Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

kiszedése mókás, ajánlott az egész műanyag borítás kiszedése, ami a váltóboxon van

Azt tudom, így cseréltem a kis izzót is, de a gyújtót nem tudom kiszedni.

Ha előre fele próbálom elindul a vékony kerek műanyag kerete is ami körülötte van, de egyik oldalán beakad, mert oda megy be az izzó.

Hátrafele meg nem megy.

Link to comment
Megosztás:

Azt tudom, így cseréltem a kis izzót is, de a gyújtót nem tudom kiszedni.

Ha előre fele próbálom elindul a vékony kerek műanyag kerete is ami körülötte van, de egyik oldalán beakad, mert oda megy be az izzó.

Hátrafele meg nem megy.

Én cseréltem már szivargyújtót az enyémben,ha jól emlékszem hátrafelé jön ki,az a karika pedig előre.

Pontosan nem emlékszem már,meg akkor nem az volt a cél,hogy egészben jöjjön ki. B)

De nem 5 perc volt.

Link to comment
Megosztás:

Én cseréltem már szivargyújtót az enyémben,ha jól emlékszem hátrafelé jön ki,az a karika pedig előre.

Pontosan nem emlékszem már,meg akkor nem az volt a cél,hogy egészben jöjjön ki. B)

De nem 5 perc volt.

oksa.

Akkor megpróbálni egyiket erre másikat arra B)

Próba szerencse.

Köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Ha le van eresztve totál,nyugodtan belemehet a 2liter!

Én is beleraktam,jól fut,csendes lett,ha soknak érzi a váltó majd kiköpi felül a szuszogónál.

Akkor ajánlom majd nézegesd sűrűn a féltengelyszimmeringeket B)

Nem szabad nagyon túltölteni, mert azt a szimmeringek bánják.

1.6L-t ki kell mérni és kész... nem kell semmi szintet se nézni.

Link to comment
Megosztás:

Akkor ajánlom majd nézegesd sűrűn a féltengelyszimmeringeket B)

Nem szabad nagyon túltölteni, mert azt a szimmeringek bánják.

1.6L-t ki kell mérni és kész... nem kell semmi szintet se nézni.

Máshol 1,7l írnak,de nem hiszem,hogy az a 3deci fog ártani,mert felül a kulisszaszimmeringnél úgyis ereszt.Olyan gépet még nem láttam,ami ott ne tolná az olajat,max ha a gazdája nem lusta cserélni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.