Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nem fog széthullani a szélrózsa minden irányába a bele?

Hehe, húzz addig egy tacskós szatyit a kezedre és nem kell keresgetni. :lol: Tapasztalat, szétszedtem már párat. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Vagy még diszperzites vödör is jó csak takard le. Esetleg olyan helyiség ahol nem tűnhet el abszolút. :D

Igaz :lol: én egy darabig a fürdőkád fölött inéztem ezeket, de onnan is sikerült kilőni egy két dolgot :blush: :)

Látott már valaki olyan bicskakulcsot ami nem távirányítós?

Link to comment
Megosztás:

Akkor cseréljünk indexkart. :D

Hehe, aki nem vigyáz rá, az meg sem érdemli. :D

Más .Megvettem a forrasztópákát, 990-ért volt kirakva. Szőke csajszi a pénztárnál, rágózik, piercing, stöbbi. Más nem lesz? 1020 forint. Őööö ..ot 990-ért láttam! Megkérdezem....telefonál....náluk is 1020-éert van a gépbe. Igen de nekem jogom van annyiért elvinni, amennyiért ki van rakva. Válasz.:??? :lol: :) :D ?????. Á hagyjuk, elviszem 1020-ért. :blush: :D Tök jó, forraszt mint állat, csak majd kell vennem hozzá másik hegyet, mert ez olyan lapos csavarhúzó alakú, finom munkához nem jó.

Link to comment
Megosztás:

Nem fog széthullani a szélrózsa minden irányába a bele? Amúgy teljesen jól üzemel, tudok villantani és kapcsolni is vele, csak játszani kell a karral, hogy ne villanjon fel a rázkódástól. :blush:

1 Hete kaptam szét az enyém. Olyan volt, hogy suhantam 1000-el s ha villantani kellett vagy netán elôzéskor indexelni akkor kialudt a tompitott vagy kezdett pislákolni. :D Egyik alkalommal szinte befialtam az árokba. Mondom ennek legyen vége. Szétbontottam, kipucoltam, ujrazsíroztam, vagy 4x ôsszeraktam :lol: és nagyon cucc lett. Egyedüli hátránya az egész beavatkozásnak, hogy utána jó mélységesen meg kell gyónni. :) :D

Link to comment
Megosztás:

Hehe, aki nem vigyáz rá, az meg sem érdemli. :P

Más .Megvettem a forrasztópákát, 990-ért volt kirakva. Szőke csajszi a pénztárnál, rágózik, piercing, stöbbi. Más nem lesz? 1020 forint. Őööö ..ot 990-ért láttam! Megkérdezem....telefonál....náluk is 1020-éert van a gépbe. Igen de nekem jogom van annyiért elvinni, amennyiért ki van rakva. Válasz.:??? :lol: :) :D ?????. Á hagyjuk, elviszem 1020-ért. :blush: :D Tök jó, forraszt mint állat, csak majd kell vennem hozzá másik hegyet, mert ez olyan lapos csavarhúzó alakú, finom munkához nem jó.

Legalább sokat nem buktál rajta :D A multiméterek amikből vettük a csomagtartóba levőt ki volt téve egy polcra, ölmesztve keverve 3 féle, de ugyan attól a gyártótól, a címkéken meg csak az volt h multiméter, meg a gyártó nevének első 3 betűje. Amit mi vettünk vót vagy 1200, de volt ott még két féle, címke szerin árak is fölfele. Vittünk egyet mindből, és a pénztásrodnak megmondtuk h azt amelyik ócsó. Nah az is vágott egy fejet :D de elsőre eltalálta :P

Bicskakulcsos tudása valakinek? :D

Az a hegy amit eddig használtál a gagyi pákába, nem megy bele ?

Link to comment
Megosztás:

Legalább sokat nem buktál rajta :blush: A multiméterek amikből vettük a csomagtartóba levőt ki volt téve egy polcra, ölmesztve keverve 3 féle, de ugyan attól a gyártótól, a címkéken meg csak az volt h multiméter, meg a gyártó nevének első 3 betűje. Amit mi vettünk vót vagy 1200, de volt ott még két féle, címke szerin árak is fölfele. Vittünk egyet mindből, és a pénztásrodnak megmondtuk h azt amelyik ócsó. Nah az is vágott egy fejet :lol: de elsőre eltalálta :D

Bicskakulcsos tudása valakinek? :)

Az a hegy amit eddig használtál a gagyi pákába, nem megy bele ?

Nem más az átmérője. De végülis a finom munkára használhatom a régi gagyit. Úgyis az volt vele a baj, hogy gyenge volt. De ledezésre pont jó. :D Bicskakulcs, passz.

Link to comment
Megosztás:

Bicskakulcsos tudása valakinek?

Riasztó topicban olvasgass kicsit. Én szereltem be az enyémbe, le is írtam miként -a lényeg a távnyitáson volt, riogató nélküli verzió és a gyárira ráépítve.

Link to comment
Megosztás:

ti hogy készültök a hamaraosan bekövetkező jóidőre???

nemsokára műszakis az autó, fékeket lemértem, a kézifék határeset, de a baloldali kötélbe találtam is egy repedést, hol már meg is kezdett rohadni hálistennek, tehát azt úgy nézki cserélni kellene, de akkor le kell szedni a dobokat is hátul, mert másképp nem jön ki a kötél, hudekirály :S

ha ott tartok, és nincs tul nagy vála, akkor meg rá is állítok a tekerőkéjén, és úgy megy be az új kézifékkötél, de csak menne, mert sztem nagyívben le lesz, és max annyi, hogy a kézifék karrol le lesz véve és onnan kap wd40et, amig meg nem jelenik a másik végén is.

olajcsere nemsokára az is esedékes... szimeringcserék... hátulsó lapátot lecserélni... na megy ugye a gumikat majd ...

ezenfelül mit néztek még meg?

jaaa igen most áztatom a lábam, mert tele van bőrkeményedésekkel, amik minde egyes fürdéskor jol feláznak, azt elég ratyi, így hogy megyek strandra? :blush:

Link to comment
Megosztás:

A jó időnek? Hááát, először is előszedem a nagyflexet meg az egyenes lécet -kijelölni hol kell vágni a tetőt... :blush: :lol: :)

Örülj neki ha csak bőrkeményedés. Majd ha kotlószem lesz nem lesz olyan jó buli. :D Ja, és néha nem árt egy asszonyt tartani aki nem félti, hogy letörnek a műkörmei az ilyen dolgok legyalázásában. :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

ti hogy készültök a hamaraosan bekövetkező jóidőre???

nemsokára műszakis az autó, fékeket lemértem, a kézifék határeset, de a baloldali kötélbe találtam is egy repedést, hol már meg is kezdett rohadni hálistennek, tehát azt úgy nézki cserélni kellene, de akkor le kell szedni a dobokat is hátul, mert másképp nem jön ki a kötél, hudekirály :S

ha ott tartok, és nincs tul nagy vála, akkor meg rá is állítok a tekerőkéjén, és úgy megy be az új kézifékkötél, de csak menne, mert sztem nagyívben le lesz, és max annyi, hogy a kézifék karrol le lesz véve és onnan kap wd40et, amig meg nem jelenik a másik végén is.

olajcsere nemsokára az is esedékes... szimeringcserék... hátulsó lapátot lecserélni... na megy ugye a gumikat majd ...

ezenfelül mit néztek még meg?

jaaa igen most áztatom a lábam, mert tele van bőrkeményedésekkel, amik minde egyes fürdéskor jol feláznak, azt elég ratyi, így hogy megyek strandra? :blush:

Olajcserével és március 12-én zöldkártyázással. :lol:

Link to comment
Megosztás:

sanya : a kis egomán, csak erre tartod az asszonyt?

Day : ennyirene vidd tulzásba :lol:

Invi : :blush:

Jóvanna. Lesz még egy indexkarcserém is, meg hidrotőkéket is cseréljük majd. Téli gumik nem bírnak ki még egy szezont, így szerintem nyáron is maradnak, oszt ősszel veszek 4db 185/65 R14-es télit, acélfelnivel. De ha találok olcsón használt nyárit, minimum 14-est, akkor persze felkerülnek rá. :)

Link to comment
Megosztás:

Novy, nem kifejezetten de nála ez "szériatartozék". :blush: :lol: Nem kell még szólnom se, hogy "nézd már meg mi a bánat van azzal megint", neki ugrik anélkül is. :) :D :D

Link to comment
Megosztás:

ti hogy készültök a hamaraosan bekövetkező jóidőre???

nemsokára műszakis az autó, fékeket lemértem, a kézifék határeset, de a baloldali kötélbe találtam is egy repedést, hol már meg is kezdett rohadni hálistennek, tehát azt úgy nézki cserélni kellene, de akkor le kell szedni a dobokat is hátul, mert másképp nem jön ki a kötél, hudekirály :S

ha ott tartok, és nincs tul nagy vála, akkor meg rá is állítok a tekerőkéjén, és úgy megy be az új kézifékkötél, de csak menne, mert sztem nagyívben le lesz, és max annyi, hogy a kézifék karrol le lesz véve és onnan kap wd40et, amig meg nem jelenik a másik végén is.

olajcsere nemsokára az is esedékes... szimeringcserék... hátulsó lapátot lecserélni... na megy ugye a gumikat majd ...

ezenfelül mit néztek még meg?

jaaa igen most áztatom a lábam, mert tele van bőrkeményedésekkel, amik minde egyes fürdéskor jol feláznak, azt elég ratyi, így hogy megyek strandra? :blush:

Aha készülök, hozott nekem egy-két dolgot Gergolabs péntek este, van mit csinálni. :lol:

P1270007_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Aha készülök, hozott nekem egy-két dolgot Gergolabs péntek este, van mit csinálni. :lol:

ez jó meló, rohadástól függően egy két óra :blush:

Tápi gondolom nem csak ugy van, hogy leveszem a rotort és felrakom a dis elosztót ugye?

számítógépbe is kell vmit okoskodni?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.