Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ezt a sózást felejtenék el, de sürgősen... tőlünk nyugatabbra vannak okos emberek, és tudják hogy ha

csúszik, akkor érdesíteni kell, nem sózni. Mert bizony a sónak nincs ellensége, tönkrevág mindent.

Az autódat, a cipődet, a vízvezetékedet a föld alatt... de hát nálunk bőszen sóznak minden télen, mert

ha már európa más részein nem kell a só, valahova csak el kell adni B)

Igazából nekem az rémlik, hogy mikor 10-15 éve aranyos kissrác voltam akkor nem sóztak, hanem sokmindennel kevert fűrészüzemi hulladékot szórtak a járdákra, utakra, és a buszmegállóknál voltak nagy, sárga ládák, amiket mindig feltöltöttek ilyesmivel...manapság ez már nem nagyon működik.

Link to comment
Megosztás:

Volt egy két barom egy csávó zsigával driftelt, meg a szokásos, egyik kézben a telefon, facán rádgurul hátulról, aztán vagy megáll vagy nem. B)

Én ma többet néztem a tükröket,mint előre! ;)

Bár ha valami barom megint belémjön hátulról újból kifizetettem a corsa hátulját,még mindig nincs megcsináltatva! :blush:

Link to comment
Megosztás:

Igazából nekem az rémlik, hogy mikor 10-15 éve aranyos kissrác voltam akkor nem sóztak, hanem sokmindennel kevert fűrészüzemi hulladékot szórtak a járdákra, utakra, és a buszmegállóknál voltak nagy, sárga ládák, amiket mindig feltöltöttek ilyesmivel...manapság ez már nem nagyon működik.

Na meg a vinasz volt a király. Bár állítólag az kevésbé agresszív, és káros a környezetre mint a só. Csak büdös, meg nehezen jön aki a ruhából.

Link to comment
Megosztás:

Én ma többet néztem a tükröket,mint előre! ;)

Bár ha valami barom megint belémjön hátulról újból kifizetettem a corsa hátulját,még mindig nincs megcsináltatva! :blush:

Én is mindíg úgy álltam meg, hagytam magam előtt 3 métert, legyen hova menekülni, vagy kitörni balra, és figyeltem a tükröt, lábam a gázon, kuplungon, na...megál....nem áll meg.... B) Ha egyszer látja, hogy piros a lámpa, miért nem lehet szépen lassítani, miért kell 2 méterre mögöttem padlózni?!

Link to comment
Megosztás:

Na elindultam délben a melóhelyre. Nem volt semmi gomd, fedett helyen álltam, aztán 10 méterrel arrébb már a jeget karistolták a lapátok. B) Kiszáltam, adtam neki jégoldóval, de csak addig volt jó, amíg az eső le nem mosta. Aztán elkezdtem 5 méterenként spriccelni a mosóval, erre 2 perc után kifogyott a tartály. Megint kiszáltam, mociháztető felnyit, elővettem a csomitartóból a maradékot beleöntöttem. Ekkorra már nyomta a meleget, úgyhogy a szélvédő letudva. Nem is volt olyan vészes, le volt sózva a főút, viszont a mellékutak mint a márvány. Igen bika lett a moci, simán kipörög harmadikba. :blush: Viszont a rángatás lefulladás megint előjött, ezek szerint nem az AC-kontakt okozza, úgyhogy gyorsan rátankoltam. Volt egy két barom egy csávó zsigával driftelt, meg a szokásos, egyik kézben a telefon, facán rádgurul hátulról, aztán vagy megáll vagy nem. ;)

Nekem negyedikbe is! Azért 15 lóerő... :D

Meg egy kicsit megcsapattam. Lementem a vasútállomásra, ahol iszonyat sok hely van és drift party. Nem voltam ott egyedül. :)

De jó dolog volt gyakorolni az autó viselkedését. Először nem nagyon ment, aztán rájöttem a trükkökre. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Híradó: "Megbénult az ország közlekedése, mindenütt jégpáncél van az utakon..." na ez nem igaz, nálunk csillagos az ég, szárazak az utak és nagy erejű akarattal lehet csak autóval (vagy bárhogyan) "csúszkálni".

Link to comment
Megosztás:

Vagy kellő számú lóerővel? B)

Én a normál közlekedésre gondoltam, nyilván egy nagyteljesítményű autóval nem nehéz keresztbe állni száraz aszfalton de egy alap verdával már érdekesebb -jégen viszont egyértelműen nem.

Egyébként meglett a bűnös, egy trójai kis fíííreg bebújt a kedvenc videó playerembe. A Kaspersky nem de az Avast megtalálta a kis mocskot. Mondjuk már mindegy, újra pakoltam az egészet mérgemben.

Link to comment
Megosztás:

Dehogy bénult meg a közlekedés..

Én az előbb értem haza, mentem városban, főúton-mellékutakon 15-20 km-t..

Főúton kásás az út, mellékutakon tükörjég. ;)

Azért el lehet jutni majd mindenhova.

A tükröt viszont tényleg kell nézni!

Nem hát, én is voltam egy csomószor a városba. csak normálisan kell menni.

Én a normál közlekedésre gondoltam, nyilván egy nagyteljesítményű autóval nem nehéz keresztbe állni száraz aszfalton de egy alap verdával már érdekesebb -jégen viszont egyértelműen nem.

Egyébként meglett a bűnös, egy trójai kis fíííreg bebújt a kedvenc videó playerembe. A Kaspersky nem de az Avast megtalálta a kis mocskot. Mondjuk már mindegy, újra pakoltam az egészet mérgemben.

Az avast a király! B) Nekem majdnem minden nap frissiti magát.

Link to comment
Megosztás:

Ez benne van a repo-dban?

deb http://ppa.launchpad.net/openoffice-pkgs/ubuntu intrepid main

Több helyen is utánanéztem a default forrásokból nem rakja fel. Ha nem külön telepítetted, akkor forrást adtál hozzá.

Nincs. Akkor viszont érdekes, mert tisztán emlékszem rá, hogy az indult el. De vagy 600 megát leszedett frissítéskor. Ügye nálam a linux első használata azzal kezdődik, hogy teljes frissítés. Az máskérdés, hogy direkt úgy állítom be a frissítéskezelőt, hogy mindent frissítsen. Disztrót is, ha van új.

De nem értem akkor, hogy miért oo3 van fent nálam... B)

Link to comment
Megosztás:

Nekem meg ha sokat van üzemben a gép (mint általában) akkor többször is. ;)

Nenézzémánilyenmérgesen! :)

Nekem minden reggel értesít hogy frissít, amint belépek, meg este is ált kiírja a nod. :blush: A gépem ébreszt szóval... :lol:

Sok üzem nálam is megvan, 3-4 hetek egyhuzamban, újraindítás nélkül... :D és a wendaz is bírja! B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.