Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Vettem a M@T@O-ban Bosch ablaktörlő lapátokat 3000-ért/pár, fel is raktam, ugyanilyen volt rajta, csak ami elszakadt az volt Valeo? ha jól írtam. Viszont a jobb első vége nem éri el az üveg sarkát, ott már igen görbül. Az üveg. :lol: Ez nem gond? Végülis már mindegy vissza nem viszem. Nem 450-a gyári méret?

De az.

Link to comment
Megosztás:

Ez engem is érdekelne, mert nálam is így van, túllóg.

Velo van nekem is, nem tudom mitől, de ha letörli az ablakot olyan foltos lesz, nem csíkos, hanem foltos. Mintha piszos lenne az üveg. Mintha olajos lenne. Pedig hordom mosóba rendesen (igaz gépi mosó). Ez valami réteg rajta, ami meg van sérülve, kopik, vagy rákerült valami és pont le kellene, hogy szedjem valahogy? Ez lehet nem a palát hibája, hanem az üvegen van valami.

Amúgy milyen lapátokat ajánlotok? Hella, Bosch, GM? Vagy más is elég jó pl ez a Velo?

Link to comment
Megosztás:

ha a lapát olajos, akkor azt a mosó nem szedi le

kézzel meg valami gyenge oldószerrel lesikálod és vagy jó lesz vagy újat veszel

Ablakmosó jó lesz? Háztartásira gondoltam, mint pl a Clean.

Ablaktörlő, márkára milyen a jó?

Ja, meg mostanában az első és hátsó szélvédők tömítő gumijai fognak , ma megfogom, felete lesz a kezem, gondolom öregszenek a gumi. Ha mosom akkor is fekete lesz tőle a víz és összekeni az üveget. Mit lehet csinálni vele? Kenjem be valami szilikonos cuccal? Vagy mivel kenjem be?

Link to comment
Megosztás:

Én eddig boscht használtam,de tegnap vettem GM-et,kipróbálás céljából. :lol: Azt mondják a valeo is jó.

Láttam mútkor a tecsóban mislent... Arra azé kivi lennék mit produkál. Nekem valeo volt fent eddig minden autómon, egész jó volt, csak sztem hamar elkoptak és csíkoztak... Bár igazság szerint nemtudom mennyit kéne kibírni egy ablaktörlőnek... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Láttam mútkor a tecsóban mislent... Arra azé kivi lennék mit produkál. Nekem valeo volt fent eddig minden autómon, egész jó volt, csak sztem hamar elkoptak és csíkoztak... Bár igazság szerint nemtudom mennyit kéne kibírni egy ablaktörlőnek... :lol:

Én is láttam,de asszem kva drága volt,azért nem vettem.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.