Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Áthelyezve Általános műszaki problémákból ->Zotya975

Itt minden Opelest leszerelnek? Jó lesz vigyázni! Kicsit OFF, de tegnap amikor tankoltam tele volt Suzukival a kút. Előttem 2, mellettem 2, mögöttem meg egy. Mondtam az asszonynak kapaszkodjon, kitörünk előre, ezek vmit akarnak! laugh.gif Jellemző , csökken pár forintal a benzin ára, sok paraszt(én is) rohan tankolni, 20literen nyertem vagy 50 forintot. dry.gif

Hááát, előbb-utóbb. Az autóink kompenzálják "tehetetlenségi" problémáinkat.

Az előferdül néha, kissé pánikhangulatban érzem magam én is ha 2-nél több van a közelemben. Az asszonypajti meg anélkül is kapaszkodik ha látja rajtam a helyzetet.

Nagy különbség, ezért én nem zsiványkodok hova menjek tankolni, amúgy is megoldom olcsóbb helyről, ott azért már jelentkezik, hogy nem 300akármennyi csak 2 kiló/L.

Link to comment
Megosztás:

A Suzukikkal speciel semmi -inkább a sofőrjeikkel, na nem mintha én se lennék néha agyament de az ritkán fordul elő, nem rossz autók de akkor sem kéne. A volt munkatársam Ignisével mentem egyszer, hiába Opel cucc az egész -a mechanikát kivéve- nem egy feeling, egy Meriva sokkal másabb.

Mondjuk nem tudom miért de míg én is Suzukit hajkurásztam -ami nem mostanában volt- én is azt csináltam vele mint az állat. Ez kocsifüggő szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Mi a bajotok a suzukival? Hogy egy igénytelen, megbízható, olcsó fenntartású, keveset fogyasztó kisautó? :lol:

Végül is semmi. A faternak is volt egy csak tankolni kellett bele. Ez inkább olyan szófordulat és nem is a kocsinak hanem a sofőrnek szól, régen volt a "kalapos skodás", most meg a Suzukis. Meg állitólag gyenge lemezből van és csattanáskor nem vmi biztonságos.

Link to comment
Megosztás:

Ignis, mint Opel technika? Ez nekem tök új. Kifejtenéd bővebben?

Nem a technika csak a kaszni. Licenszvásárlás vagy csak szimplán bérgyártás, nem tudom pontosan.

Link to comment
Megosztás:

Tetszik ez a tükörfűtés a kocsiba.

A hajnali párát pillanatok alatt lenyomja.

Kiváncsi leszek télen mit kezd a zuzmarával s a jéggel.

Arra is jó! És ami fő, negyed óra után önkikapcsol. Nem dolgozik fölöslegesen.

Volt már, hogy véletlenül nyomtam meg nyáron a gombot, amikor tükröt akartam igazítani. No akkor gyújtást le, és újraindít, hogy ne fűtsön a bolondulásig.

Link to comment
Megosztás:

Végül is semmi. A faternak is volt egy csak tankolni kellett bele. Ez inkább olyan szófordulat és nem is a kocsinak hanem a sofőrnek szól, régen volt a "kalapos skodás", most meg a Suzukis. Meg állitólag gyenge lemezből van és csattanáskor nem vmi biztonságos.

Biztosíthatlak,hogy ugyan az a lemezvastagság mint az Opelnél.

Ugyan az a beszállító mint pl a Lengyel Opelnél (Gliwice)

Ignis, mint Opel technika? Ez nekem tök új. Kifejtenéd bővebben?

Az Ignis alkatrészeinek 90%-ában bele van ütve-sütve a GM logo.

Amerikában Chevrolet Cruize néven forgalmazták. Pontosabban Canadában.

Az új Agilát pedig annyira Esztergomban gyártják,hogy máshol nem is.

(Októberben pontossan 6500 db-ot)

Éjjel is készült pár darab.

Én már csak tudom. :lol: :lol: :lol:

Nézzetek meg pár régebbi képet az Opel Insignia és a Suzuki Kizashi tanulmány autókról.

Képek ebben a topicban.

Link to comment
Megosztás:

Biztosíthatlak,hogy ugyan az a lemezvastagság mint az Opelnél.

Ugyan az a beszállító mint pl a Lengyel Opelnél (Gliwice)

Az Ignis alkatrészeinek 90%-ában bele van ütve-sütve a GM logo.

Amerikában Chevrolet Cruize néven forgalmazták. Pontosabban Canadában.

Az új Agilát pedig annyira Esztergomban gyártják,hogy máshol nem is.

(Októberben pontossan 6500 db-ot)

Éjjel is készült pár darab.

Én már csak tudom. :lol: :lol: :lol:

Nézzetek meg pár régebbi képet az Opel Insignia és a Suzuki Kizashi tanulmány autókról.

Akkor ezek szerint én is a klubhoz tartozom? :D :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.