Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

például ezek,meg a drága-lehúzós szervízek.ez nem elég?

ha nem mész szervízbe ugrik a gari,ami amugy sem ér semmit.

hja igen.

automotorban szoktam teszteket olvasgatni, oda vannak írva a 15.000-es, 30.000-es, 45.000-es, 90.000es stb szervíz díjai.

Háááááááááááááááááááááát. Ilyenkor esik erősen gondolkodóba az ember, hogy az új autóra tényleg nem kell-e költeni :lol:

Évi 30.000-es futással ( ami azért nem nagy teljesítmény ), legkedvezőbb szervizdijakkal is cca. 50.000 pezó. De lehet akár 100.000 is.

Ez tényleg szopás.

Link to comment
Megosztás:

hja igen.

automotorban szoktam teszteket olvasgatni, oda vannak írva a 15.000-es, 30.000-es, 45.000-es, 90.000es stb szervíz díjai.

Háááááááááááááááááááááát. Ilyenkor esik erősen gondolkodóba az ember, hogy az új autóra tényleg nem kell-e költeni :lol:

Évi 30.000-es futással ( ami azért nem nagy teljesítmény ), legkedvezőbb szervizdijakkal is cca. 50.000 pezó. De lehet akár 100.000 is.

Ez tényleg szopás.

nálam eddig 80-100 volt az évi futás.az tiszta anyagi CSŐD!!!!!!

az uncsitesóm új stftjének az első szervíze 45 ropi lett.mondtam is neki,hogy 2 év alatt megduplázza az autó értékét.

ami autókat 90 után terveztek azok mind a fogyasztói társadalomra épülnek sajnos.vedd-vidd-fizesd a szervízeket majd 4-5 évesen dobd ki.

Link to comment
Megosztás:

hja igen.

automotorban szoktam teszteket olvasgatni, oda vannak írva a 15.000-es, 30.000-es, 45.000-es, 90.000es stb szervíz díjai.

Ez tényleg szopás.

Jó 4 éve mikor vettem kapott hirtelen egy szervízt, hogy hogyan is áll a belseje és akkor kértek el 53 pízt mindezért. Olajcsere (mosva), szíjak cseréje, fékbeállítás, stb. Végülis nem sok ha azt nézem, hogy csajéénak 1 éves szervizen épp csak leengedték az olajat mosatlanul, kapott egy új olaj és egy légszűrőt, se fékpad se egyéb, cash: 30 píz.

Az enyém szervízköltségében nem számítva még az, hogy ékszíjtárcsát is le és szétverték, na az volt a szopás!

Link to comment
Megosztás:

azt meg minek? :lol:

Genetátort meg szervót hajtatni.

Csapágylehúzó Olympiáéknál: 40 centis ronggyá vert spájszervas meg 2-3 (rá)+1(nyélre hogy el ne repüljön a feje) koppantós kalapács, ha érted mire gondolok. Vérben forgott a szemem...

Link to comment
Megosztás:

Genetátort meg szervót hajtatni.

Csapágylehúzó Olympiáéknál: 40 centis ronggyá vert spájszervas meg 2-3 (rá)+1(nyélre hogy el ne repüljön a feje) koppantós kalapács, ha érted mire gondolok. Vérben forgott a szemem...

arra vótam kivácsi,hogy minek leszedni.feltételezne ha nem rossz.

az enyémben gumi ágy van,az szét szokott ájulni.az astrát nem vágom enyire.

Link to comment
Megosztás:

arra vótam kivácsi,hogy minek leszedni.feltételezne ha nem rossz.

az enyémben gumi ágy van,az szét szokott ájulni.az astrát nem vágom enyire.

Vezérmű-szíj csere.

Link to comment
Megosztás:

Ez se különb. Légszűrőház ki, jobb első kerék le, tárcsa és műanyag takaró szintén és majd csak ezután tudsz a vezérléshez hozzáférni.

itt a szervó le,gencsi le,szelepfedél le,motortartó bak kiköt-motor kiemel félig.

ezek után lehetet a vízp.-t,3 görgőt,3 szíjkereket cserélni.

ja persze elötte itt is sárvédő belső kiszed,kerék leugrik,hűtő kiszed.

Link to comment
Megosztás:

Szomszédom kasznis a S.....nál, gondolhatod hogy szidja de legalább van melója és csurran-cseppen egy kicsi a zsebébe is és csak azé jár azzal mert nagyker áron kapja hozzá az alkatrészt meg ingyen tudja javíttatni a munkaidejében.

Link to comment
Megosztás:

Na azé nem olyan rossz az a japó technika, messze megbízhatóbb autókat adnak, mint a többi náció :lol:

Az asszony kocsija ami most még műszaki nélküli, az is japó verda- kis törődéssel csodálatosan működne- sajnos nem lett rajta egy két dolog megcsinálva de főleg műszakiztatva - aztán így persze eszi a penész. A hátsó ajtók alsó küszöblemezeit eszi a rozsda- pedig azt mondtam, hogy megcsináltatom, mert így max. a roncstemetőbe fog kerülni. Azt meg nem szeretném.A kuplung vadi új, a féltengelyek is jók, kipuff nem rohad. Egyedül a hidegindítás/szivató nincs beszabályozva, (sok vákumcső van benne-) ergo gázfröccsel indul!

Amúgy 17 éves kocsi 960 kilós kasztni, nagyon pörgős 1,6 os 16v motorral.

Link to comment
Megosztás:

Van aki "nem fogja a dolgokat" de kiemelem: "...az 1.4i rettenetesnek....robogót megalázzuk" -ha így már érthetőbb.

Miért is röhögök ezen? Elmondom a sztorit, van egy mocis haverom -kissé beállt gondolkodású a srác. Van egy 250-es ETZje, na a sügér felcímkézte az óra környékét: FÍÍÍLELMETES -szó szerint így. Na mikor ezt a kis matricázást megláttam padlót fogtam a rekeszizom-görcstől. Lehet más nem veszi a lapot de én tudok röhögni (a jó értelemben) az ilyesmin, legyen az egy írás vagy egy szimpla "süket beszólás", ha érted mire gondolok, szeretem a jó poénokat -na ez nekem az volt. :lol: :D :lol: :lol: :lol: :lol:

Jaaaaa! Akkor most.: :lol: :lol: :D !

Link to comment
Megosztás:

Na azé nem olyan rossz az a japó technika, messze megbízhatóbb autókat adnak, mint a többi náció :lol:

nem is ez a bajom vele,hanem hogy drága a cucc hozzá.meg nem szerelésbarát a felépítés.

ezeken kívül csak pozítivunokat tudok mondani róla:keveset fogyaszt,még a kötelezőkön kívül nem cseréltem semmit rajta,a KM-re vetitett alkatrész költség még igy is jobb sztem mint más gyártmányoknál.

és 10 évesen is patent rajta minden 210 ezer után.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.