Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Szasztok!

Létezik, hogy a km óra csal 40-170 km/h között 10-12 km/h-át? GPS szerint annyi. Km napi számláló is csal kb. 50 km-en 1-2 km-t. Gyári gumiméretekkel járok.

Ezek szerint ha mérnek, akkor 50 megengedettnél mehetek óra szerint 70-et, mert 10 az óra csalása és csak 60 felett büntetnek, nemde!? B)

Sztem ez kb. normális.

Link to comment
Megosztás:

erről nem is hallottam... mióta nem lehet? ha azt veszem, hogy óra szerint 60al lehet menni, az már eléggé gyprs tempó, de ha azt nézném, hogy akkor óra szerint 70el lehet menni, az méginkább... azért egy városban 70el szaladgálni a csúcsban elég komoly lenne ma.

Link to comment
Megosztás:

Menj át Szlovákiába, és ott most is vezethetsz annyival! (Már nem sokáig!) B)

Igy van! Február 1.-től nálunk is 50km/h a megengedett lakott területen..majd visszaveszek és 60 közeli óraállással megyek, de akkor is hagyom ötösben ha csak át kell gurulni egy falun vagy városban az első lámpáig ;)

Link to comment
Megosztás:

Igy van! Február 1.-től nálunk is 50km/h a megengedett lakott területen..majd visszaveszek és 60 közeli óraállással megyek, de akkor is hagyom ötösben ha csak át kell gurulni egy falun vagy városban az első lámpáig :D

Én sem szoktam visszakapcsolni ha beérek a faluba, csak kifele amikor gyorsítani kell. Sőt van amikor vissza 3-ba ha meg akarom lepni a seggembe autózót. Aztán ha utolér többnyire meg is előz, visszavágásképpen. B) Úgy vettem észre nem negyon viselik jól ha tolnak végig a falun, aztán ha kiérünk elhúzok előlük. :blush: Végülis én betartom a sebességhatárokat, az sehol sincs leírva a tábla után milyen gyorsan lehet elérni a 90-et. ;)

Link to comment
Megosztás:

Csak keményen. ;)

Viccet félre téve azt én is utálom nagyon, ha a tábla után is ugyanannyival megyünk még. Mire meg felgyorsulnánk már a következő településen vagyunk. B)

Tényleg tök vicces, amikor végigtol a falun ahogy 50-nel cammogok, aztán a táblánál vissza kettő padló, és látom a tükörben ahogy távolodik, aztán persze sértett önérzetel megelőz, hogy lássam ki a gyorsabb. Amúgy volt már ilyen szitu trabantal is. Vissza kellett lassítanom, hogy tudjon győzni. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Viccet félre téve azt én is utálom nagyon, ha a tábla után is ugyanannyival megyünk még. Mire meg felgyorsulnánk már a következő településen vagyunk. B)

Jaja, és egy csomóan mintha nem is tudnák, hogy egy másik utca keresztben meg is szünteti a táblát, ha nincs megismételve és csak mennek tovább 30-cal.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.