Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

....amugy tod hogy a kézifék érdekel...meg a válto a kocsibol te kis hamis :DD....
Én azt hittem, hogy a fent említett részegységek "bőrszoknyája" érdekel. Nem hiszem, hogy fehérgsi nagymamája majd nekiáll neked váltót és kéziféket cserélni :D

Szombaton ki néztem! nem láttam tul sok ismerös autot :)

Sem az F Astra, sem a G Astra, sem a Corsa, sem az Omega, sem a Vectra, stb. nem volt ismerős ? :lol: Lehetséges, hogy a legközelebb egy autókatalógust viszek neked, hogy MOTE tagként ne érezd magad ennyire elveszettnek ennyi Opel között :lol:

....mér te el vittél vlmi verdát egy körre?....

Sokan voltak, akik várakoztak, ezért nem. Meg úgysem ez volt a lényeg.

Link to comment
Megosztás:

Jah opel16v!

2 böl 1 et nem igazán lehet váltani fastránál....te ezt hogy oldottad meg eddig szlalomnál? ha kap a kocsid most new váltot akkor azzal tucc ien trükköket? :)

Nekem eddig minden tipusú (amiket vezettem)autóban sikerült 2-ből 1-be visszapakolni...a trükk:kuplung-gázfröccs-kuplung

Link to comment
Megosztás:

Készen vannaka képek a váltószoknyáról!

De nem tudom felrakni---hogy kell?

Bemásolom neked is, amit Gepard-nak írtam :

"Szia !

Gépről nem tudod közvetlenül felnyomatni. Csak olyan képet tudsz beilleszteni a hozzászolásodba, amely fent van a weben. Ja és persze mindeki számára elérhető oldalon. Jelen esetben gyártottam egy hozzáférést a http://tar.hu oldalán, ott vannak a képek. Ha szükséges - túl nagy méretűek lennének -, akkor átméretezed, optimalizálod a képek méretét, majd feltöltögeted a létrehozott tárhelyedre. Majdan bepötyögöd a hozzászólásod és a ahol a képet szertnéd látni, ott ezt a szöveget kell beilleszteni: %7Boption%7D Ami most pirossal lett kijelölve - piros használata persze nem kötelező - oda kell beírnod a kép elérhetőségét. Ezt hogy lehet előcsalogatni ? Képen az egér farkincája + jobb klikk > "Tulajdonságok" > "Cím" / "URL".

Előnézetben megnézed, hogy minden stimmel-e, majd ha minden ok, akkor mehet is az új hozzászólás.

Tessék, már lehet próbálkozni "

Hajrá :)

Link to comment
Megosztás:

Madison!

Sajnos szlalompályán nincs sok lehetőség a dupla kuplungra.

Laci!

Taktikázni kell. Vagy nem kapcsolok fel ha rövid a gyors szakasz, és

akkor letiltásig amit bír, vagy ha fel kell kapcsolni, akkor a visszapakolás

általában egy olyan pillanatban történedik, amikor blokkolóra fékezem

a kerekeket, akkor visszaugrik. :)

Sajnos nagy hátrány ez az Opel váltóknál, nem lesz ez máshogy az

új váltónál sem, de talán könnyebb lesz a fokozatok eltérő hossza miatt.

Link to comment
Megosztás:

Holnap átkerül a Dudás műhelyébe az autó, és gondolom rögtön neki

is esik, hiszen már hétfő óta várja... A hét végén talán elkészül, de ez

egyáltalán nem biztos. Szerintem bármikor bemehetsz hozzá konzultálni,

reggel 8tól du 5-6ig van a műhelyben H-P. Szombat délelőtt is ott szokott

lenni. A cím: Czobor u. 13. Tel: 30/9669803

Link to comment
Megosztás:

....Szerintem bármikor bemehetsz hozzá konzultálni,

reggel 8tól du 5-6ig van a műhelyben H-P. Szombat délelőtt is ott szokott

lenni. A cím: Czobor u. 13. Tel: 30/9669803....

Le akarsz rázni miiiiiii ? :)

Majd benézek hozzá és megkérem, hogy duduolja el, hogy miylen hangja volt a rendszerednek :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.