Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Corsa B '96 X10XE

Egyébként annyiban hibás a gondolatmenet, hogy diplomást nem mindenhova vesznek fel szakmunkás helyre, mert van egy olyan, hogy diplomás minimálbér, amit nem minden cég hajlandó megfizetni csak azért, hogy diplomás ember végezze el ugyanazt a szakmunkát.

ide is bkr5ek-t hozza

Link to comment
Megosztás:

Corsa B '96 X10XE

Egyébként annyiban hibás a gondolatmenet, hogy diplomást nem mindenhova vesznek fel szakmunkás helyre, mert van egy olyan, hogy diplomás minimálbér, amit nem minden cég hajlandó megfizetni csak azért, hogy diplomás ember végezze el ugyanazt a szakmunkát.

Csak akkor adják meg a diplomás minimálbért, ha a szakirányú végzettséged szükséges a munkavégzéshez. Ha teljesen más a terület, akkor nem kapsz több pénzt, hiába van diplomád.

Link to comment
Megosztás:

Egyébként annyiban hibás a gondolatmenet, hogy diplomást nem mindenhova vesznek fel szakmunkás helyre, mert van egy olyan, hogy diplomás minimálbér, amit nem minden cég hajlandó megfizetni csak azért, hogy diplomás ember végezze el ugyanazt a szakmunkát.

Nem is láttam, hogy beszótá' :blush:

Link to comment
Megosztás:

Van egy képem nekem is valahol egy gyorsulásról, egyik havertól szedtem de nemtom hol van.... az elég félreérthetetlen amikor a 2 sávos úton a rendőr áll a szembesávba, mellette egy kék, ledezett helyzetjelzős hólapátos civic, és a kettő között pedig éppen indít egy srác :lol:

Az a fotó Debrecenben készült. Ott voltam. :) De én nem láttam semmit. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Az a fotó Debrecenben készült. Ott voltam. :P De én nem láttam semmit. :D

Akkor azt se láttad hogy be voltak -e kötve :) és lehet hogy még a telefon sem a kihangosítóba volt... :blush: háát, evvan :D

Nálunk itt keszin be van állítva egy autó minden éjszakára akiket azért tartanak hogy szedjék a pízt. Egyik haver apja ott melózik a kékségben, és ő is mondta hogy azok "behajtók" egyik srácnak kiszedettték az izzókészlettől kezdve a háromszögig az összes cuccot. De legutóbb majdnem elkaptak engem is. Beálltak a 2-es mellé ahol kesziről lehet kimenni pöst felé, egy gyártelep kapujába lekacsolt lámpával hajnali kettőkor és csekkolták a lámpát hogy átmegyek -e a sárgán. aki jár arra az tudja milyen a hely... az emberek 90%-a ott 70-80 körül megy, még a szuzukis nénik is. Haver még akkor sem értette miért álltam bele a fékbe amikor már a kékeket szidtam :D

Csak abban nem voltam biztos h csikorgás nélkül megállok :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

nekem annyi kék ismerősöm van azt se tudom mikor melyiket hívjam

2 volt áltsuli oszt társam 3 szakmunkásbeli, akkor oszt társ öccse,meg stb, most meg egy kiscsaj nyomul állandóan, napi szinten irogat nekem, az meg nyomozó lesz, és már be is ajánlotta ha kell vmi szoljak :lol:

egy kékvillogót kéne kérni :)

:blush:

Link to comment
Megosztás:

nekem annyi kék ismerősöm van azt se tudom mikor melyiket hívjam

2 volt áltsuli oszt társam 3 szakmunkásbeli, akkor oszt társ öccse,meg stb, most meg egy kiscsaj nyomul állandóan, napi szinten irogat nekem, az meg nyomozó lesz, és már be is ajánlotta ha kell vmi szoljak :)

egy kékvillogót kéne kérni :D

:blush:

Jah meg lefújatni az astrát fehérre, kék csíkkal, és máris megvan a tiszteleted a közúton :lol:

Csak arra figyelj hogy jó fiú legyél, mer' megbüntetnek :D

Már előre elképzeltem : asszony hazamegy, Novy megkérdezi mi volt ma, "háát, most valami őrült ezüst astrás után nyomozunk, itt őrültködik a környéken.... "

Link to comment
Megosztás:

Egyik régi haverom éppen most lett nyomozó... nem kellett neki semmi különös, katonai szolgálata és érettségije

megvolt, valami egy vagy két hónapos tanfolyamot kellett megcsinálnia, és máris nyomozó lett belőle :)

Király elvárások :D

Ahha... akkor már értem hogyhogy nincs meg még mindig az a lancer amit tavaly fényképeztek az autópályán valami 270 körüllel :D Az országban volt akkor vagy 40 darab összesen :lol: jobb esetben 2 hónapos felkészítéssel nyilván remekül megtanítják a népeket mindenre :blush: De nem baj, a hozzáállás úgyis az hogy "majd rájön magától, minek tanítani..."

Link to comment
Megosztás:

Olyan hangot hallottam a szobában amit utoljára akkor amikor haver letépte a kipufft a zsigulijáról. Kinéztem már ki tépte le az autó alját a járdaszegélyen (itt a ház előtt ez mindennapos :) ) Nem tépett le semmit, ez így közlekedett... Akkora kályhacső lógott ki a kocka corsa alól hogy sztem ha kicsit lejjebb megy a guminyomás leér a földre :lol: Hogy lehet ilyennel agyonütni egy autót ? :blush:

Link to comment
Megosztás:

használtautóról el is hurcolták a kocsikat amiket néztünk.

télleg? :S bacameg, nem is néztem őket két napja :lol: most fölnéztem és nem mindet vitték el... csak azokat amik tetszettek :D de találtam egy bordó caravant kecskeméten : ezt

Az monnyuk látszik hogy a hátsó sárvédő ív hol lett vágva :) de legalább nem rozsda van a helyén :blush:

azt nem is tudtam hogy vót tetősín nélküli.

Link to comment
Megosztás:

télleg? :S bacameg, nem is néztem őket két napja :lol: most fölnéztem és nem mindet vitték el... csak azokat amik tetszettek :D de találtam egy bordó caravant kecskeméten : ezt

Az monnyuk látszik hogy a hátsó sárvédő ív hol lett vágva :) de legalább nem rozsda van a helyén :blush:

azt nem is tudtam hogy vót tetősín nélküli.

Le lehet venni őket, azt nem látom hogy SE-e, mert akkor nem kéne később átalakítani. :D Én meg megcsináltam a világításkapcsolót.:

P1250005_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ja a motoron látszik, hogy NZ.

Módosítva : zotya975
Link to comment
Megosztás:

Le lehet venni őket, azt nem látom hogy SE-e, mert akkor nem kéne később átalakítani. :D Én meg megcsináltam a világításkapcsolót.:

Ja a motoron látszik, hogy NZ.

De ahhoz h fel lehessen tenni, ahhoz le kell szedni a tetőkárpitot is ugye ? Spec van véletlenűl egy szép pár tetősínem :blush: De amúgy nem is néz ki rosszul nélküle, csak azért mégis jó ha van :lol: Bár ha ilyet vennék, legalább meg tudom mondani h ezzel nem lehet menni dolgozni, mert még sín sincs rajta, kénytelen lesz a Ribit megpakolni :)

A kapcsoló komoly lett :D nem szólja le senki h gyári :D Képet dobsz h milyen ha világol ?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.