Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Zoli, sztem nem fogod megérni, hogy az én autómat kötélen lásd. :D

Ebként meg nem ilyen segítségre gondoltam. :lol:

Nem is kivánom senkinek, hogy madzagon lássa az outóját. :D Amúgy bármiben segitek ha kell, de mondjuk vakbélgyanuval ne engem hivj. :lol: . Ámbár a lányok lötyögő tejfogait mindig én húzom ki, végülis van praxisom. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mindegy, a kötél bent marad a kocsiban, de remélem ezután csak a kocsi hátuljára kell kötnöm! :lol: Biztos ami biztos alapon leflexelem elölről a vonószemet. :lol:

Azt inkább ne, mert mi van akkor, ha hátrafelé kell húzni vkit. Lásd, amikor a faterhoz húztalak. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Astra f sedan vásárlására köteleztem el magam. Tudnátok infókat mondani róla? Mert szeretnék tudni rola sok mindent, nem csak az adatokat, hanem tapasztalatokat, észrevételeket. :lol:

Előre is köszöni egy leendő Astra-tulaj :lol:

Több ezer oldal infó áll a rendelkezésedre ezen a fórumon, csak olvasni kell! Olvasni, olvasni, olvasni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Astra f sedan vásárlására köteleztem el magam. Tudnátok infókat mondani róla? Mert szeretnék tudni rola sok mindent, nem csak az adatokat, hanem tapasztalatokat, észrevételeket. :lol:

Előre is köszöni egy leendő Astra-tulaj :lol:

Mondjuk mutasd meg, hogy melyik szimpatikus jelenleg számodra a használtautón :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.