Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Megtudná nekem valaki mondani hogy a vészvillogó kábelei a középkonzolból hova mennek???????Mert szereztem középkonzolt,szinte teljesen szétszedtem,de a vészvillogó kapcsoló mögött lévő vezetékeket nem tudom kiszedni.....Létezik hogy az fixen ott van a kapcsoló mögött?????????

Kapcsolót elöröl kiszedtem...az egyszerü volt,de nem tudom a csatit kipattintani :sowwy:

http://i112.photobucket.com/albums/n171/gs...an/DSC02159.jpg

Hátúlról is hogy teljesen egyértelmű legyen mit szaretnék kiszedni :lol: :lol: :lol:

http://i112.photobucket.com/albums/n171/gs...an/DSC02160.jpg

Ha innen nem lehet akkor ez a vezeték hova megy???????

Elég trükkös. Elöl alul van a két szélén két pöcök. Lefelé kell kihúzni. Innentől már tudni fogod.

Én legutóbbi visszarakásnál picit lereszeltem a pöcköket, hogy legközelebb könnyebb legyen.

Link to comment
Megosztás:

Elég trükkös. Elöl alul van a két szélén két pöcök. Lefelé kell kihúzni. Innentől már tudni fogod.

Én legutóbbi visszarakásnál picit lereszeltem a pöcköket, hogy legközelebb könnyebb legyen.

Köszönöm :sowwy: Sikerült kiszednem...... :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Coupe!

Ha szeded ki ezeket a cuccokat, csinálj már képeket légyszi!

Elsősorban a szellőztető részekről.. meg nem tom menyire bontod le, a tekerentyűkről, mega fűtés-klima részről.. tavaly gyanús volt, hogy esetleg ott valami nem kóser, és nem zár el ezt azt..

Vagy esetleg amikor szerelsz,és nem zavarok, dobj egy pü-t..lehet elugranék kotnyeleskedni :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Coupe!

Ha szeded ki ezeket a cuccokat, csinálj már képeket légyszi!

Elsősorban a szellőztető részekről.. meg nem tom menyire bontod le, a tekerentyűkről, mega fűtés-klima részről.. tavaly gyanús volt, hogy esetleg ott valami nem kóser, és nem zár el ezt azt..

Vagy esetleg amikor szerelsz,és nem zavarok, dobj egy pü-t..lehet elugranék kotnyeleskedni :lol:

Későn olvastam,már megcsináltam.....Abszolút nem nagy meló.megnéztem az így csináldba hol vannak csavarok és kiszedtem.....De csak a középkonzolt cseréltem ki,a fűtés részhez hozzá se nyúltam...Addig jó míg nem piszkálom....Aműgy kb 2 hét múlva vissza rakom az enyémet :sowwy: :lol: :lol: Ha gondolod akkor szólok :P

Link to comment
Megosztás:

Későn olvastam,már megcsináltam.....Abszolút nem nagy meló.megnéztem az így csináldba hol vannak csavarok és kiszedtem.....De csak a középkonzolt cseréltem ki,a fűtés részhez hozzá se nyúltam...Addig jó míg nem piszkálom....Aműgy kb 2 hét múlva vissza rakom az enyémet :sowwy: :lol: :lol: Ha gondolod akkor szólok :lol:

Jaja.. vagy ha valamit.. jó bulik lehetnek ezek a szerelgetések... meg tanúlságosak thx

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.