Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

panda nekem mindig bevált

kicsit tényleg skat beszéltünk zekről

jégesőtől nem kicsit leehtlesz csúszkálni, inkább kicsit irányítani lehet majd a csúszást :S

jaaa és még most se az uj képemet látom :S

Nekem is csak ugy sikerült avatart váltani, hogy először eltávolítottam a régit, frissítettem, aztán fel az új, majd mégegy frissítés. Amúgy nem nagy eresztés, egy hikomat ördög vasvilláva, meg pelenkába. Mire neked bejön mi már meg is unjuk. B)

Link to comment
Megosztás:

vmi a kép formátumával lehet, mert az üres avatar megy nekem is

vagyis látom...

na ez fura üres avatar után ujra felrakom a kisördögöt, azt a régi kép jön vissz a B)

na jó most adtam fel

felraktam egy másik képet, erre csak a kép mérete változik a kép ugyan az a régi :S

Link to comment
Megosztás:

vmi a kép formátumával lehet, mert az üres avatar megy nekem is

vagyis látom...

na ez fura üres avatar után ujra felrakom a kisördögöt, azt a régi kép jön vissz a ;)

na jó most adtam fel

felraktam egy másik képet, erre csak a kép mérete változik a kép ugyan az a régi :S

Huh, inkább rakd vissza az ördögöt...... B)

Link to comment
Megosztás:

nekem is ropog a jobb első, meg a két hátsó :S majd tavaszsal, ah lesz egy kis lóvé kap egy fullos futómő felújítást,ültetést,keményebb gázos gátlókat, meg új apróságokat amik még kellenek, mindent cserélek majd amit kellesz, nem akarok majd a kopott izék miatt esetleg árkot mászni,vagy oszloppal szemezni, meg majd a kormányműve is cserélem,16 éves autónak nemárt, főleg ha nem nyugdíjas módon akarom használni, rászánom a soklóvét majd B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.