Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Future  

Miért érdekes az amiket kérdeztél?

Ha a tieddel akarod összehasonlítani ne tedd mert a tied ugye bár chip-es az meg ugye megváltoztatja a motor karakterisztikáját!

Pont ezért kérdeztem!! Megpróbálok más Gsi-ről is megtudni egy-két dolgot,hogy legyen mihez hasonlítani,mérni a gépemet!!!

PUSZTA KIVÁNCSISÁG VOLT!!! :)

Link to comment
Megosztás:

Ma du. unatkoztam és levettem a váltóról és kézifékről a huzatot , mert le volt már alázva szegény.

És csináltam rá újjat(nagymuter segített).

A gyári mintájára készült .TUTI.

Ooo, mar en is mondtam nagymuternek hogy lesz nalam ilyen project, mondta is hogy vigyek anyagot aztan megcsinalja, csak az a baj hogy nem talaltam sehol ilyen fekete bort amibol lehetne. Honnan lehet ilyesmit szerezni?

Link to comment
Megosztás:

Ma du. unatkoztam és levettem a váltóról és kézifékről a huzatot , mert le volt már alázva szegény.

És csináltam rá újjat(nagymuter segített).

A gyári mintájára készült .TUTI.

Figy!

Képet dobsz majd rola? mert akkor énis kopogtatnék saját nagymuteromnál ha a tied jo lett :) vagy max megyek a te nagymuterodhoz :lol:

Hali

Link to comment
Megosztás:

Ma du. unatkoztam és levettem a váltóról és kézifékről a huzatot , mert le volt már alázva szegény.

És csináltam rá újjat(nagymuter segített).

A gyári mintájára készült .TUTI.

jajaja Képet, de izibe, nagymuterok kattannak a témára :)

Blaupunkt!

Dobhatsz pár képet, megköszönném.

Madison!

(Nekem nincs Astrám, de a Ladámban igy oldottam meg)

Én nem szeretném az ablakot és a gumit piszkálni, barátságosabb Blau tecnikája.

Link to comment
Megosztás:

Látom, hogy beindultatok a "szoknyára"! :lol: :D

Lényeg az , hogy sok üzletben kerestem már az opelre váltó és kézifék szoknyát de gyárit nem találtam csak olyan sablonost:ami sok féle kocsira való. :lol: "na meg csúnya is") :)

Szétbontottam a gyárit a varások mentén és úgy lehetett szépen kiszabni.

Aa nagymuter igazi "mester" már felválatattam vele az ülést is.

Tegnap nem találtunk fekete bőrt és így szürkéből lett csinálva-nagyon komoly! 8)

Igérem csinálok képeket és ha tetszik akkor rendelést felveszem mindenfajta színben! Baráti áron.

ui.:MOTE tagdijra gyűjtök.

Link to comment
Megosztás:

Laci4!

Látod mondtam,hogy kellenek uj téligumik :D Jajj bocs a baromságért. :) Egyébként ha nem találsz akkor majd szólj és körbenézünk hátha lesz vmi jó......... 8)

Kipufogó NO COMMENT! Ha elmész rehabilitálni a cuccost akkor kérdezd már meg a tüzkarika cserét.........

Szerintem legközelebb BKV-val menjünk be a városba :evil: mert ezek az utak nem utak :x :shock: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Laci4!

Látod mondtam,hogy kellenek uj téligumik  :D  Jajj bocs a baromságért.  :)  Egyébként ha nem találsz akkor majd szólj és körbenézünk hátha lesz vmi jó.........  8)  

Kipufogó NO COMMENT! Ha elmész rehabilitálni a cuccost akkor kérdezd már meg a tüzkarika cserét.........  

Szerintem legközelebb BKV-val menjünk be a városba  :evil: mert ezek az utak nem utak   :x  :shock:  :lol:

Hehe... hááááát van ez ííígy 8) Még jó hogy nem tegnapelött a 2/a-n 2kilónál, amikor a kanyarban "vészfékeztem" akkor szerintem már nem itt társalognánk :evil: 8)

A kipufnak meg jo a hangja,de inkább maradok a régi csöndesnél....

Hazafelé kicsit élveztem, erre pont az utcánk elött állt egy yard, és nagyon csúnyán nézett...azthittem megállít :?

Tüzkarika....lehet gyakorlatit fogok tudni mondani..nagyon abból az irányból jön a hang :?

Nah majd még jövök...csak megyek OFF csaptelepet szerelni... :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.