Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Wazz, egy órája szedték ki az egyik agyaramat de kezdek azon gondolkodni, hogy inni kéne egy kis tömény fagyállót (pálinkát) mert már zúg a fejem meg kezdem érezni a gyilkolóeszközök nyomát... :lol: :lol: :D

Hjaaa én azt hittem azért OFF mert nem opelos téma, mint például mikor másik autómárkát írunk. :lol:

Ne vedd szó szerint az OFFot, lehet az UFF is! :D

Link to comment
Megosztás:

Wazz, egy órája szedték ki az egyik agyaramat de kezdek azon gondolkodni, hogy inni kéne egy kis tömény fagyállót (pálinkát) mert már zúg a fejem meg kezdem érezni a gyilkolóeszközök nyomát... :lol: :lol: :D

Ne vedd szó szerint az OFFot, lehet az UFF is! ;)

Nekem tavaly vésték ki a egyik fogamat a fogorvosnő nem bírt vele, átküldött a szájsebre, ott egy hentes kinézetű barbár szétkalapálta a számat, összevarták, és kilöktek az ajtón. Felszáltam a buszra, leültem, és feltünt, hogy egy szőke csajszi igen néz, ha odanéztem elkapta a tekintetét, de aztán megint nézett. Gondoltam hát ja, 3 műszak, 3 kölök, de még csak van kisugárzásom. Aztán vmi lecseppent a kezemre, felnéztem, azt hittem a busz ázik be, de csak a nyál csurgot a lefittyedt szám sarkából. :lol: Hát ennyit a szőkéről. :D

Link to comment
Megosztás:

Ez a szájsebész csaj nagyon precíz (bír is vele, nem épp kis termetű de kedves és "minőségben" dolgozik). Egyébként csodálkozok, hogy megyei kórházakban (Keszthely, Zalaegerszeg) nincsenek ilyen orvosok itt meg szutyokfalván van. Bár ez csak előny..nekem... :D

Link to comment
Megosztás:

Ez a szájsebész csaj nagyon precíz (bír is vele, nem épp kis termetű de kedves és "minőségben" dolgozik). Egyébként csodálkozok, hogy megyei kórházakban (Keszthely, Zalaegerszeg) nincsenek ilyen orvosok itt meg szutyokfalván van. Bár ez csak előny..nekem... :D

Ez a csaj is nagyon rendes, én csak hozzá járok, igaz maszek, na és a fekete teltkarcsú aszisztens....nyami!! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Köszi de tartok tőle nem. :D Legalábbis nekem, még volna 4 amit ki kéne kapni a helyéről plusz egy pár amit befoldozni. :lol:

Együttérzek! Nekem is ősszel kapták ki az egyiket, de én eleve a szájseb-re mentem, mert ezeket a húzásokat jobb ott intézni, mert sokszor úgyis ott végződik. Nekem még az oldalsó szemzúgom is elzsibbadt, annyira jól sikerült az érzéstelenítés.

Nekem is van még mit foltozni, meg lehet, hogy húzni is.

A sok édesség, meg a Streptococcus mutans, meg a genetika....

Link to comment
Megosztás:

Ez eleve az mivel a csaj egyből úgy ugrik az embernek nem mint egy szimpla (ha van olyan) fogorvos -mint az apja volt, tőle vette át a praxist.

Áá, én húst hússal ennék, nem kattanok az édességekre -nekem a sült krumpli és a rizs az :lol: . A HM-nél ért egy alapos csapás amit épphogy túléltem, egy hibás szelence és egy kis (nem is kicsi) vegyi méreg felhője épp elég volt ahhoz, hogy pár napig kompresszorral tapossák belém a levegőt, aztán mindezt a bagónak köszönhetően túléltem de ráment az összes ízületemre legfőképp és minden másra is a ro***ék. A mai napig iszom a levét. :D

Link to comment
Megosztás:

Együttérzek! Nekem is ősszel kapták ki az egyiket, de én eleve a szájseb-re mentem, mert ezeket a húzásokat jobb ott intézni, mert sokszor úgyis ott végződik. Nekem még az oldalsó szemzúgom is elzsibbadt, annyira jól sikerült az érzéstelenítés.

Nekem is van még mit foltozni, meg lehet, hogy húzni is.

A sok édesség, meg a Streptococcus mutans, meg a genetika....

Gyere korábban pénteken és megoldjuk, szerszám mindíg van a kocsiban. :D

Link to comment
Megosztás:

:D Csőfogó nekem is van :D azontúl hajlított csőrös fogó, kis- nagy flex, akkus fúró, véső de ha akkor sem boldogulunk van vontatókötél és horog is a verda végén... :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

ismeritek a viccet?

katonaságnál harcidőben bemegy a kikskatona a korházba, nagy a sor amíg vár, figyel.

egyik beteg: fáj a lábam. levágjuk másik betegnak a keze fáj levágjuk... hangzika válasz. sorra kerül a kiskatona, megkérdezik tőle, magának mi fáj. erre: a fejem, de már elmult.

eddig fájt a fogam... de már elmult :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem nem volt választási lehetőségem. Na meg még akkoriban igencsak komoly belső késztetést éreztem a haza szolgálatára és védelmére -szerinted miért hót ződ a verdám??? Évek teltek el mire elmúlt valamilyen szinten de még mindíg megvan. Amúgy voltak leszerelni vágyó sumák kopaszok, megemlítettem nekik 2 lehetőséget, inkább kivárták míg letelik az idejük.

Link to comment
Megosztás:

Egy Campo minden bizonnyal. Kár, hogy nem az enyém... :lol:

Én meg azt hittem azért mert ezzel a színnel senki más nem vette meg. :D :lol:

Huhúúúú, ha láttad volna akkor! Asszem te is lesnél nagyokat, valósággal kiütött a tömegből -meg is volt az ára a hasonlóakhoz képest. Ahhoz képest, hogy először 5-ös BMW-t utána Rönyó Lagunát majd kócmócpócwágent nézegettem (és végül leragadtam ennél) de amik jobb állapotúak voltak azok már bőven túlmentek a kereten, igaz ez is de jött némi segítség és az enyém lett. Manapság sajnos már nem néz ki olyan eszméletlen szépen de azért kérdezz csak meg bárkit aki látta már élőközelben, pl Karcsit.

Link to comment
Megosztás:

Csakhogy pofázzak, mert ma nagyon pofázhatnékom van :D

Amióta kicseréltem a termosztátot, lassan már 3 hete kb..

Szóval mintha jobban menne az autó. Nemtom ezt bebeszélem magamnak vagy mi, de akkor is.

Naponta tapasztalom!

Kíváncsi leszek olajcsere után majd.

Olyan ez, hogy én mosás, meg tankolás után érzem combosabbnak a verdát :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.