Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Néztem ma univerzális könyöktámaszt. Van valakinek ilyen??? Hova kell azt felfogatni? a kézifék kart nem zavarja?

Nekem van berakva, nem a legjobb fajta. Hátul a két lemeztalpát egyszerűen belecsavaroztam a műanyag "kardánalagútba" a hamutartó irányába, elöl meg kábelkötegelő tartja a helyén a kézifékkar bőrjét csiszolva. Nem szép, nem stabil, de kényelmes. Kézifékre jól rátakar, szokást igényel a használata.

Link to comment
Megosztás:

nekem tilt 1be 50nél kettőbe 90nél 3 ban ugy 135 körül

ezek óra szerinti adatok, 4be 170et mentem de nem birt már tiltani...addig nem birt kipörögni, 5be meg visszaesik 160ra, és lassan eléri ujra a 170et, de addigra elfogy az út rendszerint.

ha tiltást akarod hallani szép lassa álló helybe pörgesd fel és tiltani fog :lol: régebben egy éve nem si vettem ézre szinte csak abbol hogy rángatja kicsit a kaszni, mert a hangja szép sima volt dadogott magának, mostanában va alami csörgés, valami a kipufogó környékén becsörög, rem nem valami más, dehát azt teljesítménybe is érezném, ha csapágya vagy más ment volna már ki, dehát ez opel sose kop el :lol: főleg nem 7 évesen (remélem legalábbis)

elviekben nem árt még a mocinak, mert azért van a tiltás, hogy károsodás előtt elvegye a kaját, és ne engedje károsodni a motort

mi jó aban hogy bedadog a moci?

mi jo abban hogy kapar a kerék, mi jo abban hogy hangos a zene mi jo abban hogy hangos a kipufogó na szted?

egy érzés :lol:

Link to comment
Megosztás:

Régi tartozás:

http://sohc14.uw.hu/gallery/Piros7.JPG

Piros1, Piros2, Piros3, Piros4, Piros5, Piros6, Piros8

A legélethűbb színe talán az 5-ösön van, a többin a nap és a vaku nagyon elnarancsságrította.

Céép :lol:

Én meg tegnap este Fehérváron egy ugyanolyan kocsi után mentem, mint az enyém: teljesen színre fújt lökösök, csak bordó színben. Lehet, hogy ez valami gyári széria volt, és nem házilag fújták le teljesen a lökösöket?

Link to comment
Megosztás:

nekem tilt 1be 50nél kettőbe 90nél 3 ban ugy 135 körül

ezek óra szerinti adatok, 4be 170et mentem de nem birt már tiltani...addig nem birt kipörögni, 5be meg visszaesik 160ra, és lassan eléri ujra a 170et, de addigra elfogy az út rendszerint.

ha tiltást akarod hallani szép lassa álló helybe pörgesd fel és tiltani fog :D régebben egy éve nem si vettem ézre szinte csak abbol hogy rángatja kicsit a kaszni, mert a hangja szép sima volt dadogott magának, mostanában va alami csörgés, valami a kipufogó környékén becsörög, rem nem valami más, dehát azt teljesítménybe is érezném, ha csapágya vagy más ment volna már ki, dehát ez opel sose kop el :lol: főleg nem 7 évesen (remélem legalábbis)

elviekben nem árt még a mocinak, mert azért van a tiltás, hogy károsodás előtt elvegye a kaját, és ne engedje károsodni a motort

mi jó aban hogy bedadog a moci?

mi jo abban hogy kapar a kerék, mi jo abban hogy hangos a zene mi jo abban hogy hangos a kipufogó na szted?

egy érzés :lol:

Na megvolt az áttörés, elhatározás, kemény voltam mint a vídia.: 2-be 90-ledadog, 3-be 140 ledadog. Ennyi, megvolt, be se sza@tam, vége ,kész. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.