Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

A munkadíjjal nem számolok. :lol: Akad a vezető felöli ajtózáram. Gondolom ugyanolyan a szerkezete mint a gyujtáskapcsolónak, és ezt ís úgy kell alakítani ugye?

Az asszonnyal megegyeztem, ha egész évben én mosogatok, akkor megkapom a mosogatógép árát az SE-szettre. Ma kezdtem a törlesztést. Asszem elég nekem ez a 60paci. :blush:

hm dejó lenne, ha év végén kapnék 45 ezret, mert mosogattam...

am gergolabs van mindnehol, de itt mégsincs

mi van vele, vagy csak nem egy helyre írkálok vele?

Link to comment
Megosztás:

hm dejó lenne, ha év végén kapnék 45 ezret, mert mosogattam...

Akkor ezt én is eljátszom a csajosnál, csak kiegészítem a mosással! :lol: Akkor mennyit kérjek tőle? :) :D

45? Én márkásabb mosogatógépre gondoltam. Aminek az árából kijön az SE-cucc. :D De azt hiszem ilyen áron nem kell. Túl nagy áldozat a részemről. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Már, mióta megvettem az autót (2éve), azóta gondolkodom rajta, hogy a féklámpákra rákötöm a ködfényzárót.

Minek?

6 ezerért az olcsóbbik volt. :D Viszont volt egy 40W-os forrasztópáka 990-ért , azért bemegyek holnap, úgyis el kell ugrálnom a kútra tankolni.

Miért nem vetted meg akkor? :lol:

Én egyszer vittem egy 3X9 fokosat biciklin vállon. Aztán aláfordult a kerék, sikerült leugranom a vázról, de kellett futni 20 métert a szántóföldön, hogy visszanyerjem az egyensúlyom. :blush: Egyszer meg megyet szedtem aztán letört az ág aminek nekitámasztottam alétrát, és átestem a szomszédba. Látni kellett volna a szomszéd bácsi arcát, amikor bekopogtam az ajtón hogy engedne már ki a kertből.: :)

Ezeket úgy elképzeltem :D

Link to comment
Megosztás:

Bocs a dupláért, de nem engedte az 5 idézést egy hozzászólásban :lol:

Ebből levonva a konzervet az következik, hogy semmi nem tiltja, hogy az első és hátsó ködlámpákat egyetlen kapcsoló kapcsolja. (Mint nálam) Szerintem ha köd van, akkor a kocsi előtt is köd van, meg a kocsi mögött is köd van. Ezért nincs értelme külön kapcsolgatni.

Pedig bizony van értelme. Tápi is már elmondta, én pl. ha nagy köd van, nyomatom a ködzárót is, meg a ködfényt is, de ha utolér valaki, azonnal leveszem a zárót. Vagy ha utolérek valakit, akkor meg a ködfényt. Ha pedig előttem is - utánam is, akkor mindkettőt :) És kurvára harapok a ködzáróért esőben. :blush:

kocsi 3x megpördül az úton, asszony meg fék helyett gyors balra kiteker, vissza 4 padló, egyenesben tart -irány tovább.

Hm.

Link to comment
Megosztás:

Miért nem vetted meg akkor? :blush:

Mert eredetileg multiméterért indultam. :) De ennek is nagyon örülök, már a fél lakást összeforrasztottam vele. És ráadásul 60 Wattos.

Lehet, hogy ezt az ötletet én is elvetem, mert ez hatalmas ár lenne azért a pénzért! Az már szinte rabszolgasors 1 évig! :lol:

Ezentúl szólítsatok Isaurának. :D

Link to comment
Megosztás:

Mit szóltok hozzá? :lol:

Egyrészt aki tesó-kúton tankol... :blush:

Másrész, ami a szabványokat illeti, ha a magyar szabvány 6g-ot ír elő egy fogpiszkálónak, a német szabvány 8-at, akkor egy 7g-os fogpiszkálóval már nem is tudsz mit kezdeni?

Persze lehet, hogy itt mások voltak az arányok :D

Mennyi amúgy a gázolaj szabványokban meghatározott lobbanáspontja, és mennyit mértek itt? :) :D

Link to comment
Megosztás:

Egyrészt aki tesó-kúton tankol... :blush:

Másrész, ami a szabványokat illeti, ha a magyar szabvány 6g-ot ír elő egy fogpiszkálónak, a német szabvány 8-at, akkor egy 7g-os fogpiszkálóval már nem is tudsz mit kezdeni?

Persze lehet, hogy itt mások voltak az arányok :D

Mennyi amúgy a gázolaj szabványokban meghatározott lobbanáspontja, és mennyit mértek itt? :) :D

Az egyik hsz-ben azt írták, hogy 50 ezres kára van emiatt, mert ki kellett cserélnie a ü.anyag csövet. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az egyik hsz-ben azt írták, hogy 50 ezres kára van emiatt, mert ki kellett cserélnie a ü.anyag csövet. :blush:

Hát attól, hogy a lobbanáspont nem x, hanem x+-y fok ( :D ), attól még nem kell kicserélni az üanyag-csövet. Ott akkor valami más is volt. Vagy a bengával ( gázolajjal ), vagy a userrel. :lol:

Tankoljatok nagyforgalmú, neves kúton. :D

Na, csak megszerkesztem ezt a hozzászólást :D Régen én is a tesó kúton tankoltam, nekem igazából nem volt problémám, de ez kb 2 hónapig volt, 2006 szept-nov :) Utána leszoktam róla. Nem ér 100Ft-ot tankolásonként, hogy valami szart rakjak az autóba. :D

Link to comment
Megosztás:

Mintha a teszkós kenyér kenyér lenne, miért pont a benzinjük lenne benzin :blush: Amúgy haver wartburgját (4t) egy ideig nem tankolta, mert nagyfaterja járt vele, és érdekesmód mindig akkor volt kevés benne, amikor az öreg ült bele :D nah ő meg a madaras-teszkóba tolatta bele a naftát. csóró waresz rángatott, zörgött, qrvára nem ment, szenvedett mint atom, mindenki asszondta 20 éves wartburg, mit akar. Mióta haver vezette, nem volt bele más tankolva, úgyhogy nem tudta mi a különbség. Egyszer megtoltuk BENZINNEL. Nem csak halk lett, és ment mint állat (egy húsz éves 1,3-ashoz képest :D ) de érdekesmód még a reggeli szopacs is megszűnt. Csodákra képes a gép ha nem vízzel megy... de szal nem csak a teckós kutakon adnak sz.rt, van az máshol is :lol: Sződliget, és Göd között, van valami kék színű, mittomén milyen kút. Egyszer tankoltunk ott, és másnap reggel a vonóhorgon ugráltam 5 percig hogy felkeverjem azt a sz.rt annyira hogy beinduljunk...

Ha ablakos neked is az vátó akkor sokkal olcsóbban :) Nekünk 8-ért tették bele, de a szettet is náluk vettük.

Link to comment
Megosztás:

Na én 2 emberben bízok csak meg akiket látatlanban is a kocsimhoz merek engedni szerelni. Az egyik egy helyi kasznis, a másik meg egy debreceni maszek srác. Nem kell félnem, hogy bármelyiküknél le lesz rántva a tank, a kiszedett-tönkrement alkatrészek egy zacsiban várnak, hogy nézzem meg, stb. Normálisan megjavítják és nem úgy, hogy pár hónap múlva vissza kelljen vinnem amiatt, no és a munkadíjról ne is beszéljünk... :blush:

Link to comment
Megosztás:

Hát attól, hogy a lobbanáspont nem x, hanem x+-y fok ( :) ), attól még nem kell kicserélni az üanyag-csövet. Ott akkor valami más is volt. Vagy a bengával ( gázolajjal ), vagy a userrel. :blush:

Tankoljatok nagyforgalmú, neves kúton. :D

Na, csak megszerkesztem ezt a hozzászólást :D Régen én is a tesó kúton tankoltam, nekem igazából nem volt problémám, de ez kb 2 hónapig volt, 2006 szept-nov :lol: Utána leszoktam róla. Nem ér 100Ft-ot tankolásonként, hogy valami szart rakjak az autóba. :D

Hát nem tudom, én hol itt hol ott tankolok, és még nem vettem észre, hogy másképp ment volna a kocsi. Majd egyszer ha sok pénzem lesz tankolok abból a 100-as oktánszámú benzinből, csak azért hogy akkor érzek-e különbséget.

Link to comment
Megosztás:

Hát nem tudom, én hol itt hol ott tankolok, és még nem vettem észre, hogy másképp ment volna a kocsi. Majd egyszer ha sok pénzem lesz tankolok abból a 100-as oktánszámú benzinből, csak azért hogy akkor érzek-e különbséget.

Nem fogsz :blush:

3-4 telitank után talán éreznél. De azt is csak pszichésen :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ügyes szerelőnek 1óra se,szerintem 10E már sok érte!

Nem kell levenni a váltót,ablakon keresztül cserélhető.

Köszi! Ma elmegyek a szerelőhöz és rákérdezek, hogy mennyiért cserélné ki! Remélem ő is valami barátságos árat mond! :blush:

Akkor se kell levenni a váltót, ha csapágy, szerkezet és a tárcsát cseréli?

Link to comment
Megosztás:

Ma voltam elővizsgán. Minden nagyon f@c@, minden nagyon cíííííííííííp. De azért cserélhetem az első lengőkar, hátsó szilentjeit. Na meg az első hjelző izzókat (mivel led van benne). :blush:

Lengéscsillapító, be:48, je:50, bh:38, jh:35 %. Fék, első 11, hátsó 8, rögzítő 10 %. Megfelelt.

Link to comment
Megosztás:

Ma voltam elővizsgán. Minden nagyon f@c@, minden nagyon cíííííííííííp. De azért cserélhetem az első lengőkar, hátsó szilentjeit. Na meg az első hjelző izzókat (mivel led van benne). :lol:

Segítsek? Asszem itt vannak nálam a helyzetjelző izzóid, odaadtad őket, mert a tiedbe úgyis led van. :blush: Jól tudom, hogy az elővizsga díja lejön a rendes műszaki vizsgáéból?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.