Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Üdv mindenkinek. Mint gondolom tudjátok, van egy olyan funkciója a gyári rádió feletti kijelzönek, hogyha egyszerre nyomod meg a két gombot kb.5 másodpercre kivillan a pillanatnyi sebesség 50-ig aztán meg teszteli a kijelzőt. A kérdes a következő.: nekem ez 5-km/ó-val kevesebbet mutat, mint az óra, miért? Melyik a jó adat? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez igaz, de az Omegában is van ilyen moci és ott meg lehet oldani. Az Omega témában olvastam.

Így van, de mint mondtam, szerezni kell hozzá egy ilyen elektromotoros egységet, elég ritka ami

működik is, és sokba mérik :lol: Ezen kívül kell még bajuszkapcsoló, és ha nincs bekábelezve, ami

astrában elég esélyes, akkor még egy csomó kábelezés is.

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek. Mint gondolom tudjátok, van egy olyan funkciója a gyári rádió feletti kijelzönek, hogyha egyszerre nyomod meg a két gombot kb.5 másodpercre kivillan a pillanatnyi sebesség 50-ig aztán meg teszteli a kijelzőt. A kérdes a következő.: nekem ez 5-km/ó-val kevesebbet mutat, mint az óra, miért? Melyik a jó adat? :lol:

Az órák mindig felfelé csalnak :lol:

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek. Mint gondolom tudjátok, van egy olyan funkciója a gyári rádió feletti kijelzönek, hogyha egyszerre nyomod meg a két gombot kb.5 másodpercre kivillan a pillanatnyi sebesség 50-ig aztán meg teszteli a kijelzőt. A kérdes a következő.: nekem ez 5-km/ó-val kevesebbet mutat, mint az óra, miért? Melyik a jó adat? :lol:

Nekem is kb. 6-7km-rel kevesebbet mutat, 53-ig pontosan, afelett +53km/h-t ír ki. Hogy ezt hogy számolja nem tudom, de szerintem pontosan mér, mert elég sok helyen vannak az út szélén ezek a sebmérők, és azokkal egyformát szokott mutatni. Persze ahol működnek ezek a mérők :lol:

Amúgy úgy tudom, hogy kb. ennyit is csalnak a km-óráink-felfelé.

Ja, meg gondolom számít az is, hogy milyen gumi van fent; nekem speciel gyári méret, 186/60 R14.

Link to comment
Megosztás:

Azt tudom, de mitől van a különbség? Nem egyhelyről kapja a jelet a két műszer? A gumim gyári méret.

A mechanikus műszereket szándékosan mindig feljebb kalibrálják, gondolom balesetmegelőzési céllal.

Na most egy olyan kérdésem volna, hogy az én vasamban melyik biztosíték-lábakat kell összekötni, hogy villogtathassak? Csak kíváncsi vagyok, hogy van-e valami hibakód a komputerbe... :lol: Köszi!

http://kepfeltoltes.hu/081012/K___169_p000...ltoltes.hu_.jpg

A jobb sorban a felső 2-t, a sárga bizti mellett.

Link to comment
Megosztás:

Már nem vagyok képben igazából, hogy az 14se motornak akkor most mennyi is a nyomatéka és a teljesítménye, mert ahány forrás annyit ír? A bemásolt rész a vikiről szedtem le, más forrás azonban a nyomatéknál más adatot tüntet fel ennél a motornál! Most akkor mennyi az annyi nyomatékban?

1.4Si C14SE 1388 OHC hengerenkénti injektor 82/5300 134/2800

Csak azért kérdezem, mert most állok se átalakítás elött és azért kiváncsi lennék, hogy mit lehet kiszedni belőle ezzel az átalakítással!

Ez teljesen jó adat, bár hogy a fordulatok esetleg odébb vannak-e 100-200 fordulattal kitudja.

De a számok nem mondanak el semmit. Nyomatékgörbét kellene látni, hogy megtudd a különbséget.

Link to comment
Megosztás:

Nem azért kérdeztem, hogy milyen a kárpit mert kell a tied :lol:

Hanem azért mert ha pl csak sima szövet kárpittal van akkor meg sem próbálok szerezni olyat ami az enyémbe kell. Viszont ha azt mondtad volna, hogy fekete plüss, akkor csak szeereznék magamnak belőle :lol:

Mivel én viszonylag ritkán utazom hátul saját autóban, alig valamennyire érdekel hogy most épp le lehet-e hajtani vagy sem. :lol: Fogalmam sincs milyen kárpittal csinálhatták, de szerintem nincs értelme kicserélni.

Link to comment
Megosztás:

Tudom hülye kérdés-röhögj csak :lol: -de akkor szemből a bal oldali függőleges "biztit"? És az egymás mellettit? A pontos műveletnek most nézek utána. :lol:

Így ahogy a fényképet csináltad, a csatlakozó két függőleges sora közül a jobb oldali (biztik felőli) felső és felülről a második érintkezője zárandó össze, aztán gyújtás ráad (nem beindít!) és sárga lámpa figyel :lol:

Link to comment
Megosztás:

Így ahogy a fényképet csináltad, a csatlakozó két függőleges sora közül a jobb oldali (biztik felőli) felső és felülről a második érintkezője zárandó össze, aztán gyújtás ráad (nem beindít!) és sárga lámpa figyel :lol:

Királyság!

+legalább nem kell tovább keresnem :lol: Jövök 1 sörrel :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem azért kérdeztem, hogy milyen a kárpit mert kell a tied :lol:

Hanem azért mert ha pl csak sima szövet kárpittal van akkor meg sem próbálok szerezni olyat ami az enyémbe kell. Viszont ha azt mondtad volna, hogy fekete plüss, akkor csak szeereznék magamnak belőle :D

Na, nekem ilyem van-de nem eladó :lol: Nagyon jól néz ki, hosszú cuccot is tudsz vinni középen. Ha ilyet akarsz, akkor ki kell cserélned az első és hátsó üléseket, hogy mutasson valahogy, nem? De az meg nem 2 fillér... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Coupe: Már nem tudom hol volt szó róla, de tudom megígértem megnézem meddig pörög el a piros. Én esküszöm megpróbáltam, de nem ment. :lol:

Megvolt a héten a nagyszervíz. Ma néztem, de 4500 felett elkezd szenvedni és 5 felett már annyira rossz hallgatni, hogy inkább elváltok. Viszont egyszer 3-ban valahogy jól elkaphatta a fonalat és egész 6 alá eltoltam, de elég gyorsan fogyott az út. Kicsit tréfás a hosszú fokozat, alig akar leforogni ráadásul még gyorsan is megy. :lol: 1-ben borzalom 3 fölé vinni, 2-ben meg jön valami fura hang is talán váltóból. 4-5-öt képtelenség.

Minden porcikája tiltakozik a tolóüzem ellen, úgyhogy a továbbiakban nem is erőltetem ezt. Fehérrel annak ellenére, hogy nem erősebb nagyságrenddel élvezetesebb menni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Coupe: Már nem tudom hol volt szó róla, de tudom megígértem megnézem meddig pörög el a piros. Én esküszöm megpróbáltam, de nem ment. :D

Megvolt a héten a nagyszervíz. Ma néztem, de 4500 felett elkezd szenvedni és 5 felett már annyira rossz hallgatni, hogy inkább elváltok. Viszont egyszer 3-ban valahogy jól elkaphatta a fonalat és egész 6 alá eltoltam, de elég gyorsan fogyott az út. Kicsit tréfás a hosszú fokozat, alig akar leforogni ráadásul még gyorsan is megy. :lol: 1-ben borzalom 3 fölé vinni, 2-ben meg jön valami fura hang is talán váltóból. 4-5-öt képtelenség.

Minden porcikája tiltakozik a tolóüzem ellen, úgyhogy a továbbiakban nem is erőltetem ezt. Fehérrel annak ellenére, hogy nem erősebb nagyságrenddel élvezetesebb menni. :lol:

Nyár elején kipróbáltam hogy bírja a gép a pörgést, 2-be 6500nál leszabályzott, nem pörgött jobban. Legalább megtudtam, mikor tilt le. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.