Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Köszönöm a hsz-eket. Nem pont ezt a kocsit gondoltam, sedant szeretnék mindenképpen, csak épp ez a kocsi volt olyan árban amiben gondolkodom(500e-700e-ig). Amúgy a pezsgő metál jön be nekem, és olyan 1.3-1.4-es benzines motort szeretnék bele

Astra-ba 1,3-ast nem találsz. (hacsak vmi elvetemült nem tett bele utólag) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hm? :lol:

265.000 az szerintem nem esik bele az 500.000 - 700.000-ig terjedő intervallumba... :lol: Még a komplex számsíkon sem :D

Vagy mondjam szöszisen, hogy "akkor most miii vaaan?" :D

Én is így gondolom.

Eszembe juttattad az ImRe koordinátarendszert. A poén az volt, hogy a tanárunkat is Imrének hívták. :lol: Húde OFF. banplz.gif

Link to comment
Megosztás:

Én is így gondolom.

Eszembe juttattad az ImRe koordinátarendszert. A poén az volt, hogy a tanárunkat is Imrének hívták. :lol: Húde OFF. banplz.gif

Hmmmmmmm, de fincsi. Örülök, hogy ilyen dolgokat juttatok eszedbe :lol:

Amúgy 1-2 OFF-ot meg simán megér, hogy először egyetértünk valamiben :lol: :D :D

Link to comment
Megosztás:

Érdeklődni szerenék.Honnan lehet megtudni hogy egy motor generálra szorul. :lol:

Csak mert hamarosan vezérlés csere lesz a vasamban, termosztátot is cserélnem kell. Most tart a járgány 260e kmnél. Célszerü e generálozni vagy majd ha a torka véres lesz? Olyajat nem vettem észre hogy enné. Annyi hogy egy picit gyengének tünik 1,6os mivoltához képest de ez nem zavar.

ÜDv

Jó hüléket kérdezek :lol:

Link to comment
Megosztás:

Érdeklődni szerenék.Honnan lehet megtudni hogy egy motor generálra szorul. :lol:

Csak mert hamarosan vezérlés csere lesz a vasamban, termosztátot is cserélnem kell. Most tart a járgány 260e kmnél. Célszerü e generálozni vagy majd ha a torka véres lesz? Olyajat nem vettem észre hogy enné. Annyi hogy egy picit gyengének tünik 1,6os mivoltához képest de ez nem zavar.

ÜDv

Jó hüléket kérdezek :lol:

Kompressziót kell méretni és,ha nagyon nagy a különbség a hengerek közt akkor már esélyes a generál.

Link to comment
Megosztás:

Érdeklődni szerenék.Honnan lehet megtudni hogy egy motor generálra szorul. :lol:

Csak mert hamarosan vezérlés csere lesz a vasamban, termosztátot is cserélnem kell. Most tart a járgány 260e kmnél. Célszerü e generálozni vagy majd ha a torka véres lesz? Olyajat nem vettem észre hogy enné. Annyi hogy egy picit gyengének tünik 1,6os mivoltához képest de ez nem zavar.

Méress veszteséget, de csak azért hogy megnyugodj. Generál szerintem túl drága, én biztos bontott motort vennék ha nagy baj lenne. Nem kérek olyan reakciókat, hogy de hát az is ugyanolyan állapotban is lehet. Tartom magam szitamanó álláspontjához. Köszönöm. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Méress veszteséget, de csak azért hogy megnyugodj. Generál szerintem túl drága, én biztos bontott motort vennék ha nagy baj lenne. Nem kérek olyan reakciókat, hogy de hát az is ugyanolyan állapotban is lehet. Tartom magam szitamanó álláspontjához. Köszönöm. :lol:

Én kiszámoltattam a nagygenerál árát és csak maga a motor felújítása 100.000 felett van. És akkor még nincs benne kicserélve egy tömítés se mindez munkadíj nélkül. Nekem a komplett motor került 20.000-be.

De kompresszió mérővel mentünk motort nézni.

És nem fürödtem be a régi új motorral.

a.

Link to comment
Megosztás:

Érdeklődni szerenék.Honnan lehet megtudni hogy egy motor generálra szorul. :lol:

Csak mert hamarosan vezérlés csere lesz a vasamban, termosztátot is cserélnem kell. Most tart a járgány 260e kmnél. Célszerü e generálozni vagy majd ha a torka véres lesz? Olyajat nem vettem észre hogy enné. Annyi hogy egy picit gyengének tünik 1,6os mivoltához képest de ez nem zavar.

ÜDv

Jó hüléket kérdezek :lol:

Egy veszteségmérés (kb. 4000 Ft) és mindent megtudsz..... Egyébként egyetértek azzal aki azt írta, hogy ha nem eszi az olajat és nem zörög, akkor nem kell bántani!

Ha gyengének érzed, annak számtalan más oka is lehet mint a kikopott motor.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Mivel nem tudom hová kéne ezt írnom, ide írom. A kérdésem az lenne, hogy tud-e valaki megoldást a kalaptartó zörgésének megszüntetésére 5ajtós F Astrába. A kalaptartóban van 2 ovál, azt hittem azért zörög mert hogy nehezek a hangszórók, de nem, mert szereztem egy másik kalaptartót is amiben nincsen semmi, és az is ugyan úgy pattog a helyén. Tépőzár nem segít, azt feltépi más 5let kéne.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Mivel nem tudom hová kéne ezt írnom, ide írom. A kérdésem az lenne, hogy tud-e valaki megoldást a kalaptartó zörgésének megszüntetésére 5ajtós F Astrába. A kalaptartóban van 2 ovál, azt hittem azért zörög mert hogy nehezek a hangszórók, de nem, mert szereztem egy másik kalaptartót is amiben nincsen semmi, és az is ugyan úgy pattog a helyén. Tépőzár nem segít, azt feltépi más 5let kéne.

A csomagtér ajtón van két gumibütyök.Esetleg azok megemelése/cseréje!

Vagy tekerd hangosabbra a hifit! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.