Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

abból én nem látok semmit, csak azt hogy mégis csiszolva lett a led.. meg sok soksok ragacs :D

De a csiszolt lednek a két oldalán van két fekete takaró is felsoksoksokragacsolva :)

értem már miért kérdezte hogy mennyire melegszik a led :lol:

Kíváncs vagyok hogy nézhet ki összerakva, helyére becsinálva :blush:

Link to comment
Megosztás:

Én meg arra lettem figyelmes, hogy ugyanúgy mint az enyémen, ennek is vannak gégecsövek a gyújtáskábelein.. Na, akkor ez gyári vagy behozatalból van és nyugaton ez bevett szokás!? :lol:

Jelentem nemtom. nekem minden kábelen van gégecső mióta megvettük (a gyújtáskábelen spec. nincs, mert dízelben az kevés van :) ) de azthittem az mindben csőbe van :blush:

Link to comment
Megosztás:

Jelentem nemtom. nekem minden kábelen van gégecső mióta megvettük (a gyújtáskábelen spec. nincs, mert dízelben az kevés van :D ) de azthittem az mindben csőbe van :blush:

Nekem itt azt mondták hogy nem gyári megoldás. Végülis semmi jelentősége. Csak érdekességképpen "kutatom a témát". :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem itt azt mondták hogy nem gyári megoldás. Végülis semmi jelentősége. Csak érdekességképpen "kutatom a témát". :lol: :)

Az mégjobb, akkor legalább nem minden olyan igénytelen azon az autón mint a hátsó sárvédő :D :D egyre jobban tetszik. De mi az a sárga trutymó az elosztófedélen ? :blush:

Link to comment
Megosztás:

Az mégjobb, akkor legalább nem minden olyan igénytelen azon az autón mint a hátsó sárvédő :D :) egyre jobban tetszik. De mi az a sárga trutymó az elosztófedélen ? :blush:

Elosztófedélnek azt a narancssárga izét nevezik amiből a gyújtáskábelek jönnek. Magán az elosztón látszik valami sárga, de nem tudom mi lehet az. Talán csak valami kicsapódás vagy valamikor valahova valamilyen tömitőanyagot használhattak -mondjuk az elosztó alatti tömitőgyűrűhöz - és elcseppent majd szétfolyt rajta. Az is lehet hogy egyfajta oxidáció - mint ahogy a szelepfedélen is valami sárgit. Igazából gőzöm sincs, de szerintem nincs jelentősége. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Elosztófedélnek azt a narancssárga izét nevezik amiből a gyújtáskábelek jönnek. Magán az elosztón látszik valami sárga, de nem tudom mi lehet az. Talán csak valami kicsapódás vagy valamikor valahova valamilyen tömitőanyagot használhattak -mondjuk az elosztó alatti tömitőgyűrűhöz - és elcseppent majd szétfolyt rajta. Az is lehet hogy egyfajta oxidáció - mint ahogy a szelepfedélen is valami sárgit. Igazából gőzöm sincs, de szerintem nincs jelentősége. :blush:

Jóvanna, sztem a fedélen is van :D Kár hogy nem vagyok Kecskeméti kiszaladnék meglesni, mert télleg tetszik. :)

Még ahogy a kerékjáratokba belátni ezekből a képekből, még mintha küszöb is lenne alatta. Jó bökdöséssel jobban kiderülne :D

Az a szelepfedeles sárgaság is érdekes, mert az olajos nyílás környékén nincs belőle, Mintha ott elég gyakran törölgették volna :lol:

Link to comment
Megosztás:

De ahhoz h fel lehessen tenni, ahhoz le kell szedni a tetőkárpitot is ugye ? Spec van véletlenűl egy szép pár tetősínem :blush: De amúgy nem is néz ki rosszul nélküle, csak azért mégis jó ha van :lol: Bár ha ilyet vennék, legalább meg tudom mondani h ezzel nem lehet menni dolgozni, mert még sín sincs rajta, kénytelen lesz a Ribit megpakolni :)

A kapcsoló komoly lett :D nem szólja le senki h gyári :D Képet dobsz h milyen ha világol ?

Igen a kárpit felett vannak a felfogatócsavarok.

abból én nem látok semmit, csak azt hogy mégis csiszolva lett a led.. meg sok soksok ragacs :D

Végülis akkor látsz mindent, sok-sok ragasztó, meg csiszolt led, meg két fekete terelőlapból áll az egész. :D Ilyen volt csiszolás és terlőlap előtt, ésilyen lett. Most is látszik a tükörben, de már közel sem olyan zavaró mint először volt.

Link to comment
Megosztás:

Végülis akkor látsz mindent, sok-sok ragasztó, meg csiszolt led, meg két fekete terelőlapból áll az egész. :lol: Ilyen volt csiszolás és terlőlap előtt, ésilyen lett. Most is látszik a tükörben, de már közel sem olyan zavaró mint először volt.

Ja, valamivel kisebb lett.. :) ..de a fényereje maradt?

Nem értem hogy hogyan látszik az a kapcsoló a tükörben!? Milyen pózban ülsz a kocsiban hogy a külső visszapillantóban, amiben max az autó oldalát szabadna látnod, látod a kapcsolót illetve a fényét? Nem megy a fejembe. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Ja, valamivel kisebb lett.. :) ..de a fényereje maradt?

Nem értem hogy hogyan látszik az a kapcsoló a tükörben!? Milyen pózban ülsz a kocsiban hogy a külső visszapillantóban, amiben max az autó oldalát szabadna látnod, látod a kapcsolót illetve a fényét? Nem megy a fejembe. :blush:

Nem a tükörben tükröződik igazából, hanem sztem az ablakban, csak a tükör előtt, és így olyan mintha a tükörben tükröződne nem ? Én régen kiskoromban emlékszem h sokat néztem az ablakból a műszerfalat, mert fater mögött ültem, és ő eltakarta, de az ablakból láttam :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem a tükörben tükröződik igazából, hanem sztem az ablakban, csak a tükör előtt, és így olyan mintha a tükörben tükröződne nem ? Én régen kiskoromban emlékszem h sokat néztem az ablakból a műszerfalat, mert fater mögött ültem, és ő eltakarta, de az ablakból láttam :lol:

Ez már hihetőbb, de ha én elöl ülök akkor nem látom az ablakban...vagyis még nem tapasztaltam/figyeltem meg...Mindjárt lemegyek megnézni...akkor sem megy a fejembe :blush:

Link to comment
Megosztás:

Ez már hihetőbb, de ha én elöl ülök akkor nem látom az ablakban...vagyis még nem tapasztaltam/figyeltem meg...Mindjárt lemegyek megnézni...akkor sem megy a fejembe :blush:

Meg kéne kérdezni Zotyát hogy milyen magas. Lehet hogy a hátsó ülésről vezet :) Vagy lehet hogy fóliázott az ablaka, és akkor már tök máshogy tudnak tükröződni dolgok mint egyébként. Vagy még akár az is előfordulhat hogy foggalmam sincs :lol: Zotya!! fényképezd le a tükröződést is :D

Link to comment
Megosztás:

Ez már hihetőbb, de ha én elöl ülök akkor nem látom az ablakban...vagyis még nem tapasztaltam/figyeltem meg...Mindjárt lemegyek megnézni...akkor sem megy a fejembe :blush:

Meg kéne kérdezni Zotyát hogy milyen magas. Lehet hogy a hátsó ülésről vezet :D Vagy lehet hogy fóliázott az ablaka, és akkor már tök máshogy tudnak tükröződni dolgok mint egyébként. Vagy még akár az is előfordulhat hogy foggalmam sincs :D Zotya!! fényképezd le a tükröződést is :D

Én kérek elnézést! :lol: Jelentem, tényleg tükröződik az üvegen a kapcsoló fénye és ez tényleg zavaró lehet ha egy erősebb fényű led van benne :) Eddig még fel sem tünt nekem soha.

Link to comment
Megosztás:

Meg kéne kérdezni Zotyát hogy milyen magas. Lehet hogy a hátsó ülésről vezet :D Vagy lehet hogy fóliázott az ablaka, és akkor már tök máshogy tudnak tükröződni dolgok mint egyébként. Vagy még akár az is előfordulhat hogy foggalmam sincs :blush: Zotya!! fényképezd le a tükröződést is :D

Speciel nekem is tükröződnek a műszeregység fényei és a kapcsolók fényei is az ablakból. Gyári színezett üvegek. :D

Én úgy vezetek, hogy kb fekszem. :) A b oszlopnál van a fejem. A jobb oldali spricnit épphogy látom a szélvédő alsó síkjából, valamint egy kicsit átlátok a kormány és a műszeregység feletti kerek ív között. :lol:

Link to comment
Megosztás:

nekem a ködlámpa kapcsol fénye tükröződik ott... mivel még nem tettem diódát a ködlámpa vezetékébe így minden fékezéskor világol...

Amúgy gondolkodtam ám a problémádon, ami valószínűleg nálam is előjön, amint diódázom én is.

Nem tudom, hogy relézve van-e, ha igen, akkor úgy kell megoldani, hogy csak a relé üzemelése közben világítson. Ha nincs relézve, akkor meg az a lehetőség áll fent, hogy a kapcsolóhoz teszel egy diódát. Ebből következik, hogy a lámpa és a visszajelző párhuzamosan van kötve, tehát ezt kéne egyirányúsítani valahogy.

Bár ez még praktikus is, az hogy fékre felvillan az a lámpa. Ha nem villan fel, akkor elromlott a féklámpa kapcsolód. :blush: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Amúgy gondolkodtam ám a problémádon, ami valószínűleg nálam is előjön, amint diódázom én is.

Nem tudom, hogy relézve van-e, ha igen, akkor úgy kell megoldani, hogy csak a relé üzemelése közben világítson. Ha nincs relézve, akkor meg az a lehetőség áll fent, hogy a kapcsolóhoz teszel egy diódát. Ebből következik, hogy a lámpa és a visszajelző párhuzamosan van kötve, tehát ezt kéne egyirányúsítani valahogy.

Bár ez még praktikus is, az hogy fékre felvillan az a lámpa. Ha nem villan fel, akkor elromlott a féklámpa kapcsolód. :blush: :lol:

a ködlámpa relézvevan nem hallod a kattanást?

am meg a megoldás egy kellően erős dióda a ködlámpa vezetékébe :)

Link to comment
Megosztás:

Amúgy gondolkodtam ám a problémádon, ami valószínűleg nálam is előjön, amint diódázom én is.

Nem tudom, hogy relézve van-e, ha igen, akkor úgy kell megoldani, hogy csak a relé üzemelése közben világítson. Ha nincs relézve, akkor meg az a lehetőség áll fent, hogy a kapcsolóhoz teszel egy diódát. Ebből következik, hogy a lámpa és a visszajelző párhuzamosan van kötve, tehát ezt kéne egyirányúsítani valahogy.

Bár ez még praktikus is, az hogy fékre felvillan az a lámpa. Ha nem villan fel, akkor elromlott a féklámpa kapcsolód. :blush: :lol:

A Skodában volt is külön a fékre visszajelző. Ha ráléptél a fékre, világitott.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.