Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Á csak álmodik a nyomor. Most a vezszijszakadásból adódó felújitáskor többen ajánlották az SE-sitést de az se fért már bele. Pedig elfért volna az istállóba az a pár plussz paci. Majd egyszer. <_<

hát szerintem jobban jártál volna, ha megcsináltatod

ha már úgyis szét kellett szedni, akkor már mindegy

Link to comment
Megosztás:

Én úgy tudtam, hogy össze kell iratni a motort a kasznival. Első-hátsó GSi futóművem van már csak még nincs fennt. Ez a terveztetni pontosan mit jelent? Mondjuk ha egy szervíz ad egy szakvéleményt vagy igazolást az átépítésről az elég?

Nincs jó megoldás. <_<

Ha eladod veszel másikat esetleg kifoghatsz valami rosszat, többet fog enni, több a biztosítás, átírás költsége, eladási macerák, stb...

Ha motort teszel bele (nem csak motort, hanem az egész hajtást is, fékeket, stb...), kicseréled a fél autót nem lesz olcsó és ráadásul törvénytelen is leszel, félhetsz mindenhol amerre mész nehogy lebukj, műszakit meg vagy el tudod intézni vagy nem. Ha nem akkor visszaépítés stb...

Túl sokat várni ettől a motortól szintén nem lehet törvényes kereteken belül, ráadásul arra is elmehet egy csomó pénz.

Ha nincsenek nagy igényeid teljesítmény tekintetében, akkor SE és annyi. De hamar kinövöd azt is. Amint ez megtörténik el kell adni az autót. Persze ha okos vagy, akkor még azelőtt megteszed.

Link to comment
Megosztás:

Nincs jó megoldás. <_<

Ha eladod veszel másikat esetleg kifoghatsz valami rosszat, többet fog enni, több a biztosítás, átírás költsége, eladási macerák, stb...

Ha motort teszel bele (nem csak motort, hanem az egész hajtást is, fékeket, stb...), kicseréled a fél autót nem lesz olcsó és ráadásul törvénytelen is leszel, félhetsz mindenhol amerre mész nehogy lebukj, műszakit meg vagy el tudod intézni vagy nem. Ha nem akkor visszaépítés stb...

Túl sokat várni ettől a motortól szintén nem lehet törvényes kereteken belül, ráadásul arra is elmehet egy csomó pénz.

Ha nincsenek nagy igényeid teljesítmény tekintetében, akkor SE és annyi. De hamar kinövöd azt is. Amint ez megtörténik el kell adni az autót. Persze ha okos vagy, akkor még azelőtt megteszed.

Azthiszem meggyőztél. Mondjuk az autó szerintem tőlem fog bontóba menni. Ha kinövöm megkapja az asszony :huh:

Link to comment
Megosztás:

Nem működik a link, amit adtál... <_<

ÉS miért nem lenne idevaló? Írjam be a motortopikba? :D

Az egyéb csevegés nem arról szólna, ami nem fér be máshova?

És nehogy azt mondd,hogy offolok, mert ma ánticociális vagyok! :huh:

Sajnos sokan rosszul értelmezik a topikokat. Ez nem astra f tulajok társalgó topikja, ahol mindenről lehet beszélni hanem olyan astra f technikai problémák helye, amik nem igazán illenek a többi altopikba.

Amennyiben társasági életet szeretnél élni, be kell lépni a klubba és kapsz egy társalgó topikot még ahol lehet társalogni. :D (Kiment a fejemből hogy nem klubtagok nem látják, ezért én kérek elnézést. :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Sajnos sokan rosszul értelmezik a topikokat. Ez nem astra f tulajok társalgó topikja, ahol mindenről lehet beszélni hanem olyan astra f technikai problémák helye, amik nem igazán illenek a többi altopikba.

Amennyiben társasági életet szeretnél élni, be kell lépni a klubba és kapsz egy társalgó topikot még ahol lehet társalogni. :huh: (Kiment a fejemből hogy nem klubtagok nem látják, ezért én kérek elnézést. :D )

Hmm.

Laikusnak úgy működne ez az egész, hogy "általános műszaki problémák" - astra f technikai problémák helye

"egyéb csevegés" - társalgó.

Egyéb. Csevegés. Ez nálam akkor sem jön össze a technikai problémákkal. Főleg, hogy minden technikai problémának megvan a saját helye ( elektomos, motor, fék ), aminek pedig nincs, arra ott van az általános műszaki problémák.

De persze lehet, hogy az én készülékemben van a hiba... <_< Ezesetben természetesen mea culpa...

Link to comment
Megosztás:

Hmm.

Laikusnak úgy működne ez az egész, hogy "általános műszaki problémák" - astra f technikai problémák helye

"egyéb csevegés" - társalgó.

Egyéb. Csevegés. Ez nálam akkor sem jön össze a technikai problémákkal. Főleg, hogy minden technikai problémának megvan a saját helye ( elektomos, motor, fék ), aminek pedig nincs, arra ott van az általános műszaki problémák.

De persze lehet, hogy az én készülékemben van a hiba... <_< Ezesetben természetesen mea culpa...

Van igazság abban amit mondasz, nem is kevés. Az altopik elnevezésekről megvan a véleményem, de inkább nem fejtem ki. :D Ennek ellenére azért tudnék olyan példát hozni, ami nem általános műszaki probléma, de technikai csevej.

Szerintem: a fő kategória a technikai tehát, ha valakinek technikai gondja baja van ide kattint bele, aztán megnézi milyen autója van és megy tovább mondjuk az astra f-be ott megint szétnéz és a leginkább megfelelő helyre próbálja beilleszteni a mondandóját. Ha valakinek nem technikai gondja van, akkor eszébe sem jut ide jönni csak mert általában itt szokott lenni, hanem keres egy megfelelő főkategóriát és megy tovább, ha nem talál panaszkodik mindenfelé hogy miért nincs ilyen és akkor megmondják neki hogy van csak ő nem látja -> be kell lépni a klubba. :lol:

Félre ne értsd, nem téged akarlak leszólni, szerintem nagyon sokan nem helyesen használják a fórumot (bizonyára velem is előfordul), és néha tényleg annyira elmosódnak a határok, hogy nem is annyira lehet megvalósítani hogy mindig fenn maradjon a rend, viszont ez sok problémához vezet. :D Valami jó szabályozás, nem félreérthető topikcímek és erős moderálás kellene, de ez nem az én hatásköröm. :huh:

Link to comment
Megosztás:

hát szerintem jobban jártál volna, ha megcsináltatod

ha már úgyis szét kellett szedni, akkor már mindegy

Ha abból a szempontból nézzűk, hogy a folyószámlán -70 ezerig, vagy -100 ezerig kell lemenni, akkor azért nem egészen mindegy! :huh: Jövö tavaszra ütemeztem egy kis tökeinjektállást a kocsiba, ez most nagyon rosszkor jött. De hát mit tehettem volna? Mármint utólag. A szij elszakadt a kocsinak mennie kell, de azért nem mindegy most mennyit költök rá. Szerintem. Meg az asszony szerint is. <_<

Link to comment
Megosztás:

Ha abból a szempontból nézzűk, hogy a folyószámlán -70 ezerig, vagy -100 ezerig kell lemenni, akkor azért nem egészen mindegy! :D Jövö tavaszra ütemeztem egy kis tökeinjektállást a kocsiba, ez most nagyon rosszkor jött. De hát mit tehettem volna? Mármint utólag. A szij elszakadt a kocsinak mennie kell, de azért nem mindegy most mennyit költök rá. Szerintem. Meg az asszony szerint is. :huh:

Főőőőőleeeeg. <_< :D

Link to comment
Megosztás:

Kitaláltam valamit. (biztosan nem én vagyok az első) Lehet nem ide kell írnom, de nem tudom igazán hová való a "műanyag" téma. Szóval. Arra gondoltam, hogy biztosan vagyunk páran akiknek GSi lökőse van hátul és kilopták belőle a vonószem takarót. Ennek a bolti ára 12-18 ezer forintig terjed kedvezmény és hely fügvényében. Bontóban meg már nem is próbálok venni mert fehér hollózzák mindenhol. Namost arra gondoltam, hogy ha elegen összeállunk akkor lehet le lehetne gyártani olcsón vagy olcsóbban sokkal. Ha lenne rá igény akkor beszélnék több műanyagossal hogy miben fájna ennek a sablonnak illetve a kívánt mennyiség legyártása.

Link to comment
Megosztás:

Kitaláltam valamit. (biztosan nem én vagyok az első) Lehet nem ide kell írnom, de nem tudom igazán hová való a "műanyag" téma. Szóval. Arra gondoltam, hogy biztosan vagyunk páran akiknek GSi lökőse van hátul és kilopták belőle a vonószem takarót. Ennek a bolti ára 12-18 ezer forintig terjed kedvezmény és hely fügvényében. Bontóban meg már nem is próbálok venni mert fehér hollózzák mindenhol. Namost arra gondoltam, hogy ha elegen összeállunk akkor lehet le lehetne gyártani olcsón vagy olcsóbban sokkal. Ha lenne rá igény akkor beszélnék több műanyagossal hogy miben fájna ennek a sablonnak illetve a kívánt mennyiség legyártása.

Bár nekem nincs ilyen gondom, de nem lehetne házilag megcsinálni? Mittudomén akinek még van levveni a sablont, aztán üvegszállal+vmi mügyantával összehozni. Festeni úgyis mindenkinek más szinűre kell. Azt se tudom hogy néz ki , csak egy ötlet volt, tudjátok én ilyen Mekk-Elek féle vagyok. Ha nem hát nem. <_<

Link to comment
Megosztás:

Bár nekem nincs ilyen gondom, de nem lehetne házilag megcsinálni? Mittudomén akinek még van levveni a sablont, aztán üvegszállal+vmi mügyantával összehozni. Festeni úgyis mindenkinek más szinűre kell. Azt se tudom hogy néz ki , csak egy ötlet volt, tudjátok én ilyen Mekk-Elek féle vagyok. Ha nem hát nem. :huh:

Támogatom a dolgot. Csak ahhoz kell egy minta meg valaki aki meg tudja csinálni a sablont. <_<

Egyébként úgy néz ki, hogy a lökős jobb oldalán hátul van egy toldat, és az a toldat egyben a vonószem takaró. Alap esetben kipattinthatós. Azért is lopják. Nekem ha lesz megint beragasztom szélvédőragasztóval az tuti, még talán meg is pántolom hátulról valami lemezzel.

Link to comment
Megosztás:

Támogatom a dolgot. Csak ahhoz kell egy minta meg valaki aki meg tudja csinálni a sablont. <_<

Egyébként úgy néz ki, hogy a lökős jobb oldalán hátul van egy toldat, és az a toldat egyben a vonószem takaró. Alap esetben kipattinthatós. Azért is lopják. Nekem ha lesz megint beragasztom szélvédőragasztóval az tuti, még talán meg is pántolom hátulról valami lemezzel.

Hát mintában nem tudok segiteni, sablon meg talán gipszből lehetne, csak kicsit messze vagy tőlem, de ha a közelben is vannak hasonló gondokkal, sztem egy próbát megér. Gipsz van , üvegszál van mügyantának meg ott az epokitt. Vagy vmi hasonló.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.