Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ez szerintem se gáz.. nekem jobban megtört.. igaz, nem is patent a hátúlja, de szerintem nagyon kicsit nyomhatta meg a hátfalat..

Én nem bántottam.. ajtók rendesen záródnak, nem ázik be.. nincs semmi gáz vele..

33404739.jpg

Katt a képre, és van még utána 2-3 kép.

Látszik egy helyen ahol kicsit megnyomta a másik kocsi..(belém is hátúlról jöttek, szintén eső játszik..)

De nem foglalkoztam vele.. sajna hülye voltam, nem betétlapoztam.. szűz voltam még csattanás részről <_<

Felraktam a gsi lököst,csak kicsit áll el, de az is lehet,hogy a lökös ferde kicsit..

És csak nyitott csomagtér ajtónál látszik..

35799431.jpg

Link to comment
Megosztás:

Ma voltam kárfelvételen. Elsőre a biztosítós is azt mondta mint ti, hogy nem is látszik. Majd levették a lökőst. Most ott tartunk, hogy hátfal csere. Sajnos vagy nem sajnos, a régi fajta horgom van az egy nagy kockán van fennt. Ez azt jelenti, hogy most kivülről nem látszik szerencsére, de a hátfal úgy néz ki mint egy összegyűrt törölköző. A storyhoz az is hozzátartozik, hogy már egyszer volt törve a háta és már egyszer ki lett húzva. Olyan mértékben gyengül az anyag a lakatosok szerint, hogy csere kell. És ezt a biztosító lakatosa mondta ahová be kellett vinni az autót. Az én lakatosom is mondta, hogy csere. Pedig neki sincs semmi érdeke abban, hogy cseréljük, mivel ingyen csinálja. Viszont megoldódni látszik a vonószem takaró problémám. Mivel felvették kárnak, hogy nincs. Legalább az meglesz. A hátsó lámpa elkeserít, azt biztosan nem cserélem, mert a jobb oldalinak lepattant a sarka, ahol takarja az ajtó. Azt is cserére vették fel, viszont leadósra, szóval az marad, mert nem ezt fizetnék, hanem csak a gyárit.

Link to comment
Megosztás:

Ha nem fotózták le a lámpát akkor leadhatsz valami caar gyárit is. :D

De biztos,hogy lefotózták. <_<

Persze, hogy lefotózta. :D Mondjuk ezen össze is vesztem vele, hogy minek fotózza le, hogy milyen van benne, ha úgysem annak az árát fizetik, hanem a gyáriét. Mindegy is. Meglátom hétfőn mit mondanak, hogy mennyit adnak, ha nem tetszik amit hallok, akkor megcsináltatom számlára, vagy kérek új kárfelvételt. Kb-ra kiszámoltam már, hogy mennyibe lesz az anyag. Ha azt megkapom már végülis nekem jó. Az a lényeg, hogy az autó legyen jó és ne tákolt. Ez már megtörtént, változtatni úgysem tudok rajta. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Azt szeretném megkérdezni,hogy:

Mitől főgg,hogy a Fastrának a rendszámvilágítása ovális avagy téglalap alakú mint az enyémnek?

Okosítsatok ki mert ezt nemtom. :D

Évjárat függő? <_<

Vagy a Classic-nak volt már ovális? :huh:

Szerintem frissítés után már ovális.

A 94-95-96-os időszakban viszont lehet olyan modelleket találni, amiknek bizonyos részeik frissítettek, de bizonyosak nem.

Ha egy újabbon ilyen van, akkor pedig a legvalószínűbb hogy törve volt és ilyenre lett cserélve.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem frissítés után már ovális.

A 94-95-96-os időszakban viszont lehet olyan modelleket találni, amiknek bizonyos részeik frissítettek, de bizonyosak nem.

Ha egy újabbon ilyen van, akkor pedig a legvalószínűbb hogy törve volt és ilyenre lett cserélve.

igen

F astra frissitésnél már ovális lett, de 92,93 évjáratoknál tutti hogy téglalap alakú!

Link to comment
Megosztás:

Hosszas (vagy mégsem) gondolkozás után arra jutottam, hogy csak ide linkelem be a kis carstylinget. Ilyen lett "piros ledesítés" után -már ami kilátszik belőle.

km óra

középkonzol

Szép. Nem akarsz fehér számlapra váltani? Vhol láttam piros fénnyel elég jól mutatott. Majd én is alakitok vmit, egyenlőre örülök, hogy minden világit. A szivargyujtót kivéve. <_<

Link to comment
Megosztás:

A képen nagyon a pirosban fekszik a mutató... Képet mutattál. Kép által alkottam véleményt.

Az egy dolog, gyújtás nélkül nem is igen fog magától feljebb mászni -és az pont azért mutatott annyit mert előtte próbáltam levenni úgy hogy az üres-tank jelző is menjen, azt is kicseréltem hogy ne sárgán hanem pirosan virítson de a N 6300 kamerája egy semmire való. Véleményt meg célszerűbb valós tények alapján alkotni.

Link to comment
Megosztás:

Az egy dolog, gyújtás nélkül nem is igen fog magától feljebb mászni -és az pont azért mutatott annyit mert előtte próbáltam levenni úgy hogy az üres-tank jelző is menjen, azt is kicseréltem hogy ne sárgán hanem pirosan virítson de a N 6300 kamerája egy semmire való. Véleményt meg célszerűbb valós tények alapján alkotni.

De ha nincs rajta gyújtás, akkor miért nem egyező helyzetben áll a benzinszint-, és a vízhőfok mutatója?

Kioktatásod, életre való tanácsaid pedig felbecsülhetetlen értékűek, köszönettel vettem.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.