Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hát én meg a noddal vagyok salomba. Ugyanis az asztalim kifeküdt nemegyszer aztán a vinyóját egy haverom külső tárába betettük, lefuttatta rajta az avastot és bőven volt rajta trójai cuccos. B) Azóta használom ezt, amúgy meg a nod a vistával nemigazán szeret kompatibilizálni. ;) Vagy tudsz valami ettől is jobb megoldást?

Link to comment
Megosztás:

"Azegyszar, használj nod32-t, ha vírusmentes gépet akarsz." Azóta nod32-zik és semmi problémája. B)

hát azért a nod is elég sz@r....csak a szívás van vele.

a jó internet sec. fogja egy kicsit a gépet de véd...viszont ha ez zavar valakit akkor kéremkaccsojaki.

kaspersky és nincs para...

Link to comment
Megosztás:

hát azért a nod is elég sz@r....csak a szívás van vele.

a jó internet sec. fogja egy kicsit a gépet de véd...viszont ha ez zavar valakit akkor kéremkaccsojaki.

kaspersky és nincs para...

Na igen, a kaspersky, az is ajánlott. NOD32-vel semmi problémám, eredetim van, állandóan frissít, virusom egy darab sincs, pedig már 2,5 éves telepítés. B)

Link to comment
Megosztás:

nekem a nod se ért semmit

az is 0 volt

panda az a nod avast meg f sekure után is talált annyi vírust og csak néztem, és érdekes azóta is jó, pedg felraktam leírtotta és utána le is szedtem B)

am f secure is nagyon jó, ilyen küldözgetős férges szarok ellen nagyon jó.

Link to comment
Megosztás:

Hát én meg a noddal vagyok salomba. Ugyanis az asztalim kifeküdt nemegyszer aztán a vinyóját egy haverom külső tárába betettük, lefuttatta rajta az avastot és bőven volt rajta trójai cuccos. B) Azóta használom ezt, amúgy meg a nod a vistával nemigazán szeret kompatibilizálni. :) Vagy tudsz valami ettől is jobb megoldást?

A régi 2.7-es nod32 valóban nem szeressék egymást Fostával. 3.0 már annál inkább jó hozzá. Amúgy nem használok fostát, mert iszonyat rendszererőforrást elvon a géptől, ami meg nekem szükséges a minél gyorsabb forgatásokhoz. (Programozok hobbiként)

De a legjobb megoldás: Linux. ;) Ubuntu például. :blush: Ha nem játszol, csak netezel meg irodai cuccok kellenek, akkor az bőven jó neked. :D Ráadásul teljesen ingyenes és egy azonos értékű office csomagot is felrak, ami ugyancsak ingyenes. (Openoffice 3.0). Wendazon is ezt használom. (XP-m is eredeti. :lol: nem vettem. nyertem.)

Link to comment
Megosztás:

Na igen, a kaspersky, az is ajánlott. NOD32-vel semmi problémám, eredetim van, állandóan frissít, virusom egy darab sincs, pedig már 2,5 éves telepítés. B)

már sokadik nyáron melóztunk a (mostmár, volt) sulimmal 40-50géppel...persze nod volt rajtuk és szívtunk mindig...egyik nap meguntuk, és éjjel felraktuk mindenhova a kasperskyt és hadd ne mondjam h 3000bejegyzés is akadt....tény h nem foglalkoznak a gépekkel, na de akkoris.

másnap jöttek dolgozni a népek és csodálkoztak...

Link to comment
Megosztás:

már sokadik nyáron melóztunk a (mostmár, volt) sulimmal 40-50géppel...persze nod volt rajtuk és szívtunk mindig...egyik nap meguntuk, és éjjel felraktuk mindenhova a kasperskyt és hadd ne mondjam h 3000bejegyzés is akadt....tény h nem foglalkoznak a gépekkel, na de akkoris.

másnap jöttek dolgozni a népek és csodálkoztak...

Jóhát, egyik víruskereső sem talál meg mindent, amit a másik igen. Ez szimplán a felkészültségi szintjén és a frissítés gyakoriságán múlik. Suliba meg lehet rakni akármilyen víruskeresőt, nyomonkövethetetlen emberek netezési szokásai ellen egyik sem ad 100%-os védelmet.

Link to comment
Megosztás:

Jóhát, egyik víruskereső sem talál meg mindent, amit a másik igen. Ez szimplán a felkészültségi szintjén és a frissítés gyakoriságán múlik. Suliba meg lehet rakni akármilyen víruskeresőt, nyomonkövethetetlen emberek netezési szokásai ellen egyik sem ad 100%-os védelmet.

ez tény, de mindegyik friss volt..na mind1, nem akarok vitatkozni, izlések és rokonok...de most elhúztam, holnap vizsga B)

Link to comment
Megosztás:

No, nekem van egy ilyen cucc-setup, hogy: Portable Kaspersky Internet Security 6.0.2.614 <-ez jó? vagy inkább hanyagoljam? B)

Ja, Acer Aspire 4715Z laptop, 1.46 GHz dual, 2GB ram, Vista Home Premium op.pal, erre ajánljon valaki valamit, lehetőleg ne próbaverziót, esetleg ha passzolna hozzá egy serialt azt nagyon megköszönném.

Link to comment
Megosztás:

úú még egy kérdés menyibe fáj egy fordulatszámmértős km óra mostanság?? azt is lekéne cserélni, a benyumutatója se müxik rendesen, tele lett lőve benyával, és háromnegyedig ment fel kb, és a vízhőfokse stimmel.

Mintha 5-7 ezer körül láttam a Vaterán.

Panda sec.ről vélemény? Jókat hallottam már róla.

Nekem egyszer volt vmi ajándék lemezen, de nagyon lefogta a gépet. Vista 64bit.

Link to comment
Megosztás:

No, nekem van egy ilyen cucc-setup, hogy: Portable Kaspersky Internet Security 6.0.2.614 <-ez jó? vagy inkább hanyagoljam? B)

Ja, Acer Aspire 4715Z laptop, 1.46 GHz dual, 2GB ram, Vista Home Premium op.pal, erre ajánljon valaki valamit, lehetőleg ne próbaverziót, esetleg ha passzolna hozzá egy serialt azt nagyon megköszönném.

Rajta vagyok ;)

Link to comment
Megosztás:

No, nekem van egy ilyen cucc-setup, hogy: Portable Kaspersky Internet Security 6.0.2.614 <-ez jó? vagy inkább hanyagoljam? B)

Ja, Acer Aspire 4715Z laptop, 1.46 GHz dual, 2GB ram, Vista Home Premium op.pal, erre ajánljon valaki valamit, lehetőleg ne próbaverziót, esetleg ha passzolna hozzá egy serialt azt nagyon megköszönném.

Csak újabbhoz találtam. Kaspersky Internet Security 2009 (8.0.0.506)

Link to comment
Megosztás:

No, én gyorsan feldobtam a gugli olvasóját, jó ez csak olyan lassú (talán mégse annyira) mint az expeditor. Ezzel megjelennek az új avatarok, a firefossal nem tudom miért nem bár mostanság tutira támadnak minden gépet mindennel pedig ma lefuttattam direkt egy erős keresést az avassal. B) :blush:

Nincs itt véletlen egy szuperhacker aki tud valamit mondani ezekre a zsiványságokra? ;)

Töröljétek már le az előzményeket meg a kukikat.

Link to comment
Megosztás:

A régi 2.7-es nod32 valóban nem szeressék egymást Fostával. 3.0 már annál inkább jó hozzá. Amúgy nem használok fostát, mert iszonyat rendszererőforrást elvon a géptől, ami meg nekem szükséges a minél gyorsabb forgatásokhoz. (Programozok hobbiként)

De a legjobb megoldás: Linux. ;) Ubuntu például. :blush: Ha nem játszol, csak netezel meg irodai cuccok kellenek, akkor az bőven jó neked. :D Ráadásul teljesen ingyenes és egy azonos értékű office csomagot is felrak, ami ugyancsak ingyenes. (Openoffice 3.0). Wendazon is ezt használom. (XP-m is eredeti. :) nem vettem. nyertem.)

Legalább valaki írta. B) A többség úgy látszik ragaszkodik a kellemetlen meglepetésekhez. :lol:

Miaz hogy ha nem játszik? Teljesen jó játékok vannak.

Az oo3 meg szerintem még nincs benne a csomagban.

Link to comment
Megosztás:

Igen. ott leírok majd mindent.

Rendben, köszi!

idézet: "De a legjobb megoldás: Linux. B) Ubuntu például."

Ez oké, egy flash drive-ra fel tettem a Hardy Heron-t vagy mit, szép is, jó is csak ott a gond, hogy képtelen vagyok összehozni ezzel a Sony Ericsson MD300-as modemmel. Tudom, parancssor, bocs de sík hüye vagyok hozzá (bevallom őszintén). Rég volt amikor olyasmiket tanultam középiskola elején és akkor még win 98 volt a csúcs a pentium 1-es gépeken nem Linux.

Link to comment
Megosztás:

Rendben, köszi!

idézet: "De a legjobb megoldás: Linux. B) Ubuntu például."

Ez oké, egy flash drive-ra fel tettem a Hardy Heron-t vagy mit, szép is, jó is csak ott a gond, hogy képtelen vagyok összehozni ezzel a Sony Ericsson MD300-as modemmel. Tudom, parancssor, bocs de sík hüye vagyok hozzá (bevallom őszintén). Rég volt amikor olyasmiket tanultam középiskola elején és akkor még win 98 volt a csúcs a pentium 1-es gépeken nem Linux.

Bluetooth-tal van összekapcsolva vagy kábel? kékfoggal mennie kéne, kábellel már macerás.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.