Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nyár elején kipróbáltam hogy bírja a gép a pörgést, 2-be 6500nál leszabályzott, nem pörgött jobban. Legalább megtudtam, mikor tilt le. :lol:

Én még mindíg nem bírtam kipróbálni a leszabályzást, mert vagy hideg volt a moci, vagy az asszony ült mellettem, vagy mindkettő. Mostanában nem volt hosszabb utam egyedül. :lol: 2.-ba mennyivel ment amikor leszabályzott?

Link to comment
Megosztás:

hellosztok

nagyon nagyon rég jártam erre, mi a helyzet?

remélem mindenki jol van és happy minden :lol:

lenne egy kérdésem.

neten keresgéltem, de nem találtam semmi nyomát F astra játékautónak vagy modelnek, és szeretnék egyet keríteni, ha jol mutat a műszerfal tetejére szeretném rakni.

ha valaki tudna segíteni ebben, légyszi privátba üzenjen már rám

köszi

üdv jó opelezést :lol:

Link to comment
Megosztás:

hellosztok

nagyon nagyon rég jártam erre, mi a helyzet?

remélem mindenki jol van és happy minden :lol:

lenne egy kérdésem.

neten keresgéltem, de nem találtam semmi nyomát F astra játékautónak vagy modelnek, és szeretnék egyet keríteni, ha jol mutat a műszerfal tetejére szeretném rakni.

ha valaki tudna segíteni ebben, légyszi privátba üzenjen már rám

köszi

üdv jó opelezést :D

Szeva gyerek! :lol: Hol a túúúúúúróóóba voltál idáig? :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

hellosztok

nagyon nagyon rég jártam erre, mi a helyzet?

remélem mindenki jol van és happy minden :lol:

lenne egy kérdésem.

neten keresgéltem, de nem találtam semmi nyomát F astra játékautónak vagy modelnek, és szeretnék egyet keríteni, ha jol mutat a műszerfal tetejére szeretném rakni.

ha valaki tudna segíteni ebben, légyszi privátba üzenjen már rám

köszi

üdv jó opelezést :D

Zajlik az élet, volt vez.szijszakadás, koccanás, ablakemelő komplikációk, kinek-kinek ízlés szerint. :lol: Néha marakodunk, sértödünk, meg kibékülünk. Mint általában a gyerekek. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szóval megint nem tudok rendesen írni telefonról. Olyan 50 felett mehettem vele, de nem akarok hazudni, meg hát versenyezni sem szoktam, hisz ott a 2 pici mögöttem. De azért néha odalépek 3.-4.-ben.

Másodikban jó hogy 50 fölött mentél :lol: . Nekem emlékeim szerint valahol 90 és 100 között tiltott óra szerint másodikban.

Link to comment
Megosztás:

Szia yooccoo!

Én nem tunningolni szeretném a gépet, ezért gondolkodom a gyári dolgokban. Csak az infó amit a neten találtam az nagyon homályos, mert minden oldal mást ír róla!

Akkor most menniy is a C14SE maximális nyomatéka? És hol is adja le, milyen fordulaton?

Köszi: BB

motorcsere helyett vegyél egy nagyobb autót

nem éri meg papírosan csinálni

Link to comment
Megosztás:

Csak olvasni. Törölni úgy tudod, hogy leveszed az akksisarut 1 percre. De az is csak bizonyos évjáratig, azt nem tudom melyik az az évjárat, talán '96.

Én olyat hallottam, hogy x-edik indítással törlődnek a hibakódok.Talán a 10, vagy a 20.-ra? Vhol mintha olvastam volna ilyet. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.