Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Csak olvasni. Törölni úgy tudod, hogy leveszed az akksisarut 1 percre. De az is csak bizonyos évjáratig, azt nem tudom melyik az az évjárat, talán '96.

Az enyén 96-os, de ismerek egy 98-ast, ami pont ugyanúgy működik. Saru levétellel nem törlődik a hibatár, de ha 20 indítás alatt nem jelentkezik újra egy hiba, akkor az törlődik. Bár úgy rémlik, hogy nem minden hibakódot kezel így az ECU.

Link to comment
Megosztás:

Az enyén 96-os, de ismerek egy 98-ast, ami pont ugyanúgy működik. Saru levétellel nem törlődik a hibatár, de ha 20 indítás alatt nem jelentkezik újra egy hiba, akkor az törlődik. Bár úgy rémlik, hogy nem minden hibakódot kezel így az ECU.

A biztonsági hibákat nem, pl. légzsák hiba tudtommal nem törlődik, csak Tech2-vel.

Link to comment
Megosztás:

Coupe: Már nem tudom hol volt szó róla, de tudom megígértem megnézem meddig pörög el a piros. Én esküszöm megpróbáltam, de nem ment. :D

Megvolt a héten a nagyszervíz. Ma néztem, de 4500 felett elkezd szenvedni és 5 felett már annyira rossz hallgatni, hogy inkább elváltok. Viszont egyszer 3-ban valahogy jól elkaphatta a fonalat és egész 6 alá eltoltam, de elég gyorsan fogyott az út. Kicsit tréfás a hosszú fokozat, alig akar leforogni ráadásul még gyorsan is megy. :lol: 1-ben borzalom 3 fölé vinni, 2-ben meg jön valami fura hang is talán váltóból. 4-5-öt képtelenség.

Minden porcikája tiltakozik a tolóüzem ellen, úgyhogy a továbbiakban nem is erőltetem ezt. Fehérrel annak ellenére, hogy nem erősebb nagyságrenddel élvezetesebb menni. :D

Az enyém kb úgy megy mint egy kadett c20ne......Sokkal rosszabbra számítottam,de pl astra caravan c20ne nem volt ellenfél.Az enyém nagyon jól megy csak azt nem tudom hogy akkor mitől :lol: Ráadásul sokkal nyomatékosabb érzetre mint a c20xe(sárga),de azért tiltásig is elég jól szedi a lábát.(persze ez ritkán fordul elő,csak mikor megvettem ki kellett próbálnia többieken is :lol:.Az is lehet hogy el van lustulva,és majd magához tér :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az enyém kb úgy megy mint egy kadett c20ne......Sokkal rosszabbra számítottam,de pl astra caravan c20ne nem volt ellenfél.Az enyém nagyon jól megy csak azt nem tudom hogy akkor mitől :lol: Ráadásul sokkal nyomatékosabb érzetre mint a c20xe(sárga),de azért tiltásig is elég jól szedi a lábát.(persze ez ritkán fordul elő,csak mikor megvettem ki kellett próbálnia többieken is :lol:.Az is lehet hogy el van lustulva,és majd magához tér :D

Hát túl sok c20ne-vel és c20xe-vel sem mentem. :lol: Az ellustulásra viszont én is gondoltam. Idővel kiderül.

Link to comment
Megosztás:

hát erre is vagyok meg arra is.. meló assssszony tudjátok min mind gond...

az autóvbal eddig nem volt semmi bajom, így nemigazán volt égető fontosságú forumoznom, de leginkább a sok más forrású gubanc miatt nem vagyok itt

am henike az msnem ott van ha hiányzok :lol:

mostanában csendesedik a zajlás, szal lehet leszek többet

ja igen

megejtettem egy olajteknőc tömi cserét, pasztával adtam az élvezetnek, és azóta száraz az alja :lol:

bár rég néztem, de 3 ezer km azóta letudva, és nem hiányzik az oilbol

előtte meg rá kellett tölteni másfél lityót bőven 15 ezer alatt, mivel kissé kifutottunk az intervallumból, de adalék is van benne :lol:

Link to comment
Megosztás:

mi ez a piros??

tudom tudom olvassak vissza de félévet? :S

ellustulás valós és élő jelenség...

egy időben nem akart menni 140 felett a verda, de megjárattam és ugy 150ekkel mentem 30kmeket, és most hétvégén bejött egy 170, na meg a végén a kanyar 120al, érdekes volt ugy veni hogy ellenkormányozva és végig nyígtak a gumik :lol: jovolt;) lelkes 1.4es 60 nyihahával :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szóval..

Ma a karosszériás beépítette a lökhárítóba a ködlámpákat..

Mint aki jól végezte dolgát, indultam műszeres fényszóróbeállításra az autóklubhoz.

Ott derült ki, nem lehet beállítani, mert a magasságállító motor állító műanyag gömbje letörött, és egy csavarral pótolták.

Kiakadt, rossz minden.

Kiszedték az egész lámpát, és elszörnyülködve nézték a munkáját.

A homloklemez, vagy mi a neve, ferde.

Rossz minden. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szóval..

Ma a karosszériás beépítette a lökhárítóba a ködlámpákat..

Mint aki jól végezte dolgát, indultam műszeres fényszóróbeállításra az autóklubhoz.

Ott derült ki, nem lehet beállítani, mert a magasságállító motor állító műanyag gömbje letörött, és egy csavarral pótolták.

Kiakadt, rossz minden.

Kiszedték az egész lámpát, és elszörnyülködve nézték a munkáját.

A homloklemez, vagy mi a neve, ferde.

Rossz minden. :lol:

Együttérzésemről biztosítalak! Nekem nagy szerencsém van, hogy itt a faluban van a lakatosom. Ő nem tud elfutni a felelősség elől, mert itt van helyben, igaz nem is adott eddig okot rá nálam. Pedig elég nagy műtétet hajtott végre a kocsimon amikor megvettem. 1 hónap alatt kellett rendbetenni, mert utána kihúzták már alólam a vállalati kocsit. Dolgoznom meg kellett... Elkészült és meg is vagyok elégedve vele.

Nekem például restaurálnom kellett a ködlámpákat, mert repedtek voltak, a lökhárítók itt ott sérültek. A lökhárítót műanyagossal javíttattam, a ködlámpa üveget szélvédő javítóval javíttattam, a ködlámpa felfogatást is javítani kellett, az egyik fényszóró állítóm is dögledezett, a fényszóróm egyik "lába" is törött volt, de azt is megragasztottam. Szerencsére a lemezek a helyén vannak nálam! A fényező meg remek munkát végzett.

Te meg próbálj visszamenni a lakatosodhoz és reklamáld meg a trehány munkát!

Link to comment
Megosztás:

nem akarok beleszólni, de ha annyira gáz állapotban voltak azok a lökösök, bontóbol egy "szép" állapotút nem lett volna olcsóbb, időbarátabb venni?

hozzáteszem nemtudom mennyiért adják a ködlámpás lökösöket

ez a része engem is érdekelne esetleg.

sok trehány karosszéria munkát láttam már szerelői munkálkodásom röpke féléve alatt...néha kezemben maradnak elemek...

Link to comment
Megosztás:

Vettem a M@T@O-ban Bosch ablaktörlő lapátokat 3000-ért/pár, fel is raktam, ugyanilyen volt rajta, csak ami elszakadt az volt Valeo? ha jól írtam. Viszont a jobb első vége nem éri el az üveg sarkát, ott már igen görbül. Az üveg. :lol: Ez nem gond? Végülis már mindegy vissza nem viszem. Nem 450-a gyári méret?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.