Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Laci4! Tegnap minket megállítottak hazafelé a régi 2-es kivezetésénél és atvizsgálták az autót. Majd kérdezősködtek a gépről.Mondtam nekik a Hueber Mellingen "tuning" ot 8) Ott ájuldoztak majd jött a következő kérdés: Mit megy végre? Mondtam városban ameddig a tábla engedi :oops: amúgy 210-et :lol: Csodálkoztak, tetszett nekik majd megfujattak velem egy "baráti" szondát..........vazze a végén majdnem megfulladtam addig kellett fujni :) Majd a negatív eredmény után békésen távoztam a helyszínről 8)

Link to comment
Megosztás:

Laci4! Tegnap minket megállítottak hazafelé a régi 2-es kivezetésénél és atvizsgálták az autót. Majd kérdezősködtek a gépről.Mondtam nekik a Hueber Mellingen "tuning" ot  8)   Ott ájuldoztak majd jött a következő kérdés: Mit megy végre? Mondtam városban ameddig a tábla engedi  :oops:  amúgy 210-et  :lol:  Csodálkoztak, tetszett nekik majd megfujattak velem egy "baráti" szondát..........vazze a végén majdnem megfulladtam addig kellett fujni  :)  Majd a negatív eredmény után  békésen távoztam a helyszínről  8)

hogy,hogy csak 210-et megy??? Van benne folytás :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Lacee miért szeretnél képet kérni fehérgsi nagymamájáról ? :D

Aham már értem :wink:

Szombaton hol voltál ? Még egy T&S is vittem magammal

:lol: tudod kinek a pap kinek a nagymuter :) amugy tod hogy a kézifék érdekel...meg a válto a kocsibol te kis hamis :DD

Szombaton ki néztem! nem láttam tul sok ismerös autot :lol: kb 0-át :roll:

körül néztem kivül belül aztán eljöttem :lol: de vettem egy new cipöt a metroba :lol: elég sokan voltak kinn full családok aztán én meg egyedül bolyongtam ...szal eljöttem sajna ez most igy jött össze.....mér te el vittél vlmi verdát egy körre? csá!

Link to comment
Megosztás:

Gondolni........:

Kedves Renzso!

Én bizonyitékkal tudok szolgálni arról, hogy érezetm már ilyet (a gyerek nembiztos, hogy tőlem van, de van lélegeztető készülékem).

Amíg Te csak gondolkodsz az ilyeneken addig mi hatványozottan lépünk a tettek mezejére:)

Tibcsy!

Én kivettem az autót az aréna jellegü baromságból. Nehogy már 1 szutyok BMW-vel kelljen versengeni ami teljesen más kategória.

logo1.gif

Link to comment
Megosztás:

Van 2 problémám....: az egyik hogy amikor megzuztam a verdát akkor valszeg a fényszoro(bal) el állitodott picit(ami egyébként elektromosan állitható....)na és nem hord rendesen illetve a jobbhoz képest lejebb szorja a fényt....lövésem sincs h mit csinál6nék...a másik pedig egy rég vitatott probléma =ablaktörlö....nem emléxem h mi volt a legjobbra szavazott :) szal Bosch vagy esetleg opelboltbol vlmi gyári/után gyártott vagy pl tesco gazdaságos!na asszem ennyi hirtelen...

Link to comment
Megosztás:

Szizso!

Talán ezekben a pillanatokban eldől... Mostanában lesz készen

vele a Kurgyis Gabi. Legalábbis remélem a legvégére nem jön be bibi,

mert akkor holnap reggel úgy kellene áthúznunk a Dudáshoz.

Ablaktörlőből ne vegyél Boscht, nálam az tartott a legrövidebb ideig

a tescos 300 forintost kivéve. Nekem a Champion jött be nagyon, és

a Valeo sem túl rossz. De a gyárit is dícsérik.

Link to comment
Megosztás:

Van 2 problémám....: az egyik hogy amikor megzuztam a verdát akkor valszeg a fényszoro(bal) el állitodott picit(ami egyébként elektromosan állitható....)na és nem hord rendesen illetve a jobbhoz képest lejebb szorja a fényt....lövésem sincs h mit csinál6nék...a másik pedig egy rég vitatott probléma =ablaktörlö....nem emléxem h mi volt a legjobbra szavazott :lol: szal Bosch vagy esetleg opelboltbol vlmi gyári/után gyártott vagy pl tesco gazdaságos!na asszem ennyi hirtelen...

Lacee,

Championt vegyél, nekem bejött.

De "hivatlból" ajánlom a gyárit is. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.