Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

errefelé kevés helyen foglalkoznak ilyennel, érd meg messze van nekem, de érdeklődni fogok, probléma még az is hogy elég nagy az egész vontatószerkezet, és ha csak kilora is megy, akkor is bőven 1000 felett lenne...

kb 20kg van egy ilyen horogba...

de ha 2 ezer akkor is megérné.

Link to comment
Megosztás:

rf id-t hanyagolom, mert nem biztonságos, és ennél a koncepciónál nem is célszerű.

Hm. A mondatod első felével nem értek egyet, a másodikkal igen.

A bluetooth-os immo ötlete nagyon jóó!! :) Az is, hogy ajtónyitáskor kérdezed le.

Ahogy írtam is valahol a céges autómban levő nem túl jó.

Ott a transponder állandóan megy, és merül. Mivel nincs kapcsolója, éjszaka is.

Elég sokszor van, hogy ráadom a gyújtást és már szivat (riaszt) is.

Ráadásul mivel ilyenkor SMS-t is küld, rögtön hív a diszpécser is, hogy mi van az autóval!

Volna egy OffTopic kérdésem is.

Más egyébb kéktyúkos dologgal foglalkozol?

Privit küldök ahol leírom a problémát.

Link to comment
Megosztás:

bruttó 30-ba biztos belefér mindennel együtt.

rf id-t hanyagolom, mert nem biztonságos, és ennél a koncepciónál nem is célszerű.

Arra gondoltam, ha esetleg a teló lopás áldozata lesz. Előkapod az rf id kártyát, hogy tudj vele azért mozogni.

Link to comment
Megosztás:

Ki tudja, hogy az automata fényszóró magasságállító hogyan működik?

Honnan veszi a jelet, hogy ül a hátsója az autónak?

Elkezdtem filózni a témával kapcsolatban. Az emelésérzékelő nem tűnik rossznak, de nem lehet vele folyamatosan szabályozni, mert pl mész egy emelkedőn akkor az autó sincs vízszintbe és lefelé állítaná nagyon a lámpákat.

Lejtőn meg felfelé.

Gondoltam hogy a hátsó rugót nézheti mennyire ül le, de ez gondolom hülyeség.

Esetleg a kasztni távolságát figyeli az úthoz képest vmi opto megoldással?

Link to comment
Megosztás:

Ki tudja, hogy az automata fényszóró magasságállító hogyan működik?

Honnan veszi a jelet, hogy ül a hátsója az autónak?

Elkezdtem filózni a témával kapcsolatban. Az emelésérzékelő nem tűnik rossznak, de nem lehet vele folyamatosan szabályozni, mert pl mész egy emelkedőn akkor az autó sincs vízszintbe és lefelé állítaná nagyon a lámpákat.

Lejtőn meg felfelé.

Gondoltam hogy a hátsó rugót nézheti mennyire ül le, de ez gondolom hülyeség.

Esetleg a kasztni távolságát figyeli az úthoz képest vmi opto megoldással?

nekem sincs sok lövésem róla, de az ut távolságot kizárnám(persze lehet mégis az ) a kátyúk, és a felületi minőség különbségek miatt.

az viszont nem lehetetlen, hogy valami távolságmérő van alkalmazva pl a lengéscsillapítóra szerelve.

de ez képes lenne annyira gyorsan mozgatni, hogy pl erős fékezés és gyorsítást is tudna a lámpa állásában korrigálni?

ha nem akkor eléggé zavaró lenne, kigyorsítás és erős fékezés után mozgó lámpa...szerintem :)

Link to comment
Megosztás:

nekem sincs sok lövésem róla, de az ut távolságot kizárnám(persze lehet mégis az ) a kátyúk, és a felületi minőség különbségek miatt.

az viszont nem lehetetlen, hogy valami távolságmérő van alkalmazva pl a lengéscsillapítóra szerelve.

de ez képes lenne annyira gyorsan mozgatni, hogy pl erős fékezés és gyorsítást is tudna a lámpa állásában korrigálni?

ha nem akkor eléggé zavaró lenne, kigyorsítás és erős fékezés után mozgó lámpa...szerintem :)

Út távolságot nem ezek miatt zárnám ki (ultrahang érzékeny alulra, opto meg csak bekoszolódik), ugyanis meg lehet csinálni hogy mondjuk 1cm változás, ha fenn áll 1mp-ig, akkor állít csak.

Nekem igazából nem a bukkanónál, gyorsításnál lassításnál kéne a szabályzás, hanem ha megrakod a hátulját automatikusan lőjje be a fényszóró magasságot.

Link to comment
Megosztás:

Arra gondoltam, ha esetleg a teló lopás áldozata lesz. Előkapod az rf id kártyát, hogy tudj vele azért mozogni.

Erre nagyon jó a Dallas gyűrű!

A Dallas egy iButton elnevezésű eszközt gyárt. Ez egy 1 vezetékes buszrendszer. Nagyon jól lehet azonosításra használni, mivel nem gyártanak két azonosat belőle. Kinézetre olyan mint egy gombelem. Van egy olvasója, amihez hozzá kell érinteni. Többféle kivitele van. Nekem a legszimpibb a gyűrű kivitelű. Olyan mint egy pecsétgyűrű. Rozsdamentes acél az anyaga.

Egy haverom megfúrta az autója kaszniját, és ide rakta az olvasót. Kinézetre hasonlít egy tolatóradar szenzorhoz. Csak hozzá kell érinteni egy pillanatra a gyűrűt, és nyílik az ajtó. Nincs rádiófrekis átvitel, nem lehet lehallgatni.

Link to comment
Megosztás:

Erről a műhelyről lehetne részleteket tudni? Ha én odamegyek, simán megcsinálják nekem is ilyen árakon a dolgokat, vagy ez ismeretségi alapon megy?

Fémcsiszoló és Galvanizáló Szövetkezet 2030 Érd, VI.., Sándor u. 2. Tel: 06-23 365 599. Azt, hogy kinek mennyiért csinálják nem tudom. Én csak egy utcáról bejött kuncsaft vagyok, de az igaz, hogy már 4 éve hordom hozzájuk az apró vasaimat.

Link to comment
Megosztás:

Ki tudja, hogy az automata fényszóró magasságállító hogyan működik?

Honnan veszi a jelet, hogy ül a hátsója az autónak?

Elkezdtem filózni a témával kapcsolatban. Az emelésérzékelő nem tűnik rossznak, de nem lehet vele folyamatosan szabályozni, mert pl mész egy emelkedőn akkor az autó sincs vízszintbe és lefelé állítaná nagyon a lámpákat.

Lejtőn meg felfelé.

Gondoltam hogy a hátsó rugót nézheti mennyire ül le, de ez gondolom hülyeség.

Esetleg a kasztni távolságát figyeli az úthoz képest vmi opto megoldással?

Amit tudok az az, hogy egyik haverom Passátjának most romlott el a Xenonja. Gyári. Ami beteg volt, egy érzékelő amelyik a kaszni távolságát mérte a keresztlengőkartól. Mind a négy keréknél van felfogva egy mozgó rudazat a lengőkarhoz (neki a hátsó is olyan) és ez a rudazat másik vége egy érzékelőben csúszkál. Na ennek a négy érzékelőnek az alapján (és esetleg egyéb is???) állitja szoftveresen a xenon magasságát. Ja, holmi késleltetések stb. is vannak bizti a programban....

Link to comment
Megosztás:

Amit tudok az az, hogy egyik haverom Passátjának most romlott el a Xenonja. Gyári. Ami beteg volt, egy érzékelő amelyik a kaszni távolságát mérte a keresztlengőkartól. Mind a négy keréknél van felfogva egy mozgó rudazat a lengőkarhoz (neki a hátsó is olyan) és ez a rudazat másik vége egy érzékelőben csúszkál. Na ennek a négy érzékelőnek az alapján (és esetleg egyéb is???) állitja szoftveresen a xenon magasságát. Ja, holmi késleltetések stb. is vannak bizti a programban....

Igen. Közbe megvizsgáltam egy A6 Quattro 2.5 TDI-t. Valóban így csinálja.

Késleltetés természetesen van, mert pl : kátyúnál nem nagyon ráncigálja, de mondjuk egy nagyobb fékezésnél, mikor elöre bólint, majd hátra (és még párszor kisebbet), akkor lehet látni hogy folyamatosan szabályoz.

Link to comment
Megosztás:

és mennyinek?

Úgy hallottam, hogy ahányan a kocsiban utaznak éppen. Lakott területen tudtommal nem kell használni. Egyáltalán kötelező ez már nálunk? Igaz van a kocsimban, mert hasznos és nemigen érdekel ilyen szempontból a szabály. Csak az a kérdés tényleg: kötelező ez már Magyarországon is?

Link to comment
Megosztás:

"Magyarországon ugyan még nem kötelező felszerelés a gépjárművekben a fényvisszaverő mellény, de a műszaki hiba, vagy egyéb ok miatt megálló járműből kiszálló személynek is kötelessége minél rövidebb időn belül felvennie azt, ha az úttesten, leállósávon vagy útpadkán tartózkodik. A közeljövőben a gyalogosan illetve kerékpárral közlekedők számíthatnak arra, hogy egyre gyakrabban ellenőrzik majd a rendőrök a mellények használatát. "

automenedzser.hu

Ez egy 2007. decemberi cikk.

Link to comment
Megosztás:

na ez szép lesz lesétáloka boltba és vegyem fel vagy mi? :)

rem csak uttesten közlekedőkre vonatkozik, mert hogy bicajjal se fogom felvenni soha az is tuti :)

azé van a bicikli ut, meg a prizma a pedálon, és a nem meglévő lámpám jelenleg rajta :)

Lakotterületen kívül tudtommal gyalogosoknak és kerékpárosoknak már kötelezö!

Én is úgy tudom hogy az autóba csak 1 mellénynek kell lennie. Elöterjesztés van csak hogy annyi mellény legyen ahányan bent ülnek/ülhetnek.

Link to comment
Megosztás:

na ez szép lesz lesétáloka boltba és vegyem fel vagy mi? :)

rem csak uttesten közlekedőkre vonatkozik, mert hogy bicajjal se fogom felvenni soha az is tuti :)

azé van a bicikli ut, meg a prizma a pedálon, és a nem meglévő lámpám jelenleg rajta :D

Ezzel az erővel mondhatnád, hogy "Én inkább fejjel megyek a falnak! Akkor se! Juszt se! Én öngyilkos szeretek lenni! Engem ne korlátozzanak a szabadságomban!"

Elmondhatom, hogy a tiédnél valamivel hosszabb életem során megszámlálhatatlanul sok ilyen ember életét mentettem már meg azzal, hogy SIKERÜLT az utolsó pillanatban észrevennem őket az úton. De ha egyszer nem sikerülne az emberéletbe kerülne. Rossz rágondolni! :)

Ha a bolt ahová este sétálsz, a lakott területen kívülre esik, és az úttesten kell gyalogolnod miért érzed sértőnek a mellény viselését? Ha meg akarsz halni az a Te dolgod! Köss egy kötelet a nyakadra, a másik végére egy 20 kg -os követ és ugorj a folyóba, vagy a bányatóba! De ne hurcoltass meg egy másik embert!

Pozitív példaként itt egy kép rólam, amikor 2 éve (előírás nélkül) viseltem a mellényt, mert Németországba mentem a kismotorommal egy találkozóra. Sehol nem nevettek ki! http://kepfeltoltes.hu/view/080210/RIMG017...ltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.