Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Most nem német rendszámtáblát kell lopkodni, hanem szlovákot, nem tudtad?

A németek egy részével volt a baj nem a szlovákokkal, azok jobbnak látták elhúzni a gyufát mikor elkezdtek gyűlni a Kadettosok, pláne Kojak bejelentkezése után.

Link to comment
Megosztás:

Fenn leszek Bp-en most a kocsival egy hetet. Nem lesz valami összeröffenés? Szívesen elmennék. :lol:

Csütörtök este a Lurdynál szoktak lenni talik olyan 8-9 körül.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Péntek este Győrben autóztam, és egy lápánál utolértem egy fehér ötajtós f astrát. A hátsó ablakban nyasgem táblával.

Hmm,, gondoltam beintek neki. :lol:

Ekkor láttam a klubos matricát, és rendszámkeretet. :lol: :lol:

Pár sarokig mentem utána,, de nem egy volt az uticélunk.

Innen a forumról valaki talán? :D :D

Link to comment
Megosztás:

Múltkor Nyíregyházán egy parkolóban álldogált egy kicsit összetört S- off márka, hátulján "Bocs de leelőztelek" tábla. Mivel mellé sikerált leállnom helyhiány miatt (pedig féltem, hogy az enyém is hasonlóan fog kinézni miután ki próbál állni) gyorsan előkaptam egy papírlapot, ráfirkáltam, hogy "De az enyém meg nincs rommá törve" és odacsíptettem a hátsó ablaktörlővel az enyém hátuljára. Gondolom nem tetszhetett a csávónak mert mire visszamentem se a kocsija se a cetli nem volt ott ahol...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Péntek este Győrben autóztam, és egy lápánál utolértem egy fehér ötajtós f astrát. A hátsó ablakban nyasgem táblával.

Hmm,, gondoltam beintek neki. :D

Ekkor láttam a klubos matricát, és rendszámkeretet. :lol: :D

Pár sarokig mentem utána,, de nem egy volt az uticélunk.

Innen a forumról valaki talán? :D :D

Hát méééééé nem dudáltál, villogtál, ordítottáááááááál vazze. Én vóóóóótam. :lol: :D

Melyik kereszteződés volt? :lol:

Jah, hánykor/miért voltál itt?

Jöhettél volna talira.

Link to comment
Megosztás:

Tegnap voltam anyáméknál negrid megyében. :lol:

Palotás végénél megállítotak a szervek, közuti ellenörzésre. Természetesen index jobbra, lehúzódom, megállok, kiszállok. Köszönnek elkérik a papirokat, odaadom. Majd az egyik megjegyzi, hogy nem "megy" az egyik lámpám. Kérdem, melyik. Azt mondja, kapcsolja fel és meglátja. Gondoltam, ez mekkora bunkó, miből állt volna megmondani, melyik az. Mindegy fekapcs, megnéz, tényleg a bal tomp nem műxik. Mondom neki, kösz. Erre azt mondja, minél lőbb csináltassam meg, majd jó utat kiván és elenged. Gondoltam már meg sem említem neki, hogy a jobb hátsó helyzetjelzőm se világít. :D

Szal az első körben bunkónak vélt manyus a végén egész nomálisan viselkedett. :lol: :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Hát méééééé nem dudáltál, villogtál, ordítottáááááááál vazze. Én vóóóóótam. :lol: :D

Melyik kereszteződés volt? :lol:

Jah, hánykor/miért voltál itt?

Jöhettél volna talira.

Fél nyolc körül, az aluljáró utáni kereszteződés. Balra kanyarodtunk. Aztán mindjárt jobbra. Nem vagyok ismerős Győrben, navigáltak. Megnéztük a bornapi összeröffenést.:lol:

Ha tudom hogy te vagy, biztos rád dudálok. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Fél nyolc körül, az aluljáró utáni kereszteződés. Balra kanyarodtunk. Aztán mindjárt jobbra. Nem vagyok ismerős Győrben, navigáltak. Megnéztük a bornapi összeröffenést.:lol:

Ha tudom hogy te vagy, biztos rád dudálok. :D :D

Akkor mentem Kösze cartársért, utánna meg a helyi talira. :D

Legközelebb már tudni fogod. :D

A tábla meg JOhnny-nak szólt a Blitz-re, csak van akinek jobb dolga is akadtt arra az időpontra. :lol: :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Múltkor Nyíregyházán egy parkolóban álldogált egy kicsit összetört S- off márka, hátulján "Bocs de leelőztelek" tábla. Mivel mellé sikerált leállnom helyhiány miatt (pedig féltem, hogy az enyém is hasonlóan fog kinézni miután ki próbál állni) gyorsan előkaptam egy papírlapot, ráfirkáltam, hogy "De az enyém meg nincs rommá törve" és odacsíptettem a hátsó ablaktörlővel az enyém hátuljára. Gondolom nem tetszhetett a csávónak mert mire visszamentem se a kocsija se a cetli nem volt ott ahol...

Jó hecc vót én is jót röhögtem rajta, de arra gondolhatnál, mi van ha a tulaj vmi vadbarom és válaszul összekaristolja a festésed. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Üdvözlet minden Cartársnak!

Négy hónapnyi távollét után visszaérkeztem Budapestre, és most egy hónapig Magyarországon leszek. A fórumra mindössze egy alkalommal tudtam belépni, akkor éppen az volt a fő hír, hogy Gábor autójába GM-olaj került, úgyhogy gondoltam új idők járnak, és nem is próbáltam visszaolvasni a fórumokban.

Elnézést kérek mindazoktól, akik felé elmaradásom van (e-mailek, háttéranyagok, szerelési leírások, egyéb információk), ezeket megpróbálom most szeptemberben ledolgozni. Sietni fogok, mert októbertől újra elutazom hosszabb időre, és nem tudom, hogy lesz-e lehetőségem és időm a fórumot olvasni.

A 60 lovas autó egyébként remekül teljesített a nyáron, bár egy kőfelverődés vagy egy jégeső miatt összeszedtem egy kis horpadást a motorháztetőtől balra lévő karosszéria elemen, illetve egy németországi ALDI parkolóban meghúzták a Caravan hátsó csomagtérajtaját. Egyébként pedig átléptem a 90 ezredik kilométert, az autó hátsó kipufogódobja 7 év után a korróziótól kilyukadt.

Történt valami érdekes az elmúlt hónapokban? Ki nyerte meg a Corsát? Melyik fórumot lenne érdemes mindenképpen visszaolvasnom?

Link to comment
Megosztás:

Két kérdésem lenne a tapasztaltabb( mármint nálam) kollégákhoz.:

1.: Miért nem szabad a lámpánál egyesben kinyomott kuplungal várakozni? Tényleg annyira kopik a kinyomócsapágy? Vagy csak duma? Mivel kezdő vagyok mindig berakom előre egyesbe, mert ha a sárgánál kezdem mindíg kapkodom, és ötből egyszer lefulladok.

2.: Miért nem szabad kinyomott kuplungal kanyarodni? Egy munkatársam vittem, és ő szólt hogy ne tegyem, mert ha húz a kocsi stabilabb az autó. Ennek alacsony sebességnél van jelentősége?

Az oktató annak idején elmondta hogy kell csinálni, csak azt nem hogy miért. ez nála volt vmi hóbort, vagy okkal mondta?

Előre is kösz az építő jellegő hozzászólásokat, tanácsokat.

Link to comment
Megosztás:

1. Hát ha sokat várakozol kinyomott kuplunggal, akkor biztos, hogy sokkal előbb mondasz búcsút a kinyomócsapágynak.

2. Ha szervós a géped, akkor egy váratlan mocileállás kellemetlen helyzetbe tud hozni.

1. hát erről akkor le kell szoknom.

2. nem szervós, akkor ezzel nincs gond.

Kösz! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.