Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

A csávó azt állítja, hogy a 17DR Astrája 109 LE, ezt írja: ...az opelt mi tuningoltuk meg. A turbot a gyári 0.7bar nyomásról felemeltük 1.2barra. A tiltást is sikerült, valahogy kiiktatnunk. Gyári légszűrő helyett egy sport volt a helyén. Az adagoloban a csapot megköszörültük, hogy több anyagot kapjon. Továbbá friss 4db vadi új dugó volt benne és új gyűrűkészlet is. Amikor megvolt a bejáratás elvitük a padara és ott 100LE fölött volt. A gyári 17sec helyett 8-8,5sec alatt volt 100km/h-án és elértük vele a 190km/h-t is. :rolleyes:

Ez érdekes. a 17DR ben milyen turbót berhelt meg?

Link to comment
Megosztás:

Lássuk csak, mennyit kell havonta félreraknom, hogy öregkoromra összejöjjön?

Attól függ, hogy mikor akarod azt a bizonyos "öregkort" elérni. :rolleyes: :) :)

Link to comment
Megosztás:

Ezt ki mered írni az aláírásodba? :)

Hát akkor ínkább azt mondom, hogy ez a terv. :rolleyes: Csak hát itt a félig kész családi ház, nincs még mosogatógépünk sem, pedig az nekem nagyon hiányzik. :) És a féket azt mindenképp meg kell csinálni. A következő lenne a tankbeömlő, szerintem nem lenne olyan vészes árban, csak keresni kéne egy normális karosszériást. Persze a fényezés leszámítva. De most van rajta 1 kiló kátrány, annak az elemnek meg már úgyis mindegy, szóval az nem sürgős. Meg persze ami még jön. Remélem semmi. :)

Link to comment
Megosztás:

nincs még mosogatógépünk sem, pedig az nekem nagyon hiányzik.

Naba+, tegnap előtt sóztam el egy alig használt üzemképes zanussit, hogy ne fogja itt nekem a helyet, már vagy jó 2 éve csak kerülgetem. Elszállítási áron oda adtam volna. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

:rolleyes: szerintem továbbadott volna rajta ő is, mert minden ismi csak ameddig megveszi addig örül neki, aztán rájön, hogy pénzkidobás, és végülis sose használja ki teljesen.

Nemhiába nem vagyok az ismi-d mert nálunk 18 éve ugyanaz a mosogatógép dolgozik minden nap.... :) egy Privileg.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.