuccokat

új fejegységet hangszórókat és mélynyomót is szeretnék bele tetetni

de sajnos teljesen amatőr vagyok ezen a szinten nem tudom hogy mijen erősítő és hangszóró kellene bele és hogy hány wattos

lécci segítsetek

Opel fórum- Tartalom>Technika>Tuning>Autóhifi

Itt érdeklődj.... :blush:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.