Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nekem jóapám vett rendes bőrt még a nyáron vmikor. Ő is mondta h egy kb. ezres különbség volt, és ő az igazit választotta. Azóta is ugyan úgy néz ki mint amikor feltettem. (kivéve amikor megtelik morzsával, de ez sztem nem az alapanyagának a számlájára írható :D ) Azóta többször is vettem le, -(mert egyszer váltókart cseréltünk, párszor meg megkentük , mert elég turhábannyúlkálós érzése volt hidegen, de most apám megküldte valamivel kb. két hete amit titkol hogy mi, de azóta jó. Az eddigi próbálkozásaim mindig csak ideig-óráig voltak jók.)- de kívül belül semmi változást nem láttam a bőrön. Oda lett az kitalálva :blush:

Az autóban enni... ;) rossz szokás. B) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy ugyan rossz szokás de néha muszáj ha az ember nem akarja vesztegetni az időt 10-15 perces megállásokkal. 200 km-en belül meg se állok, nem olyan sok az a 2-2.5 óra, ki lehet bírni.

Az asszonynak is ki volt velem a t...e mikor a Balcsira megállás nélkül mentünk le és vissza. Bár most már azért egy jó nyújtózkodás erejéig én is megállok mielőtt teljesen megmacskásodok ha ilyen hosszú távról van szó. B)

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy ugyan rossz szokás de néha muszáj ha az ember nem akarja vesztegetni az időt 10-15 perces megállásokkal. 200 km-en belül meg se állok, nem olyan sok az a 2-2.5 óra, ki lehet bírni.

Az asszonynak is ki volt velem a t...e mikor a Balcsira megállás nélkül mentünk le és vissza. Bár most már azért egy jó nyújtózkodás erejéig én is megállok mielőtt teljesen megmacskásodok ha ilyen hosszú távról van szó. :D

Annó, mikor mentem le Lentire, ismerőseimet taxiztam le, akkor lefele megálltunk körmendnél egy kávéra meg wc, ilyesmi, de hazafele egyedül, megállás nélkül jöttem. (akkor lézeresztek le 30 ezer forintra B) ) Ugyanez fordítva. Igaz akkor Herenden kellett megállnom meló ügyben, de hazafele megállás nélkül. :lol:

Jó az igaz, hogy utána el voltam gémperedve, meg ilyesmi, de én élveztem. ;) Meg mielőtt hazaindultunk volna, akkor megebédeltettek minket a barátnőmmel, nem elég, hogy még a teljes benzinköltséget is állták. :blush: Akkor jött össze az 5.8-as fogyasztás. :)

Link to comment
Megosztás:

Ha rosz, ha nem, a Zasszonynak mindig ott jut eszébe a gyerekeket etetni. B)

Takarítani persze én fogom. ;)

Az én autómban szavályok vannak.

1. nem lehet enni

2. inni szabad

3. dohányzás tilos

4. beszállás előtt illik a cipőt letakarítani

5. ablakokat nem leengedni (ezért akarok mindenhova elektromosat) mert iszonyat zavaró 50nél is a zúgás.

6. kiszállás után a kárpitot megigazítani a lábtérben.

7. nem összecseszni lábbal a műanyag és kárpit részeket.

Egyik munkatársamnak hiába pofázom ezeket... :blush: Lát valami jó csajt, aztán leengedi hátul az ablakot és kiüvölt. Utána meg ő van megsértődve, hogy én üvöltözök vele... :D

Link to comment
Megosztás:

Az én autómban szavályok vannak.

1. nem lehet enni

2. inni szabad

3. dohányzás tilos

4. beszállás előtt illik a cipőt letakarítani

5. ablakokat nem leengedni (ezért akarok mindenhova elektromosat) mert iszonyat zavaró 50nél is a zúgás.

6. kiszállás után a kárpitot megigazítani a lábtérben.

7. nem összecseszni lábbal a műanyag és kárpit részeket.

Egyik munkatársamnak hiába pofázom ezeket... B) Lát valami jó csajt, aztán leengedi hátul az ablakot és kiüvölt. Utána meg ő van megsértődve, hogy én üvöltözök vele... ;)

Egy kollégám erre azt mondaná, hogy az autó szolgál téged, vagy te az autót?!!!

Link to comment
Megosztás:

Az én autómban szavályok vannak.

1. nem lehet enni

2. inni szabad

3. dohányzás tilos

4. beszállás előtt illik a cipőt letakarítani

5. ablakokat nem leengedni (ezért akarok mindenhova elektromosat) mert iszonyat zavaró 50nél is a zúgás.

6. kiszállás után a kárpitot megigazítani a lábtérben.

7. nem összecseszni lábbal a műanyag és kárpit részeket.

Egyik munkatársamnak hiába pofázom ezeket... B) Lát valami jó csajt, aztán leengedi hátul az ablakot és kiüvölt. Utána meg ő van megsértődve, hogy én üvöltözök vele... ;)

Ez jó, ezt a hét pontot kinyomtatom. :blush:

Link to comment
Megosztás:

van aki beül az autódba? B)

nyáron, igaz nekem nincs klíma, de ablak alap hpgy lent van 50ig bőven, néha még tovább is.

kárpit meg ienek, hátnemhiszem hogy a kis tüncik pont azt igazgatnák...

ablakon letekerve meg nem haver de még én is ki kiabálok.

ezekkel együtt se takarítom a kosit havonta többször.

Link to comment
Megosztás:

van aki beül az autódba? B)

nyáron, igaz nekem nincs klíma, de ablak alap hpgy lent van 50ig bőven, néha még tovább is.

kárpit meg ienek, hátnemhiszem hogy a kis tüncik pont azt igazgatnák...

ablakon letekerve meg nem haver de még én is ki kiabálok.

ezekkel együtt se takarítom a kosit havonta többször.

Az ablak nekem is le van tekerve nyáron városban, de csak kicsit. Amint kiérek a városból már húzom is fel, mert zavar a szélzaj. Ezért raktam bele előre el.ablakot, hogy egyedül is fel tudjam húzni menet közben mindkettőt.

Link to comment
Megosztás:

hm ujra havazott... benzinem már lassan nincs, de azé még kinézek a jégre B)

most lapátoltam el a havat a feljáróról és leszórtam nem sóval, hanem sóderral.

tolom a hólapátot, egy félméter után megkadat reccsenés kiűesik belőle egy darab, tök rugalmas lett. mondom megnézem mi történhetett vele mitől ennyire rugalmas, ...végülis semmi baja, csak ugy 5cm híján végigrepedt... toltam ég 20cmet a hóba vele, mégegy reccsenés, és csak a nyél maradt a kezemben... kamion sárvédő kettévágva keresztebe... felfúrtama nyélre, aztán 10perc alatt eltoltam vel a havat, közel fél méteres sávokat tol ;)

Link to comment
Megosztás:

Szabályok nálam is vannak csak ugye ha az ember napi 6-7 órát autóban tölt akkor előfordul h eszik is benne. ;) HA valaki megpróbál rágyújtani benne azt kidobom, de enni, meg inni, azért engedélyezett. Úgyis én takarítom B) Az ablakot azért szoktam használni, jó találmány :blush: a zajt elnyomom a zenével :D

Link to comment
Megosztás:

Annó, mikor mentem le Lentire....jó az igaz, hogy utána el voltam gémperedve, meg ilyesmi, de...

Akkor én mit szóljak mikor tavaly előtt nyáron lementem asszonyostól egy mosógépért Ajkára és ha már arra járunk és bőven időben vagyunk akkor menjünk már le a Balcsira is picit mert még életében nem látta. No és ha már ott vagyunk akkor visszafele csavarogjunk egyet az országban. Napi számláló mikor hazaértünk 930,6 km (másnapra ugyan meghalt a szervószivattyú és volt alatta egy szép tócsa) de lenyomtam mindezt egy nap alatt nagyjából 1-1.5 órányi megállással -tankolással együtt.

Link to comment
Megosztás:

Akkor én mit szóljak mikor tavaly előtt nyáron lementem asszonyostól egy mosógépért Ajkára és ha már arra járunk és bőven időben vagyunk akkor menjünk már le a Balcsira is picit mert még életében nem látta. No és ha már ott vagyunk akkor visszafele csavarogjunk egyet az országban. Napi számláló mikor hazaértünk 930,6 km (másnapra ugyan meghalt a szervószivattyú és volt alatta egy szép tócsa) de lenyomtam mindezt egy nap alatt nagyjából 1-1.5 órányi megállással -tankolással együtt.

Amikor pl Ózdon versenyeztünk, egy hétvége alatt az omegába 1500km ugrott, a versenyautóba meg 400km ;)

De említhetem a legutóbbi ágyúgolyófutamunkat, ahol 4 nap alatt több mint 2500km-t nyomtunk le közúton "versenytempóban" :D

(közben több mint 250L gázolaj fogyott :blush: )

Szóval van lehetőség a pénzköltésre B)

Link to comment
Megosztás:

Amikor pl Ózdon versenyeztünk, egy hétvége alatt az omegába 1500km ugrott, a versenyautóba meg 400km ;)

De említhetem a legutóbbi ágyúgolyófutamunkat, ahol 4 nap alatt több mint 2500km-t nyomtunk le közúton "versenytempóban" :D

(közben több mint 250L gázolaj fogyott :blush: )

Szóval van lehetőség a pénzköltésre B)

Nálam a csúcs, Dönkerque-ből indulás reggel 8-kor, érkezés Budapestre aznap este 24 órakor volt, és egyedül voltam a kocsiban.

1595 km. C14NZ Astra;)

Link to comment
Megosztás:

Szasztok!

Létezik, hogy a km óra csal 40-170 km/h között 10-12 km/h-át? GPS szerint annyi. Km napi számláló is csal kb. 50 km-en 1-2 km-t. Gyári gumiméretekkel járok.

Ezek szerint ha mérnek, akkor 50 megengedettnél mehetek óra szerint 70-et, mert 10 az óra csalása és csak 60 felett büntetnek, nemde!? B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.