Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Azért ahhoz már úgy becsületesen akarni kell eltörni azt a tükröt ;)
Én egyszer sikeresen eltolattam egy tábla mellett, mire odanéztem a reccsenésre tükör már az állító pöckön himbállozott. Nekem csak vissza kellett pattintani. Amúgy a tecsónál mindíg a legtávolabbi parkolóba állok be, függetlenül attól, hogy hányan vannak. Inkább gyalogolok 50 métert, minthogy vmi ökör meghúzza a kocsit. Amilyen parkolásokat-tolatásokat látok ott, az ember haja égnek áll. Amúgy egy ismerősnek is meghúzták a kocsiját a tecsónál, bement és kérte hogy nézzék vissza a videót a parkolóban, hátha felvette a kamera. Azt mondták csak a rendőrségnek adják ki a felvételt. Megtették a feljelentést, 3 héttel később megkérdezték , és ki se mentek a rendőrök. Azóta bizonyíték hiányába lezárták a nyomozást. B)
Link to comment
Megosztás:

B) ;) :blush:

ez jó. :D

Jártam egyszer régebben egy faluba, messze volt a várostól, a csávó piros zsigával járt a helyi Discóba, rá se szartak a lányok. Fogta magát, kifurkálta a kipufogót, szép hörgős hangja lett neki, meg rakott egy nagy TURBO matricát a hátsó ablakba. És legközelebb keresztbe csúszva állt be a dizsi elé. Lestek ám a bigék, aztaaa! Nevetséges, de vmilyen szinten most is működik a dolog.

Link to comment
Megosztás:

Jártam egyszer régebben egy faluba, messze volt a várostól, a csávó piros zsigával járt a helyi Discóba, rá se szartak a lányok. Fogta magát, kifurkálta a kipufogót, szép hörgős hangja lett neki, meg rakott egy nagy TURBO matricát a hátsó ablakba. És legközelebb keresztbe csúszva állt be a dizsi elé. Lestek ám a bigék, aztaaa! Nevetséges, de vmilyen szinten most is működik a dolog.

Ismerős. Amióta autóm van, semmivel nem nőtt meg a nőszemély forgalmam. B)

Pedig ha tudnák, hogy ez milyen egy autó... ;)

De az a jó, hogy jelenlegi asszony úgyvan vele, hogy legyen négy kereke, guruljon és vigyen el A-ból B-be. :blush: Meg nagy németország, német mániás, ezért szereti is az autómat, mert német! :D

Link to comment
Megosztás:

...viszont minden króm elem 2 lábbal rugdossa ki a sprotsságot az autóból.

Ezt magam sem mondhattam volna szebben.

Bennem ráadásul azt a képet is kelti, hogy a tulaj többnek akar látszani mint ami. B)

Nézd meg a blitz weekend képeit. Spec a 2007-esben találtam párat. ;)

Egyébként is, mi vagyok én, google? :blush:

Csak azért kérnék képet, hogy biztosan ugyanarról beszélünk-e. Mert én sok ilyet láttam már, de egyet sem ami tetszett volna.

Link to comment
Megosztás:

remélem így el tudod olvasni Johny

javítottam B)

ez a zsigás hsonlat errefelé eléggé fordítva működik.

miután felraktam a kipufogót, (pedig nem is egy üvöltős darab) az Off asszony egyből beszólt, hogy oké oké vagány, de neki nem tetszik... válasz: szállj ki

másik csaj letraktorozta...

na mondjuk volt aki: ilyet csinálsz nekem is szal :blush:

de a turbó feliratot még nem próbáltam ;)

Link to comment
Megosztás:

Tök jó, a Novyy úgy ír, ahogy én beszélek. ;) Különben szerintem is jobb poén egy erősebb autót gyengébbnek álcázni, mint egy kis kocsit felcicomázni, és úgy menni vele, mintha erős tuning gép lenne. Az első lámpánál úgyis kiderül. Egyszer ültem olyan kocsiban amiben 2 literes motor volt, meg vmi teljesítmény tuning, kivölről meg tök szolid gyári kocsinak nézett ki, 1.4-es jelzéssel hátul. A hangja se volt feltűnően nagy. De azokat a döbbent arcokat, amikor a menő csávó mögéd állt a lámpánál, induláskor meg otthagytuk. B) Én csak utas voltam, de így is élmény volt.

Link to comment
Megosztás:

a sok y ont el lehet hagyni

elég 1 is

valaki regizett előttem, és azért tettem többet

hát jah nem mindegy hogy álcázott erőgép, vagy erőgépnek álcázott B)

de én azt se szeretem, mikor vki akiről tudom is hogy jár gyorsulni, meg azért ezt azt csinál a géppel, és megkérem, hogy mutass már vmit, mennyünk egy kört vagy túráztasd már meg... és a válasz áh ez nem arra van... meg lök egyet a gázon, de még csak fel se pörög a motor... legutóbb mikor egy Gsi-is gyerek játszodta el ugyan ezt, beültem az enyémbe megtúráztattam neki és mondtam, hogy ez a túráztatás, nem az amit te csinálsz.

ezzel nem azt mondom, hogy ha vkinek van egy erős gép a popsija alatt tolja neki reggeltől reggelig, de azért ha már kérik is mutathatna ezt azt.

ez kb olyan, ha vki elmenne tápihoz, hogy kipróbálják a fehéret, és tápi elmenne boltba meg vissza 50 et se átlépve, de azt is 5. el ;)

Link to comment
Megosztás:

a sok y ont el lehet hagyni

elég 1 is

valaki regizett előttem, és azért tettem többet

hát jah nem mindegy hogy álcázott erőgép, vagy erőgépnek álcázott B)

de én azt se szeretem, mikor vki akiről tudom is hogy jár gyorsulni, meg azért ezt azt csinál a géppel, és megkérem, hogy mutass már vmit, mennyünk egy kört vagy túráztasd már meg... és a válasz áh ez nem arra van... meg lök egyet a gázon, de még csak fel se pörög a motor... legutóbb mikor egy Gsi-is gyerek játszodta el ugyan ezt, beültem az enyémbe megtúráztattam neki és mondtam, hogy ez a túráztatás, nem az amit te csinálsz.

ezzel nem azt mondom, hogy ha vkinek van egy erős gép a popsija alatt tolja neki reggeltől reggelig, de azért ha már kérik is mutathatna ezt azt.

ez kb olyan, ha vki elmenne tápihoz, hogy kipróbálják a fehéret, és tápi elmenne boltba meg vissza 50 et se átlépve, de azt is 5. el ;)

Amikor Losi barátom A Corsájával jártam(C20NE) nagyon élveztem,hogy egy lesajnált kis vassal igen durvákat lehetett alázni.

Viszont volt rá példa,hogy Tomi haver a majdnem kétszer olyan erős kocsival sem ért utol.Ülhetsz te erős gépben,ha nem ismered a határait és ha csak egyenesben van kifizetve! :blush:

Link to comment
Megosztás:

ezt igazából nem értem, miért így közölted velem...

meg nem is tudom mire vegyem, rem nem tettem olyat, amiért beszólás lenne B)

de egyébként ez így van, hiába van vkinek egy Gsi jel pl, lehet egy jobb 1.6ossal, ami monjuk 16v meg gáborbácsi féle vezetője van simán leveri a gsi-t ha annak vezetője mit sem tud a gépről...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.