Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

http://www.opel16v.hu/kepek/2006/omegaszep2.jpg/quote]

Hali.

Szééép...

És este milyen a kilátás belölle?

Pl: ha tolatni kell vele kivilágitatlan helyen, vagy csak közlekedésnél több sávos úton, amikor jobbra balra kell figyelni sávváltásnál.

Tudom arra ott a visszapillantó, de az én visszapillantomnak van egy kis holttere, és én inkább hátra fordulok picit sávváltásnál.

Link to comment
Megosztás:

Az első oldalsók viszonylag világos fóliával vannak behúzva, így nem jelent sok negatívumot este sem.

Teljesen kivilágítatlan helyen pedig ha úgy érzem, lehúzom az ablakot tolatásnál B) Városban közvilágításnál

szinte észre sem venni a sötétítést B)

Link to comment
Megosztás:

Az első oldalsók viszonylag világos fóliával vannak behúzva, így nem jelent sok negatívumot este sem.

Teljesen kivilágítatlan helyen pedig ha úgy érzem, lehúzom az ablakot tolatásnál B) Városban közvilágításnál

szinte észre sem venni a sötétítést B)

Hali.

Köszi a választ.

Link to comment
Megosztás:

És este milyen a kilátás belölle?

Pl: ha tolatni kell vele kivilágitatlan helyen, vagy csak közlekedésnél több sávos úton, amikor jobbra balra kell figyelni sávváltásnál.

Tudom arra ott a visszapillantó, de az én visszapillantomnak van egy kis holttere, és én inkább hátra fordulok picit sávváltásnál.

Sötétben, kivilágítatlan helyen, esőben, párás ablakkal tolatásnál kell a hatodik érzéked is. B)

Van hátránya is, de az előnyei bőven kompenzálják. B)

Link to comment
Megosztás:

Sötétben, kivilágítatlan helyen, esőben, párás ablakkal tolatásnál kell a hatodik érzéked is. B)

Van hátránya is, de az előnyei bőven kompenzálják. B)

Hali.

Én csak a hátsó ablakot szeretném, meg a csomi ajtót foliáztatni. Este k...ára zavar amikor világitanak a tükörben.

A kis háromszög ablakot, azt meg tudtam csinálni, tehát csak 3 ablakot kellene.

Link to comment
Megosztás:

Hali.

Én csak a hátsó ablakot szeretném, meg a csomi ajtót foliáztatni. Este k...ára zavar amikor világitanak a tükörben.

A kis háromszög ablakot, azt meg tudtam csinálni, tehát csak 3 ablakot kellene.

Belső tükörben ?

Átlehet pattentani B)

Ha meg a külső zavarnak, azon a hátsó, oldal; hátsó ablak fóliázása nem segít B)

Link to comment
Megosztás:

Belső tükörben ?

Átlehet pattentani :D

Ha meg a külső zavarnak, azon a hátsó, oldal; hátsó ablak fóliázása nem segít ;)

Hali.

Tudom hogy át lehet pattintani, B) csak ha átpattintom, akkor amikor vissza pattintom, akkor el is állitodik. B)

És olyankor elkezdeni állitgatni, hogy lásson az ember mi van mögötte...

Külsöket ugy állitottam be, hogy annál nem zavar ha világitanak mögöttem sötétben.

Vagy kéne az a csoda szemüveg, éjszakai vezetéshez?

Állitolag van ilyen is.

Link to comment
Megosztás:

Én csak a hátsó ablakot szeretném, meg a csomi ajtót foliáztatni. Este k...ára zavar amikor világitanak a tükörben.

A kis háromszög ablakot, azt meg tudtam csinálni, tehát csak 3 ablakot kellene.

Ha külön csinálod lehet, hogy nem lesz egyszínű. Az első oldalsó sem hülyeség amúgy, bár tény hogy nem szabályos, sajnos.

Link to comment
Megosztás:

Belső tükörben ?

Átlehet pattentani B)

Ha meg a külső zavarnak, azon a hátsó, oldal; hátsó ablak fóliázása nem segít ;)

Ha folyamatosan vannak mögötted jó megoldás, de ha néha vannak néha nincsenek, akkor nem fogod állítgatni, mert macerás. Igazából én ennek a hasznosságára egy off autóban jöttem rá. Ott is lehetett volna állítani a tükröt, de én inkább odébb hajolok, pusztán mert kényelmesebb. Ekkor jöttem rá, hogy az astrában mennyire jó, hogy ilyenekkel nem kell törődni. B)

Ja és a másikban a normál tompított is zavar, viszont az astrában akár refizhetnek is nyugodtan leginkább csak elmosolyodom rajta. :D

Link to comment
Megosztás:

Az autó komlett fóliázása időben meddig tart. Ott kell hagynom az autót egy napra vagy ez megvan akár 1 órán belül is?

Valszeg ott kell hagyni. De most nyár előtt ne számíts arra, hogy azonnal tudnak fogadni.....simán előfordulhat, hogy várni kell pár hetet....olyan ez náluk mint gumisnál az első hó B)

Link to comment
Megosztás:

És mennyibe kerül egy ilyen komplett, igényes fóliázás? Körülbelül.

Nekem körbe 40 lett volna az omi (llumar fólia, www.folia.hu), de mivel haver csinálta, kicsit olcsóbb is volt nekem.

Kb 3 óra alatt végzett vele, igényesen csinálta.

Jól látom B) hogy az inditó motor felsö csavarja, a váltó felöli oldalon van, és a váltót is tartja?

Ez a felsö csavar a váltó oldalárol nézve.

Nem emléxem ilyenre, de ha így is van, nem kell félned tőle, vagy 6 csavar tartja a váltót B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.