Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Még a végén elkutyálódik ha az ember néha nem szedi ráncba! <_<

Na nem azt mondom, hogy néha nem vétem el a gázt 1-1 lámpánál -főleg ha vizes az út és csak pörög de inkább lövi a kormot a mögöttem lévő orra alá... :D :huh:

Link to comment
Megosztás:

Na nem azt mondom, hogy néha nem vétem el a gázt 1-1 lámpánál -főleg ha vizes az út és csak pörög de inkább lövi a kormot a mögöttem lévő orra alá... :huh: <_<

Én meg úgy vettem észre, hogy sokkal finomabban megy egy ideje, nem tudom nem-e az etanol tisztító hatásának köszönhetem. Bár csak egyszer nyomattam bele 10litert. Hajlamos vagyok túl korán felkapcsolni (2.2 TDI Mercin tanultam ) és szokott "dadogni" alacsony fordulatszámon. Na ez megszünt, de lehet hogy csak ügyesedek. :D

Link to comment
Megosztás:

Megvan a piros. <_<

C18XEL, 125 paci 170 nm. (Mi az az L a végén?)

Lovakat még nem nagyon izzasztottam meg, mert a vezérlés állapotáról semmit nem lehet tudni, így meg forgatni nem szeretném. De a nyomaték az nyomaték. 2-4-ig tol, mint a veszedelem. Bár kicsit nehézkes, legalábbis a másikhoz hasonlítva. :huh:

Képek és további infók a közeljövőben. (a keresek-ben már volt linkelve a hirdetés)

Link to comment
Megosztás:

Megvan a piros. <_<

C18XEL, 125 paci 170 nm. (Mi az az L a végén?)

Lovakat még nem nagyon izzasztottam meg, mert a vezérlés állapotáról semmit nem lehet tudni, így meg forgatni nem szeretném. De a nyomaték az nyomaték. 2-4-ig tol, mint a veszedelem. Bár kicsit nehézkes, legalábbis a másikhoz hasonlítva. :huh:

Képek és további infók a közeljövőben. (a keresek-ben már volt linkelve a hirdetés)

Drakulálok!

Sok baleset és szerelésmentes kilométert kivánok! :D

Link to comment
Megosztás:

Megvan a piros. :D

C18XEL, 125 paci 170 nm. (Mi az az L a végén?)

Lovakat még nem nagyon izzasztottam meg, mert a vezérlés állapotáról semmit nem lehet tudni, így meg forgatni nem szeretném. De a nyomaték az nyomaték. 2-4-ig tol, mint a veszedelem. Bár kicsit nehézkes, legalábbis a másikhoz hasonlítva. :lol:

Képek és további infók a közeljövőben. (a keresek-ben már volt linkelve a hirdetés)

Gratula. A vezérlésért kár aggódnod, ugyis észreveszed ha gond van vele! <_< :huh: :D Tapasztaltam.

Link to comment
Megosztás:

Light :D

Világosban rakták össze? :huh:

Egyébként a forgalmiba csak 85kW van írva, úgyhogy mégiscsak 115?! <_<

C18XEL

Steuerung: DOHC

Anzahl der Ventile: 16

Bohrung (mm): 81,6

Hub (mm): 86,0

Volumen (cmł): 1799

Leistung (kW bei min-1): 85 / 5400

Drehmoment (Nm bei min-1): 168 / 4000

Verdichtung: 10,8 : 1

Motormanagement: Siemens Simtec 56.0

Verwendung: Astra F (F18WR/CR)

A motorkódon kívül honnan lehet látni a különbséget a nem L verzióhoz képest?

Kell egy lekönnyített lendkerék és jó lesz az! :D

Hát pont ilyesmire gondoltam. :lol: De elég nekem a másikra költeni. Mondjuk megvan még a 6 kg-s a másikból. Az felcupppanna rá? :D

Link to comment
Megosztás:

Csakis a te kedvedért kikerestem:

"...Azért vannak topicok, hogy ott csak adott témáról beszéljünk. Kérek mindenkit hogy próbáljon figyelni, és nem "szétoffolni" a topicokat..."

Link to comment
Megosztás:

Csakis a te kedvedért kikerestem:

"...Azért vannak topicok, hogy ott csak adott témáról beszéljünk. Kérek mindenkit hogy próbáljon figyelni, és nem "szétoffolni" a topicokat..."

Ez teljesen rendben van. Mondtam, hogy elolvastam a szabályzatot, a moderációs szabályzatot, az etikai irányelveket.

Ami nincs rendben: felteszek tök normálisan egy kérdést, sőt, még a kérdésbe beleágyazom azt is, hogy ha tévednék, akkor bocsánat, erre lenézően/magas lóról/flegmán : gyik, ha elolvasnád.

Nincsen GYIK. Nem tudok mit elolvasni. Amit pedig elolvastam, abban nincs olyan,hogy minden más, OPEL-en kívüli autómárka offtopic. Amit pedig kivágtál ide nekem, az egyáltalán nem arról szól, amire kérdésem eredetileg irányult.

Elviselek én sokmindent, az ugratástól a szívatáson át mindent, sőt, még a kioktatást is, ha rosszul tudok valamit - ami biztos gyakran előfordul, ha észrevetted, szakmai témákhoz igazán nem nagyon szoktam hozzászólni - de az ilyen hányaveti kis megjegyzések azért nálam is beteszik a kaput.

Persze lehet, hogy itt, a fórumon nem "jön" át mondandód hangneme, itt nincs mimika, nincs hanglejtés, nincs hangerősség, de erre valók a smiley-k... A többiek használják. Én is.

Ennyi, és nem több, a következő hozzászólásodra - mivel gondolom, lesz - inkább nem válaszolnék, ha nem gond.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.