Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Egyetértek. :lol:

Csak tőlünk meg az állam veszi vissza a korábban engedélyezett fegyvert. :lol:

Ezzel is egyetértek. :D

Magánvéleményem szerint a fegyver csak tényleges rendőrnek, katonának járhatna mint szolgálati fegyver. A vadásznak meg az erdőig csak lelakatolt "páncél szekrényben" volna szabad csak szállítani a puskáját. Ja és mégegy dolog: a sok kocavadásztól is elvenném a játékszerüket!!! Lásd politikusok... meg mindenféle csókosok! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én Turtlewax-al fényesítem az autót. Kinek mi a véleménye róla?

a piros teknőcös? szerintem is jó.

ha már fényezés. mosni mindig olyan mosóba járok, ahol fordított ozmózisos víz jön a magasnyomású fejből. van mosó- és öblítőprogram, nem kell viledázni, cseppmentesen ( tényleg cseppmentes ) szárad. + van benne ápolófolyadék is.

használja vki?

ára 100Ft / 1 perc, 4-500 ftból bőven lemosom az autót. + 100ft a porszívózás.

Link to comment
Megosztás:

Fiúk, lányok!

Elképzelhető, hogy a továbbiakban még technikai jellegű csevej is folyik majd, legfőképpen astra f-ről?!?! :lol:

Ugy gondolom, hogy fórum kapcsán egyedül itt nyilik lehetôség hasonló dolgokat is megbeszélni és ne kelljen az autónak elromlania ahhoz, hogy ok gyanánt szolgáljon. Hála az égnek jól összerakott fórum ez, s 100% leföd bármilyen techikai meghibásodást, így mindenféle problémát meg lehet beszélni. Szolj ha tévedek de egy fórum sztem nem csak azt a célt kell szolgálja, hogy ha vmi bajod van csak akkor irsz, hanem pl. kellemes kikapcsolódást is jelentsen. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ugy gondolom, hogy fórum kapcsán egyedül itt nyilik lehetôség hasonló dolgokat is megbeszélni és ne kelljen az autónak elromlania ahhoz, hogy ok gyanánt szolgáljon. Hála az égnek jól összerakott fórum ez, s 100% leföd bármilyen techikai meghibásodást, így mindenféle problémát meg lehet beszélni. Szolj ha tévedek de egy fórum sztem nem csak azt a célt kell szolgálja, hogy ha vmi bajod van csak akkor irsz, hanem pl. kellemes kikapcsolódást is jelentsen. :lol:

Hmm, félve ugyan, de hozzáteszem, hogy nekem is ez a véleményem... Persze vannak, akik máshogy gondolják, az egyéb csevegés nem csevegő topik, de azt hiszem, ezt már pár hete kitárgyaltuk... :lol:

De amúgy én is amellett vagyok, hogy a csevegő topik az csevegő topik. Minden másra ott vannak a specifikus topikok, vagy ha más nem, azt ált. műszaki problémák.

Várok Tápi :lol:

" - 5.

- Mi 5?

- napfogda!

"

:D

Link to comment
Megosztás:

Ugy gondolom, hogy fórum kapcsán egyedül itt nyilik lehetôség hasonló dolgokat is megbeszélni és ne kelljen az autónak elromlania ahhoz, hogy ok gyanánt szolgáljon. Hála az égnek jól összerakott fórum ez, s 100% leföd bármilyen techikai meghibásodást, így mindenféle problémát meg lehet beszélni. Szolj ha tévedek de egy fórum sztem nem csak azt a célt kell szolgálja, hogy ha vmi bajod van csak akkor irsz, hanem pl. kellemes kikapcsolódást is jelentsen. :lol:

Azt hiszem szobikarinak fejtettem ki ezt jópár hete, nincs kedvem visszakeresni, de ebben a topikban volt.

Ez a topik a tecnikai főtopikon belül van tehát itt technikai dolgokról kellene beszélni. Ha valaki szeretne beszélgetni, cseverészni, közösségi életet élni a mélyen tisztelt nagyérdeművel, akkor sziveskedjen belépni a klubba, és új lehetőségek tárháza nyílik meg előtte. Nevezetesen létezik egy csevegés főtopik, ahol mindenki olyan kínjáról bajáról véleményéről beszél amilyenről csak akar. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azt hiszem szobikarinak fejtettem ki ezt jópár hete, nincs kedvem visszakeresni, de ebben a topikban volt.

Ez a topik a tecnikai főtopikon belül van tehát itt technikai dolgokról kellene beszélni. Ha valaki szeretne beszélgetni, cseverészni, közösségi életet élni a mélyen tisztelt nagyérdeművel, akkor sziveskedjen belépni a klubba, és új lehetőségek tárháza nyílik meg előtte. Nevezetesen létezik egy csevegés főtopik, ahol mindenki olyan kínjáról bajáról véleményéről beszél amilyenről csak akar. :lol:

amúgy a kecskeméti klub topikjai között van cseverésző.. járok ám oda is :lol:

Link to comment
Megosztás:

Neked melyik is van?

Majd ha meglesz a nagyszervíz én is letesztelem. :lol:

A feleségemnek van c18xel,tehát a 115LE változat....de elég jól halad és 7000elött kicsivel tilt be.....Kiváncsi vagyok a tied hol tilt :lol: Ja és a komputer már szét volt szedve,az látszik rajta kívülről,szóval bármi lehet.....

Azt hiszem szobikarinak fejtettem ki ezt jópár hete, nincs kedvem visszakeresni, de ebben a topikban volt.

Ez a topik a tecnikai főtopikon belül van tehát itt technikai dolgokról kellene beszélni. Ha valaki szeretne beszélgetni, cseverészni, közösségi életet élni a mélyen tisztelt nagyérdeművel, akkor sziveskedjen belépni a klubba, és új lehetőségek tárháza nyílik meg előtte. Nevezetesen létezik egy csevegés főtopik, ahol mindenki olyan kínjáról bajáról véleményéről beszél amilyenről csak akar. :lol:

Nem értek veled egyet...Az Én meglátásom szerint ez a topic pont arra van hogy az F astrások vagy bárki,olyan dolgokról beszélgessen ami nem technikai rész....... :D

Link to comment
Megosztás:

Azt hiszem szobikarinak fejtettem ki ezt jópár hete, nincs kedvem visszakeresni, de ebben a topikban volt.

Ez a topik a tecnikai főtopikon belül van tehát itt technikai dolgokról kellene beszélni. Ha valaki szeretne beszélgetni, cseverészni, közösségi életet élni a mélyen tisztelt nagyérdeművel, akkor sziveskedjen belépni a klubba, és új lehetőségek tárháza nyílik meg előtte. Nevezetesen létezik egy csevegés főtopik, ahol mindenki olyan kínjáról bajáról véleményéről beszél amilyenről csak akar. :lol:

Ezesetben akkor elnézésed kérem.....Nem tudtam a csevegés főtopik létezésérôl. A klubbos dolog kicsit huzós számomra mert 1000km feletti távolság akadályoz meg e lépés megtételében!!! Én innen Erdélybôl tartom a frontot, ti házinak számítotok számomra itt a fórumon, így sziveskedjetek vendégként kezelni :lol:

(Attol még az a véleményem, hogy minden technikai problémának már van a fórumon helye...lazázzunk már itt egy kicsit..léccci léccci léccci)

Link to comment
Megosztás:

Nem értek veled egyet...Az Én meglátásom szerint ez a topic pont arra van hogy az F astrások vagy bárki,olyan dolgokról beszélgessen ami nem technikai rész....... :D

Akkor miért vagyunk a Technikai részen belül?

Akkor miért van külön Csevegés főtopik?

Persze nem kell egyetérteni, de szerintem így logikus. Én még csak moderátor sem vagyok. :lol: Ha az lennék már mindenkit kivágtam volna innen. :lol: De azontúl hogy ez tönkrevágja a fórum eredetileg jól felépített struktúráját, nehezíti bármilyen információ visszakeresését, és persze elősegíti a klikkesedést (igaz ez már enélkül is megvan :lol: ).

Link to comment
Megosztás:

Akkor miért vagyunk a Technikai részen belül?

Akkor miért van külön Csevegés főtopik?

Persze nem kell egyetérteni, de szerintem így logikus. Én még csak moderátor sem vagyok. :lol: Ha az lennék már mindenkit kivágtam volna innen. :lol: De azontúl hogy ez tönkrevágja a fórum eredetileg jól felépített struktúráját, nehezíti bármilyen információ visszakeresését, és persze elősegíti a klikkesedést (igaz ez már enélkül is megvan :lol: ).

1.Minden technikai résznek van külön topicja......itt általában a nem oda való dolgokról,és a mindennapokról szoktak beszélni.Így nem igazán van olyan technikai rész amit vissza kellene keresni.

2.Ha valaki mégis technikai részre kíváncsi,arra ott a kereső,tehát bármit meg tud keresni......

3.A fórumnak van társalgó része,de azt mindenki tudja olvasni,viszont írni csak klubtagok tudnak.......Pont emiatt van minden külön Opel típusnál külön csevegő vagy chat topic,hogy azok is tudjanak beszélgetni akik nem klubtagok.......

Link to comment
Megosztás:

1.Minden technikai résznek van külön topicja......itt általában a nem oda való dolgokról,és a mindennapokról szoktak beszélni.Így nem igazán van olyan technikai rész amit vissza kellene keresni.

2.Ha valaki mégis technikai részre kíváncsi,arra ott a kereső,tehát bármit meg tud keresni......

3.A fórumnak van társalgó része,de azt mindenki tudja olvasni,viszont írni csak klubtagok tudnak.......Pont emiatt van minden külön Opel típusnál külön csevegő vagy chat topic,hogy azok is tudjanak beszélgetni akik nem klubtagok.......

Na Tápi kösd fel a gatyeszt mert ezt nehéz lessz megcáfolni :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

1.Minden technikai résznek van külön topicja......itt általában a nem oda való dolgokról,és a mindennapokról szoktak beszélni.Így nem igazán van olyan technikai rész amit vissza kellene keresni.

2.Ha valaki mégis technikai részre kíváncsi,arra ott a kereső,tehát bármit meg tud keresni......

3.A fórumnak van társalgó része,de azt mindenki tudja olvasni,viszont írni csak klubtagok tudnak.......Pont emiatt van minden külön Opel típusnál külön csevegő vagy chat topic,hogy azok is tudjanak beszélgetni akik nem klubtagok.......

1. Tudom mi a felállás, és tudom mi hogy megy. De az első kérdésre nem válaszoltál.

2. Jó dolog ez a kereső, de attól még igaz hogy minél több cucc közt kell turkálni annál nehezebb megtalálni a kívánt dolgot. Én már sokat kerestem, de arra nem jöttem rá hogyan lehet altopikban keresni. Konkrétan mutasd már meg hogyan keresel egy Astra F/Motor-ban?

3. Igaz is, tegyünk a rendszeres fórumlátogató nemklubtagok kedvére, mert értük van az egész fórum. Vagy nem? :lol: Régen nem ez volt a mentalitás. Nem mondom, hogy az volt a jó de azért szerintem ez sem.

Na Tápi kösd fel a gatyeszt mert ezt nehéz lessz megcáfolni :lol: :lol: :D

Nem kell félteni, de kösz hogy aggódsz. :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

(...)

3. Igaz is, tegyünk a rendszeres fórumlátogató nemklubtagok kedvére, mert értük van az egész fórum. Vagy nem? :lol: Régen nem ez volt a mentalitás. Nem mondom, hogy az volt a jó de azért szerintem ez sem.

Ez kicsit övön aluli volt...mert amitôl mi vmilyen okból kifolyólag nem vagyunk klubtagok -pl. lásd az én helyzetem- azért most le vagyunk sz@rva ??? :lol:

Én is csak egy kicsi végtelen kisfiu vagyok ebbôl a gonosz világból :lol: ......s igenis a fórum mindenkiért van s nektek klubtagoknak adatik a lehetôség, hogy pl 1 sör mellett társalogjatok, másnak nem de örvend, hogy itt segítséget kap...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.