Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

:D :lol:

Majd nézz be a másik fórum fotógyűjteményébe, linkeltem pár fotót! ;) valaki kiakadt rajta... :blush: B)

Amúgy asszem már minden vackot felpakoltam a gépemre ami kellhet és még egyszer lefuttattam rajta egy alapos keresést de nem talált semmit, most már asszem nyugodt vagyok felőle. homlokrólverejtéketelhúzószmájli.

Link to comment
Megosztás:

Így első ránézésre veszel egy rendszámkeretet, visszahajlítod a rendszámot, s tökéletes. Még a lökhárítód se repedt meg... bezzeg az enyém... B)

Hja, semmi érdekes nem történt, csak az eredeti német rendszámkeretem... ;) Majd úgyis kapok az Opel klubtagságból rendszámkeretet. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Amúgy tuskó parkolóban drifteltem, de nem driftelés közben történt, hanem akartam kanyarodni, de úgytűnik a 2km/h is gyors volt ahhoz... Ezért nem törött meg nagyon. Úgyis kell lökőst cserélnem. A vonószem mellett meg van sérülve, gratulációt az előző tulajnak küldeni. B)

Szerk: bocsánat, a vonószem alatt. ;)

Link to comment
Megosztás:

jó neked

nekem még mindig OFF barátnőm lába van

egy admin nemtudna nekem segíteni ezügyben?

eléggé zavaró, hogy már próbáltam mindenféle formátumot, de ugyan az a kép, saka mérete változik...

Hát ha mi látjuk, akkor nem fórumbeli probléma van, hanem a böngésző nem akar frissíteni. Gondolom nyomtál már egy rakás frissítés gombot. Esetleg azt tudod megcsinálni, hogy törlöd a böngésződ beállításaiban az elmentett oldalakat, ideiglenes mappákat.

Mond meg milyen böngészőt használsz, aztán leírom mit hogy kell. B)

Link to comment
Megosztás:

Ja és lerugdaltam a kerék mögül a 10 kiló havat, reggel ne fékezze a kereket ha összefagy.

Futóművesem megfigyelése szerint ilyen képződmények, csak a téligumival ellátott autókon alakulnak ki. Ugyanis ezek a gumik kidobják a profilból a havat, és amikor újra leérnek ismét tudnak kapaszkodni.

A nyáriguminál ilyesmi nem figyelhető meg.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.