Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

ja értem... hát a semminél az is több.

Ja, csak beadtam vagy 10 helyre a pályázatomat, és nem akartam, hogy azért elússzon egy jobb lehetőség, mert én pont 500-ért melózok vhol, amikor jön a telefon, hogy akkor menjek be elbeszélgetni. Mert volt már ilyen, és utólag kiderült, hogy rosszul döntöttem. Most kaptam annyi végkielégítést, hogy ne kelljen elfogadnom az első lehetőséget, van időm kicsit körbenézni.

Link to comment
Megosztás:

Ja, csak beadtam vagy 10 helyre a pályázatomat, és nem akartam, hogy azért elússzon egy jobb lehetőség, mert én pont 500-ért melózok vhol, amikor jön a telefon, hogy akkor menjek be elbeszélgetni. Mert volt már ilyen, és utólag kiderült, hogy rosszul döntöttem. Most kaptam annyi végkielégítést, hogy ne kelljen elfogadnom az első lehetőséget, van időm kicsit körbenézni.

jaaaa te jol is járál akkor

én még a fiizut se meg a tartozásukat se kapotam meg...

bolhát autósboltba lehet venni

Link to comment
Megosztás:

jaaaa te jol is járál akkor

én még a fiizut se meg a tartozásukat se kapotam meg...

bolhát autósboltba lehet venni

Ja csak jó lenne ebből a pénzből minél több megmaradna, lehetne a kocsira költeni. 82 paci nyamiiii.... :blush: Nekem is nyiszorog, meg zörög minden az utastérben, de szerintem kilátástalan küzdelem egy 14-éves autón, úgyhogy inkább felhangosítom a zenét. Ez csak a bollháról jutott eszembe. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ja, csak beadtam vagy 10 helyre a pályázatomat, és nem akartam, hogy azért elússzon egy jobb lehetőség, mert én pont 500-ért melózok vhol, amikor jön a telefon, hogy akkor menjek be elbeszélgetni. Mert volt már ilyen, és utólag kiderült, hogy rosszul döntöttem. Most kaptam annyi végkielégítést, hogy ne kelljen elfogadnom az első lehetőséget, van időm kicsit körbenézni.

Hát ez az álláskeresősdi nagy szopatósdi, ez tény. Anno én is beadtam vagy 100 helyre az önéletrajzom, és kevés helyről volt visszajelzés.

Az a baj, hogy annyi a diplomás, hogy betöltik a középfokú végzettséggel is betölthető állásokat, így, akinek csak középfokú végzettsége van, eléggé hátrányba kerül a munkaerőpiacon.

Link to comment
Megosztás:

Ja csak jó lenne ebből a pénzből minél több megmaradna, lehetne a kocsira költeni. 82 paci nyamiiii.... :blush: Nekem is nyiszorog, meg zörög minden az utastérben, de szerintem kilátástalan küzdelem egy 14-éves autón, úgyhogy inkább felhangosítom a zenét. Ez csak a bollháról jutott eszembe. :lol:

Nekem az a bajom vele, hogy teljesen elengedte 1-2 helyen a bolha. Visszanyomom és megint kijön. Azokat akarom kicserélni.

Link to comment
Megosztás:

Hát ez az álláskeresősdi nagy szopatósdi, ez tény. Anno én is beadtam vagy 100 helyre az önéletrajzom, és kevés helyről volt visszajelzés.

Az a baj, hogy annyi a diplomás, hogy betöltik a középfokú végzettséggel is betölthető állásokat, így, akinek csak középfokú végzettsége van, eléggé hátrányba kerül a munkaerőpiacon.

Engem az se érdekelne ha szart kéne lapátolni, csak jó pénzt adjanak. Egyszer jelentkeztem kukásnak is de akkor már betelt.Kukás. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Engem az se érdekelne ha szart kéne lapátolni, csak jó pénzt adjanak. Egyszer jelentkeztem kukásnak is de akkor már betelt.Kukás. :blush:

én ilyet már csináltam :lol:

haverom ment előttem és mindig szólogattam neki hogy hallod figyelj már, hátranéz semmi

megint szólok, hátranéz, megint semmi mikor meg visszafordult puff a betonoszlop :)

Link to comment
Megosztás:

Mi már kb. 20 éve ismerjük egymást, Laller :D Vártam, mikor jössz rá :D

2006ban költöztem le Szegedre. Előtte meg 5 év Miskolc. Vándorévek :D

:blush: :lol: :) Mióta itt fórumozok, mindig néztem a neved "szobikari" Mindig is mondtam magamban, hogy ez a név, így rövidítve nagyon ismerős! Most nézem Szeged! Beléptem az iwiwre és nézem Szeged! Tehát jól gondoltam! :D

Link to comment
Megosztás:

:blush: :lol: :) Mióta itt fórumozok, mindig néztem a neved "szobikari" Mindig is mondtam magamban, hogy ez a név, így rövidítve nagyon ismerős! Most nézem Szeged! Beléptem az iwiwre és nézem Szeged! Tehát jól gondoltam! :D

Én meg beírtam az iwiwre, hogy Szobi Károly és nem adott ki semmit. :D Aztán leesett, hogy valszeg rövidítés. :D

Link to comment
Megosztás:

Pepe melyik corsába kell gyertya?

Corsa B '96 X10XE

Egyébként annyiban hibás a gondolatmenet, hogy diplomást nem mindenhova vesznek fel szakmunkás helyre, mert van egy olyan, hogy diplomás minimálbér, amit nem minden cég hajlandó megfizetni csak azért, hogy diplomás ember végezze el ugyanazt a szakmunkát.

Link to comment
Megosztás:

Az a "rend"őr-ösös vidi elég érdekes. :blush: sztem versenyeztek :lol: Van egy képem nekem is valahol egy gyorsulásról, egyik havertól szedtem de nemtom hol van.... az elég félreérthetetlen amikor a 2 sávos úton a rendőr áll a szembesávba, mellette egy kék, ledezett helyzetjelzős hólapátos civic, és a kettő között pedig éppen indít egy srác :)

Jah a videó meg lesz magyarázva hogy nem volt az annyi csak a videózós autóban a km-óra meg volt berhelve, és csak 60-al mentek :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.