Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Tegnap reggel bementem a Tesco-ba vásárolni. Mire kijöttem, valaki letörte a visszapillantótükrömet... Senki nem láttot semmit!!

Sírhatnékom van B)

Abba a híres Sikertescóba Zircen? ;)

Lehet az mondta ezt, hogy nem látott semmit, aki letörte. Én is mindig attól félek, hogy nap közben a tuskó parkolóban áll a kocsi, oszt mire hazaérek TK-ra van törve..

Link to comment
Megosztás:

Abba a híres Sikertescóba Zircen? ;)

Lehet az mondta ezt, hogy nem látott semmit, aki letörte. Én is mindig attól félek, hogy nap közben a tuskó parkolóban áll a kocsi, oszt mire hazaérek TK-ra van törve..

Na igen! Sikertesco :blush: ...évente kétszer ha megyek oda, és tessék B) A szomszédom azt mondta, hogy ólcson megúsztam, mert neki a szélvédőjét csapták ki... Hát nem vígasztal

Link to comment
Megosztás:

Na igen! Sikertesco :blush: ...évente kétszer ha megyek oda, és tessék B) A szomszédom azt mondta, hogy ólcson megúsztam, mert neki a szélvédőjét csapták ki... Hát nem vígasztal

Akárhányszor jártam arra, jó ha volt 8 parkoló autó ott. Akkor elüvöltöttem magam, hogy "mi ez a tömeg ott?" :D

Azért nem olcsó ez se. Bontott vagy új tükör, színre fújás... ;)

Link to comment
Megosztás:

Akárhányszor jártam arra, jó ha volt 8 parkoló autó ott. Akkor elüvöltöttem magam, hogy "mi ez a tömeg ott?" ;)

Azért nem olcsó ez se. Bontott vagy új tükör, színre fújás... B)

Arra gondoltam, hogy beinvesztálok egy olyan m3-as króm tükörre.... már régóta tetszet. És most hogy vennem kell, így lehet hogy ez lesz.

Link to comment
Megosztás:

Arra gondoltam, hogy beinvesztálok egy olyan m3-as króm tükörre.... már régóta tetszet. És most hogy vennem kell, így lehet hogy ez lesz.

Szerintem ronda,másrészt semmit nem fogsz belőle látni!

Miért kell egy autó külső össszhangját elrontani egy ronda giccses krómtükörrel vagy krómrendszámkerettel???

Link to comment
Megosztás:

Meglepődve néztem, hogy nekem 96 os dizel autón, zöld a matrica ;)

Mert neked már X-es mocid van, ami megfelel a juró2-nek B)

Csak szólj, időm mint a tenger. Amúgy a mutkor volt téma a Pezonál a hátso-oldalsó ablak, kérdezted, hogy ragasztva van-e. Most, hogy megbontottam a belső burkolatot, látszik hoygy az a fekete keret bellöl van rögzíte atmenő csavarral, és műanyag anyával. Persze, hogy alatta ragasztva van-e az nem látszik. :blush:

Nincs ragasztva, viszont körben van sok műanyag csavar.

Link to comment
Megosztás:

ez a króm tükör eléggé színfüggő szerintem fekete autónak jol áll, de pirosnak sztem nem

króm rendszámtábla... hát az sztem elmegy mindegyiken

bár neekm elől fekete hátul pedig szürke,

Króm rendszámkeret még elmegy szerintem, kicsit dob rajta, de az opelclubos jobb! B)

Majd én ezüst csíkokat szeretnék a kocsira. Díszlécre, lökhárítókra, meg lehet az ablakok köré is.

Link to comment
Megosztás:

ez az alu díszcsík nekem is mozgatja a fantáziámat

vagyis mozgatta amíg nem szálltak r ennyire a fóliára

első oldalüvegeket nem lehet fóliázni, az meg elrontja az összhatást.

pedig úgy szép lett volna, feketeüveg alatta a króm csík...

most a lökösbe akaro majd ilyen narancssárga világítást csinálni, mint a B vekiken is lehet látni.

nekem az tetszene B)

Link to comment
Megosztás:

ez a króm tükör eléggé színfüggő szerintem fekete autónak jol áll, de pirosnak sztem nem

króm rendszámtábla... hát az sztem elmegy mindegyiken

bár neekm elől fekete hátul pedig szürke,

jó utángyárikat adnak 7e körül. burkolatot a régiről lepattintod, összegányolod, és akkor színre sem kell fújni. már ha eleve az is volt...

Króm rendszámkeret még elmegy szerintem, kicsit dob rajta, de az opelclubos jobb! B)

Majd én ezüst csíkokat szeretnék a kocsira. Díszlécre, lökhárítókra, meg lehet az ablakok köré is.

Nekem ezek a króm dolgok nem jönnek be,giccses teszkó tuning!

A tükörtémában pedig:

Szerintem a 94 előtti tükör a legjobb,másrészt abból látni a legjobban.Főleg ha fűthető és elektromosan állítható! ;)

Link to comment
Megosztás:

szrintem meg az az első ami töröik

ha más nem a tartó fül.

meg ha nem a kocsi hátulja felé csuklik, akkor már egyből szét is repeszti.

csak nemtom, ez kinek mire jó? élvezi azt hogy másnak anyagi kiadás lesz ebből?

észrevenném, hog vmi kis kocsog tördeli a tükrömet, ugy elverném, hogy beszarna, aztán meg venne két új tükröt, egye azért mert eltörte, másikat meg azért, mert a színe nem egyezne B)

Link to comment
Megosztás:

Nekem ezek a króm dolgok nem jönnek be,giccses teszkó tuning!

A tükörtémában pedig:

Szerintem a 94 előtti tükör a legjobb,másrészt abból látni a legjobban.Főleg ha fűthető és elektromosan állítható! B)

valaki egyszer tett fel képeket

abból kiderült, hogy viszonyított, hogy mi ez a jobban látás.

a 94 előtti asszem távolra mutatta a dolgokat, a 94 utáni meg közeli dolgokat mutatta jobban.

formára meg nekem az astra gömbölydedsége maitt jobb tetszik a 94 utáni

am ez a 94 nem 96 inkább?

Link to comment
Megosztás:

valaki egyszer tett fel képeket

abból kiderült, hogy viszonyított, hogy mi ez a jobban látás.

a 94 előtti asszem távolra mutatta a dolgokat, a 94 utáni meg közeli dolgokat mutatta jobban.

formára meg nekem az astra gömbölydedsége maitt jobb tetszik a 94 utáni

am ez a 94 nem 96 inkább?

94-ben volt ráncfelvarrás.

Ha nem volt törött a tükörlap és nem volt még cserélve,akkor a balos síktükörlap,a jobbos pedig picit domború és távolabb látod benne a dolgokat.

Másrészt a tükörlap mérete is nagyobb függölegesen a réginek és emiatt jobban látni benne szerintem.

Link to comment
Megosztás:

ez az alu díszcsík nekem is mozgatja a fantáziámat

vagyis mozgatta amíg nem szálltak r ennyire a fóliára

első oldalüvegeket nem lehet fóliázni, az meg elrontja az összhatást.

pedig úgy szép lett volna, feketeüveg alatta a króm csík...

most a lökösbe akaro majd ilyen narancssárga világítást csinálni, mint a B vekiken is lehet látni.

nekem az tetszene ;)

Még olyat is szeretnék, ami a b vectrákon van, hogy az első sárvédőkön a díszlécben van az oldalindex. Szerencsére nincs olyan buta oldalindexem, amik pl a classic f astráknál alkalmaztak. B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.