Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

én jogosnak tartom a dolgot

a közlekedési morált magyarországon másképp nem lehet megváltoztatni, csak ha kényszerítik az embert a szabályok betartására

a fuvaros pedig tudja, hogy a jogsijával játszik, ezért be fogja tartani a szabályokat

ha nem, keres másik állást

Ez a mérleg egyik oldala!

A másikon pedig ott van a munkaadó, aki sokszor olyan követeléssel áll elő, amit nem lehet teljesíteni, csak szabály felrugással.

Például néhány éve volt egy kanyarom. (Előző melóhely volt) Gyula-Bp-Győr-Sopron-Nagykanizsa-Gyula. Kerek 24 óra alatt tettük meg. Közel 1000 kilómétrer, és volt benne hófúvás is! Igaz, hogy ketten voltunk és fölváltva vezettünk, de ez akkor sem normális dolog! És ha nem tetszik lehet másik melót keresni! És ez itt a Viharsarokban, 50 évesen, eléggé kétes kimenetelű vállalkozás! (Bár nekem szerencsém volt, és sikerült!)

Tudom, hogy egy ilyen satu sem mentség egy gyorshajtásra, de azért kiváncsi lennék, hogy ki hogyan oldaná meg!

Link to comment
Megosztás:

Új hónap, új büntetések. Én ma mentem vagy 200 km-t és azt vettem észre, hogy a sofőrök lakott területen belül lényegesen lassabban vezetnek, tartják az 50-et. No jó 60-at (hivatalosan 65-től büntetnek). Nem másznak a szabályos tempóval hajtó nyakár, hanem szépen haladnak utána. Ugyanakkor azt is észrevettem, hogy pár továbbra is száguldozó autóst pedig irritál a kialakult helyzet, még agresszívabban előzik az őket szabályos sebességre kényszerítőeket.

Link to comment
Megosztás:

Új hónap, új büntetések. Én ma mentem vagy 200 km-t és azt vettem észre, hogy a sofőrök lakott területen belül lényegesen lassabban vezetnek, tartják az 50-et. No jó 60-at (hivatalosan 65-től büntetnek). Nem másznak a szabályos tempóval hajtó nyakár, hanem szépen haladnak utána. Ugyanakkor azt is észrevettem, hogy pár továbbra is száguldozó autóst pedig irritál a kialakult helyzet, még agresszívabban előzik az őket szabályos sebességre kényszerítőeket.

Ezt tegnap én is észrevettem a 82-esen. :lol: :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

valakinek veletlenul nincs "csinald magad" konyvecskeje be scannelve????....ha vki tud segitsen!!! kosziiiiiiiiiiiiiiiiii

az a helyzet h annyi aprosag van amit otthon is orvosolni lehet szakertelem nelkul, de ha az ember minden aprosagert szerelokhoz hordja az autot, azok mindent lebontanak s a vegen kiderul h csak 1 anya van follazulva akkor az tiszta szivas mert ramegy az egesz casladi orokseg..

Link to comment
Megosztás:

Miért van az, hogy általában az Angel Eyesss lámpák úgy 40 körül vannak, de akad egy-kettő, néha-néha 20-ért is??? http://www.vatera.hu/opel_astra_f_angel_ey...o_67143068.html

A minimálárat nem érték még el. A villám pedig 50-nél van. Nem hinném, hogy 35-40 alatt odaadná.

Lényegében indíthatta volna 1 Ft-ról is, attól még nem annyit érne.

Link to comment
Megosztás:

A minimálárat nem érték még el. A villám pedig 50-nél van. Nem hinném, hogy 35-40 alatt odaadná.

Lényegében indíthatta volna 1 Ft-ról is, attól még nem annyit érne.

Jó nagy lehúzás és kapsz egy sz@r lámpát,ami ugyan jól néz ki,de sz@rt se látsz vele.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.