Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Aki már rendelt hátsó dobbetétet a "Rider"-től attól kérdezem, mennyi idő alatt küldik meg címre ?

Arra gondolok, hétfőn megrendelem a cuccost.

Erről RTomi (boldog kispapa :D ) tudna igazából nyilatkozni, mert Ő rendelt tőlük. De azt is említette, hogy telefonon rendelte, mert az e-mail-ra rá se b@ct@k.

Amúgy sztem utánvéttel kb 3-5 nap alatt ott lehet a cucc.

Link to comment
Megosztás:

RTominak nagyon sok Boldogságot kívánok.:-)

Egyébként, kisgyerek kis gond, nagy gyerek meg... Khhhrrr...

Akinek 18 éves lánya van az tudja :D

Akkor hétfőn rájuk telefonálok, hogy kérek egy párat.:-)

Én csak olyat ismerek akinek van 18 éves lánya (a lányt "jobban" ismerem) :P :D :D

Magamból kiindulva inkább fiu gyermeket szeretnék majd. ;)

Link to comment
Megosztás:

RTominak nagyon sok Boldogságot kívánok.:-)

Egyébként, kisgyerek kis gond, nagy gyerek meg... Khhhrrr...

Akinek 18 éves lánya van az tudja :D

Akkor hétfőn rájuk telefonálok, hogy kérek egy párat.:-)

Helyesbítek.

RTominak, és családjának ;)

Köszönjük szépen. :P

Asszem kb 4 munkanap volt,hogy kiküldték a cuccost. :D

És tényleg inkább telefonálj.

Link to comment
Megosztás:

miért neked kutyád lett? :P

én meg szeretnék jánytot is mek kölköt is fiu kölköt :D

szarok a válságba ;)

Hát először lett egy lány, aztán amikor az asszony az ikrekkel ment szülni , jött ki a két nővérke a két gyerekkel, gratulálunk apuka, lánya már van? Most akkor van még kettő! :D

Link to comment
Megosztás:

Aki már rendelt hátsó dobbetétet a "Rider"-től attól kérdezem, mennyi idő alatt küldik meg címre ?

Arra gondolok, hétfőn megrendelem a cuccost.

Én telefonáltam nekik, ők megadták egy olyan területi képviselőjük számát aki arra "területi képvisel" amerre én dolgozom. Egyeztettem vele és behozta nekem a melóhelyre plussz költség nélkül. Kérdezz rá, hátha van emberük felétek is.

Link to comment
Megosztás:

3 lány?

mennyi idős vagy te srácc? :D

gyertya:

14se:BPR5SE V-line 6 97ig

BKR5EK V line 23 98 tól

legalábbis ezt hozz a 2008-2009 es katalógusa az NGK nak

am dejó sok jó opelos ember és soknak van 18at betöltött lánya.hmm hmm én mégcsak 24 multam ;)

Link to comment
Megosztás:

áhh nem ugymegy ez

SHOPING na oda kell erős pízzztárca

ez is megvenne mindent

jaj ez de jó mégse inkább ez, és már mikor lejártam a lábam, és megveszi az elsőnek nézett ruhát...

na de mikor pénztártól eltávolodva, vagy itthon elkezd nyüszíteni, hogy mégse ezt kellett volna, és kajak elkezd pityeregni, két dolog forog a fejemben:

A:oamegyek megölelem és megnyugtatom, hogy jaj jo ez szépen nézel ki benne jól áll stb..

B: uj asszony?

:D

Link to comment
Megosztás:

áhh nem ugymegy ez

SHOPING na oda kell erős pízzztárca

ez is megvenne mindent

jaj ez de jó mégse inkább ez, és már mikor lejártam a lábam, és megveszi az elsőnek nézett ruhát...

na de mikor pénztártól eltávolodva, vagy itthon elkezd nyüszíteni, hogy mégse ezt kellett volna, és kajak elkezd pityeregni, két dolog forog a fejemben:

A:oamegyek megölelem és megnyugtatom, hogy jaj jo ez szépen nézel ki benne jól áll stb..

B: uj asszony?

;)

Minek újjitanál? Akkor kezdhetsz mindent elölről! :D :P

Link to comment
Megosztás:

Skacok. ha valaki megy legközelebb bontóba, kérdezze már meg, hogy caraván tetőkárpitot lehet e kapni.

Sajna az enyém teljesen leázott :D , és nem tudom lekaparni a régi kárpitot, mert amire fel van ragasztva az is teljesen meg van puhulva, kikeményíteni meg nem hiszem, hogy lehet, hogy le tudjam szedni a régi szövetet.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.