Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

De ha nincs rajta gyújtás, akkor miért nem egyező helyzetben áll a benzinszint-, és a vízhőfok mutatója?

Kioktatásod, életre való tanácsaid pedig felbecsülhetetlen értékűek, köszönettel vettem.

Nincs mit, ne vedd sértegetésnek vagy hasonlónak.

Azért mert előtte fordítottam le gyújtásról és hajnal 2-től 7 óra akármeddig volt ideje lehűlni csak a fotó erejéig pöccintettem rá a gyújtást meg a helyzetjelzőt. Teccik érteni cartárs úr?

Link to comment
Megosztás:

Azért mert előtte fordítottam le gyújtásról és hajnal 2-től 7 óra akármeddig volt ideje lehűlni csak a fotó erejéig pöccintettem rá a gyújtást meg a helyzetjelzőt. Teccik érteni cartárs úr?

Egyre jobban nem értem :huh:

Most tényleg nem szart akarok fűrészelni, de

- hideg a moci

- helyzetjelző ráad

- gyújtás ráad

- gyújtás levesz

- exponál, de a benyaszintmérő még nem ért le az alsó végállásra

Így volt a sorrend? <_<

Link to comment
Megosztás:

Egyre jobban nem értem :D

Most tényleg nem szart akarok fűrészelni, de

- hideg a moci

- helyzetjelző ráad

- gyújtás ráad

- gyújtás levesz

- exponál, de a benyaszintmérő még nem ért le az alsó végállásra

Így volt a sorrend? <_<

Miről is kezdtünk irogatni? Nem egy szép piros műszerfalról? :huh:

Link to comment
Megosztás:

Igen Tiv, mechanikus.

Zotya, ez ugyan esetleg az előző tulajnál ha látott vaxot, nálam max jófajta samponnal volt mosva de nem vaxossal.

Na hát akkor egyfele beszélünk az enyém vaxal ilyen vizlepergető mint a tied alapból. A vaxolás után meg 3-4-szer le tudtam mosni sima vizzel aztán lekopott róla. Azért gondolom hogy most időszerű lekezelni, mert kinek van kedve 2 fokban autót mosogatni. Vagy kieresszem a bojlert a család meg este vacogjon a kádban? <_<

Link to comment
Megosztás:

Na hát akkor egyfele beszélünk az enyém vaxal ilyen vizlepergető mint a tied alapból. A vaxolás után meg 3-4-szer le tudtam mosni sima vizzel aztán lekopott róla. Azért gondolom hogy most időszerű lekezelni, mert kinek van kedve 2 fokban autót mosogatni. Vagy kieresszem a bojlert a család meg este vacogjon a kádban? <_<

Az enyém alapból málnaillatú Jar mosó"sampon".

Te, én minusz 6-8 fokban is lemostam a kocsit egy kör után. Nemigen fordult még elő, hogy pötyős vagy hólatyakos kasznival beálljak a garázsba csak ha nagyon vakéjszaka volt.

Link to comment
Megosztás:

Az enyém alapból málnaillatú Jar mosó"sampon".

Te, én minusz 6-8 fokban is lemostam a kocsit egy kör után. Nemigen fordult még elő, hogy pötyős vagy hólatyakos kasznival beálljak a garázsba csak ha nagyon vakéjszaka volt.

Nekem sajna nincs garázsom csak egy beálló, végül is csak akkor ázik ha vizszintesen esik. Ki szoktál menni hozzá viharban is, hétha fél a villámoktól? :huh: Én volt amikor kimentem esőben kicsit hátratolatni, mert az orrát nagyon verte a viz. Igazából attól tartottam hogy jég is lesz. <_<

Link to comment
Megosztás:

Csak nem ijedezik tán ilyesmitől ha már a gazdája sem pánikol.

Amúgy nekem hálistennek nincs ilyen gondom, hogy megverje az eső fedél alatt, 3 ilyen autó elférne benne ha nem lenne dugig kacatokkal.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!Új vagyok ezen a fórumoldalon.Nem biztos hogy jó helyen teszem fel a kérdéseimet.Segítség kellene klíma ügyben.Szeretnék beszerelni klímát az astra f caravan kocsimba.Találtam is egy bontott szettet,de nem tudom hogy biztosan meg van e minden hozzá,illetve hogy passzol e a kocsimba.93.11.-havi 1,4-es a kocsim és a bontott klíma is 1,4-esből való,de későbbi 95-96-os évjáratból.Az lenne a kérdésem hogy ez beszerelhető lenne?Másik kérdésem meg hogy hol tudnék utánanézni esetleg képet találni működő klímáról.Csak hogy lássam milyen alkatrész hiányozhat vagy hogy azonos e az általam vásárolt alkatrészekkel.Beszerelést meg tudom oldani,az elektronikát villamosságszerelőre bíznám.Ha valaki jártas ilyen témában szívesen fogadnék minden tanácsot!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.