Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Szerintem készítik a sokadik pezsgőt.:-)

Buliznak, stb.

Mertha valaki most autót szerel, akkor dobok egy hátast :) :) :)

És ha csak szimplán munkahelyen van? :rolleyes:

Mert az, hogy melózok, az kicsit dúrva lenne.. de éécakás voltam.. :D

Húzok is aludni!

B.U.É.K!!

Link to comment
Megosztás:

BUÉK!

Lehet hogy nem ugyanarra gondolok de nekem a wareszba van valami szerkezet amit karterszűrőnek mondanak. A szelepfedélről megy egy cső rá az meg elméletileg szétválasztja merthogy ez valami gáz izé amibe olaj is van. Aszonták róla hogy valahogy kiszedi belőle az olajat az az alján lévő csövön megy a teknőbe ami gáz marad meg megy a karbiba mert elég. Lehet hogy teljesen másról beszélek vagy karbisnál máshogy működik nem tudom.

Link to comment
Megosztás:

BUÉK!

Lehet hogy nem ugyanarra gondolok de nekem a wareszba van valami szerkezet amit karterszűrőnek mondanak. A szelepfedélről megy egy cső rá az meg elméletileg szétválasztja merthogy ez valami gáz izé amibe olaj is van. Aszonták róla hogy valahogy kiszedi belőle az olajat az az alján lévő csövön megy a teknőbe ami gáz marad meg megy a karbiba mert elég. Lehet hogy teljesen másról beszélek vagy karbisnál máshogy működik nem tudom.

Ugyanarról van szó, itt is van két cső ami a szelepfedéltől az injektorhoz vezeti a kartergázt, csak mi ezt akarjuk megszűrni, mert nem csak éghető gázok alkotják, és rontja a hatásfokot, koszolja a az injektort..stb. Egy kisolvasnivaló.

Link to comment
Megosztás:

Sírba visz tényleg ez a járgány. :) Kiderült, hogy nem csak a vízcső mellett ereszti a lecsót hanem a hűtő is kezd defektelni avagy csere. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Sírba visz tényleg ez a járgány. :) Kiderült, hogy nem csak a vízcső mellett ereszti a lecsót hanem a hűtő is kezd defektelni avagy csere. :rolleyes:

Ha odáig jutsz, nehogy kidobd . Egy-két alaktrész kéne belőle. Mármint a kocsiból, nem a hűtőből. :) Javítani nem lehet? Vagy kár vele foglalkozni?

Link to comment
Megosztás:

Nem szenvedek vele, új cucc bele és kész, azt legalább tudom, hogy jó lesz egy darabig.

Amúgy meg eszem ágában sincs tőle megválni, egyrészt mert sose kapnám vissza érte amit bele költöttem, másrészt meg mit vennék helyette? még ramacsabbat? Köszönöm, nem kérem...

Link to comment
Megosztás:

Egy kérdés a cartársakhoz.: Ha rá akarok tőtteni az akura, de nam akarom kiszedni a kocsiból melyik sarut vegyem le, hogy ne legyen gubanc? Vagy mindkettőt, az a biztos? És egyáltalán számít az , hogy kint a -2-be töltök, vagy a pincébe 15-fokban? Indul a kocsi, csak hallom, hogy lassabban teker, meg a ződ lámpics se világítt a likban. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Egy kérdés a cartársakhoz.: Ha rá akarok tőtteni az akura, de nam akarom kiszedni a kocsiból melyik sarut vegyem le, hogy ne legyen gubanc? Vagy mindkettőt, az a biztos? És egyáltalán számít az , hogy kint a -2-be töltök, vagy a pincébe 15-fokban? Indul a kocsi, csak hallom, hogy lassabban teker, meg a ződ lámpics se világítt a likban. :rolleyes:

Inkább a picében töltsd.

Csak legyen jól kiszellőztetve közben.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.