Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ööööö...:D Kössz, de lehet nem is lesz olyan fontos... Talán akkor egy bontott... :lol:

Az ugyanígy nem fog passzolni, mint a mostani.

Remélem egyre gondolunk: azt a műanyag burkolatot mondod, amiből az ablaktörlőlapátok tengelyei is kijönnek, ugye?

Link to comment
Megosztás:

Ööööö...:D Kössz, de lehet nem is lesz olyan fontos... Talán akkor egy bontott... :lol:

bontottal az a bibi ugyan ugy beengedi majd a vizet, miel az is meg van vetemedve...

nem fog a te szélvédődhöz passzlni

a tálcát jól visszaraktad a helyére? mert annak van egy nút, amibe be kell tolni

nekem anno az ne ment a helyére mosás után meg is jelentek a cseppek a szőnyegen....

Link to comment
Megosztás:

Az ugyanígy nem fog passzolni, mint a mostani.

Remélem egyre gondolunk: azt a műanyag burkolatot mondod, amiből az ablaktörlőlapátok tengelyei is kijönnek, ugye?

Jaja jól szóltál :lol: .

bontottal az a bibi ugyan ugy beengedi majd a vizet, miel az is meg van vetemedve...

nem fog a te szélvédődhöz passzlni

a tálcát jól visszaraktad a helyére? mert annak van egy nút, amibe be kell tolni

nekem anno az ne ment a helyére mosás után meg is jelentek a cseppek a szőnyegen....

Aha, jól raktam vissza, kb. 1-1,5 hónapig jó is volt, ma óta vizes- mert ugye tegnap lemostam a verdát. Tuti eláztattam rendesen. :D

Link to comment
Megosztás:

Hening cartárs volt olyan kedves, és adott egy flakon hütűtömítőt, és felhívta a figyelmemet, hogy túl sok a hűtővizem. Hazaértem leszívtam 5-6 decit, gondoltam legközelebb ha megyek vhova, akkor majd beleöntöm. Csakhogy azóta meg nem ereszt a hűtő. :D Szerintem az történt, hogy a jó termosztáttal jobban melegszik a víz, ergó jobban kitágul, nagyobb a nyomás a rendszerben, és ezért eresztett a hűtő. Mivel eddíg is ennyi volt benne, csak a szar termosztár miatt nem is ment 90-fölé. Gondolom én. Most hogy engedtem le belőle, több a levegő felette, és a tágulás nem csinál akkora nyomást. Vagy mittudomén. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mindig tanul valami újat az ember :D de nekem okés volt a szint mégis eresztett a műanyag-alu illesztés peremén. De az új már nem :lol: :lol: :lol: csak majdnem 30 ropiba került... :D

Link to comment
Megosztás:

Mindig tanul valami újat az ember ;) de nekem okés volt a szint mégis eresztett a műanyag-alu illesztés peremén. De az új már nem :lol: :lol: :D csak majdnem 30 ropiba került... :D

És mekkora szerencsém volt, hogy a Karcsi szólt, hogy sok a víz. ;) Amúgy már akartam venni a patikában lenmaglisztet, amit Epk ajánlott, de csak néztek rám mint hókuszpókra a törpök és rázták a fejüket. Lehet azt hitték, hogy vmi vudu varázslathoz kell. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mé? Nem tűnt fel? :lol: pedig nyíl is mutatja a hideg-rendszeri mennyiséget. :lol:

Más- Csodálkozok, hogy nem tudok a netre feljönni órákig, vírusgyanú, stb, minden gondolatom összejött. Erre ránézek a textre és mit találok? Választ. Más is kínlódott ilyesmivel ma vagy csak én is a szerencsés nyertesek közt vagyok...? :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Mé? Nem tűnt fel? :lol: pedig nyíl is mutatja a hideg-rendszeri mennyiséget. :D

Más- Csodálkozok, hogy nem tudok a netre feljönni órákig, vírusgyanú, stb, minden gondolatom összejött. Erre ránézek a textre és mit találok? Választ. Más is kínlódott ilyesmivel ma vagy csak én is a szerencsés nyertesek közt vagyok...? :lol: :D

Eddig én is ezzel tököltem, kábeleket cseréltem, modemet szedtem szét... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem hótt meg :lol: , igazándiból csak helyreállt. :lol: Nekem pár hét dilizés után minden eszembe jutott. A drága szolgáltatóknak eszükbe juthatna valahogy tájékoztatni az ügyfeleiket, hogy "ne csodálkozzanak hanem legyenek kis türelemmel..." -bár nem szokásuk. :D

Link to comment
Megosztás:

Nem hótt meg :lol: , igazándiból csak helyreállt. :lol: Nekem pár hét dilizés után minden eszembe jutott. A drága szolgáltatóknak eszükbe juthatna valahogy tájékoztatni az ügyfeleiket, hogy "ne csodálkozzanak hanem legyenek kis türelemmel..." -bár nem szokásuk. :D

hát ha összeomlik akkor sztem nem sok lehetőségük van

egyesével meg nemigen hívnak fel mindenkit, nekem pl vezetékes telóm se volt.

Link to comment
Megosztás:

Engem meg ha akarnának se tudnának hívni azon a számon (max a másikon, nekik úgyis ingyen van) de egy sms beleférne, azt jelezné a wireless manager. :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem is furcsa volt, hogy a diginet telepítés nélkül megy mikor bedugtam a csatit a gép ethernet portjába -igaz az nem az én drótos netem volt. Én se vagyok penge ilyen téren. :D

Link to comment
Megosztás:

Engem meg ha akarnának se tudnának hívni azon a számon (max a másikon, nekik úgyis ingyen van) de egy sms beleférne, azt jelezné a wireless manager. :lol:

Ezért jó a kábelnet, nem a Tö-köm-nél. :D Van júpíszím és digikábelem. :lol:

Tapasztaltam én is, hogy sok szerver lehullott, aztán nem győztem menni helyreállítgatni a problémákat, de mikor nem akart kapcsolódni, akkor ment a telefon, hogy mi a redva van és mondták hogy keine internet. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.