Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hali.

Inditó motorok között mi a különbség?

Gondolok itt arra, hogy az 1.6-hoz csak 1.6-é jó, vagy 1.8-é is jó hozzá.

Én vettem bontott valeo önindítót,f astrából (nem tudom milyenből),

és azt mondja a szerelő,hogy nem jó az enyébe. (nagyobb vagy mi) B)

Viszont láttam a vaterán ugyanolyat és 1.6-hoz is jó az eladó szerint. érdekes.

Link to comment
Megosztás:

Nincs. Protec ajánlott. B)

Megnézem, ha megvan még a gyári önindítója a vasamnak, akkor azt kölcsön tudom adni esetleg,

amíg elviszed felújítattni a másikat B)

Hali.

Köszi a felajánlást Gábor, rendes töled, remélem nem lesz rá szükségem.

Ha mégis, irok pü-t.

Link to comment
Megosztás:

Ma kiszereltem a km műszeregységet kontakt hiba után kutatva,de nem találtam.

Kicseréltem az izzókat fehér ledesre.

Miután összeraktam, elkezdett világítani (csak gyújtáson)a bal oldalon egy piros lámpa felkiáltójellel a közepén. B)

A könyv-szerint ez kézifék,de nekem a kézifék visszajelzőben P betű van a középen.

Most akkor hogy is van ez?

Link to comment
Megosztás:

Ma kiszereltem a km műszeregységet kontakt hiba után kutatva,de nem találtam.

Kicseréltem az izzókat fehér ledesre.

Miután összeraktam, elkezdett világítani (csak gyújtáson)a bal oldalon egy piros lámpa felkiáltójellel a közepén. B)

A könyv-szerint ez kézifék,de nekem a kézifék visszajelzőben P betű van a középen.

Most akkor hogy is van ez?

Nézd meg a fékolajszintet.

Link to comment
Megosztás:

Ma kiszereltem a km műszeregységet kontakt hiba után kutatva,de nem találtam.

Kicseréltem az izzókat fehér ledesre.

Miután összeraktam, elkezdett világítani (csak gyújtáson)a bal oldalon egy piros lámpa felkiáltójellel a közepén. B)

A könyv-szerint ez kézifék,de nekem a kézifék visszajelzőben P betű van a középen.

Most akkor hogy is van ez?

Abba is ledet raktál?

Link to comment
Megosztás:

Én is terveztem, de féltem hogy foltos lesz. Mennyire más mint a gyári műszerfallámpa?

Nem tudom még nem láttam sötétben,de pl a fűtéskapcsolóknál elég jó. Nem sárgásan világít hanem fehéren,sztem jó.

Meg kell csiszolni és akkor nem lesz foltos.

Link to comment
Megosztás:

Akkor Neked is van ilyen. Nem???

Ezt miből szürted le? B)

Anno nekem is tetszett,jól néz ki az éndzsöláj,de pl GSicsabinak a corsában nem vált be,Warwolf astrájában láttam hogyan világít és nekem nem tetszett.

A gyári Bosch lámpánal szerintem egyik sem világít jobban,ezt most tapasztalatból mondom,Udinak volt benne mindenféle(carello,valeo,bosch)és szemmel láthatóan a bosch a legjobb.

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom még nem láttam sötétben,de pl a fűtéskapcsolóknál elég jó. Nem sárgásan világít hanem fehéren,sztem jó.

Meg kell csiszolni és akkor nem lesz foltos.

Azért gondoltam hogy foltos mert sok helyen írták hogy 5 led nem elég. De ezek szerint kis csizsolás segít.

Az órában is cserélted?

Akkor lehet én is beruházok ilyesmikre mert a műszerfal már csak pislákol.

Link to comment
Megosztás:

Azért gondoltam hogy foltos mert sok helyen írták hogy 5 led nem elég. De ezek szerint kis csizsolás segít.

Az órában is cserélted?

Akkor lehet én is beruházok ilyesmikre mert a műszerfal már csak pislákol.

Nem tudom,hogy mennyire lett foltos egyelőre.

Ha középen a kijelzőre gondolsz,abban még régebben cseréltem pirosra,de oda is fehéret teszek ,csak sajna 1 db. maradt.

Ezek egyébként foglalatosak,betekered a gyári helyére és kész.

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom,hogy mennyire lett foltos egyelőre.

Ha középen a kijelzőre gondolsz,abban még régebben cseréltem pirosra,de oda is fehéret teszek ,csak sajna 1 db. maradt.

Ezek egyébként foglalatosak,betekered a gyári helyére és kész.

Tudom, hogy foglalatosak, már cseréltem a középső kijelzőben. Csak most a fehér led csábít nagyon, mert jobban néz ki mint a gyári halovány. B)

A fűtéskapcsolónál is kicséltem az izzókat régebben, de semmi eredménye nem lett, az is halvány maradt...ha megéri akkor inkább váltanék ledesre.

Link to comment
Megosztás:

...Miután összeraktam, elkezdett világítani (csak gyújtáson)a bal oldalon egy piros lámpa felkiáltójellel a közepén. B)

A könyv-szerint ez kézifék,de nekem a kézifék visszajelzőben P betű van a középen.

Most akkor hogy is van ez?

Az a fékfolyadék visszajelzés, a gyújtás ráadásakor kell világítania, de a motor beindulása után normális esetben ki kell aludnia. Nézd meg a fékfolyadéktartály kupakján levő csatlakozót, nekem egyszer az volt kh-s, attól világított.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.