Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Meg 2 kis konzol a hátsó hídra, hogy ne a rugókon keresztül menjen a bowden, meg nagyobb ffh. mert a 20-as elég karcsú hozzá, és ha nincs ABS-ed, akkor kadett gsi-é amiböl nem sok van, viszont ami van, az fékeröelosztós, amiért viszont ki kell iktatni az eredetit. :D

A 20-as ffh-val majd fékezhetsz egyet (kettőt) Blitzen. ;) :D

Persze csak ha akarsz majd. :icon1:

Link to comment
Megosztás:

A 20-as ffh-val majd fékezhetsz egyet (kettőt) Blitzen. ;) :D

Persze csak ha akarsz majd. :icon1:

Tudom, hogy használható a szett azzal is, de a 22-essel azért más. De ha addigra rendbeteszem amit szeretnék, akkor te is megrugdoshatod a fékemet. Aztán söröcske mellett megbeszéljük :D
Link to comment
Megosztás:

Komolyan, tud valaki szerezni OPEL feliratú fejtámlahuzatot? Már nagyon rég óta keresek és sehol sem találok. Tudnátok segíteni? :unsure:

Úgy tudom nemrég levédették ezeket a logókat és azóta nem szabad ilyet árulni.

Az más kérdés,hogy a dekoros megcsinálja neked vagy sem.

Link to comment
Megosztás:

Úgy tudom nemrég levédették ezeket a logókat és azóta nem szabad ilyet árulni.

Az más kérdés,hogy a dekoros megcsinálja neked vagy sem.

Igen tudom Tomi, sajnos. Azért is írtam, hogy szerezni, mert már nem lehet kapni. :icon10: Néha Vaterán hébe-hóba 1-2 felbukkan, ahogy Zotya is mondja, de az olyan gyorsan el is kel, hogy időm sincs rendelni. :icon1: A végén lehet, hogy majd hímzés lesz belőle. Esetleg majd, ha kiszaladunk a szabadkai piacra ott is megnézem hátha.

Link to comment
Megosztás:

Tudom, hogy használható a szett azzal is, de a 22-essel azért más. De ha addigra rendbeteszem amit szeretnék, akkor te is megrugdoshatod a fékemet. Aztán söröcske mellett megbeszéljük :D

de azert bontsatik ki, es igyatol is belole ;)

Ja, más. Majd meglátod. ;)

Iszunk rá bizony, bontott dobozból / üvegből (is) :D

Link to comment
Megosztás:

Még nem voltam, holnap tervezek kimenni Lurdyhoz talira. Ilyen hidegben szoktatok/szoktak azért lenni ott, tehát van értelme elindulnom? Másik, hogy kb mikorra érdemes menni?

Olyan nincs hogy nincs. Lent vagyunk a mélygarázsban, mert nem esik semmi, és fűtenek :D 8 körültől már vannak lent, de leginkább csak a coupesok, mert ők korábban is lépnek. A többség inkább 9 körül esik ki. Parkolóház legvége, kijárat mellet.

Link to comment
Megosztás:

Olyan nincs hogy nincs. Lent vagyunk a mélygarázsban, mert nem esik semmi, és fűtenek :D 8 körültől már vannak lent, de leginkább csak a coupesok, mert ők korábban is lépnek. A többség inkább 9 körül esik ki. Parkolóház legvége, kijárat mellet.

Köszi! :) Ott leszek. :D

Link to comment
Megosztás:

Olyan nincs hogy nincs. Lent vagyunk a mélygarázsban, mert nem esik semmi, és fűtenek :D 8 körültől már vannak lent, de leginkább csak a coupesok, mert ők korábban is lépnek. A többség inkább 9 körül esik ki. Parkolóház legvége, kijárat mellet.

Azert 9kor mar enni szoktunk...

Link to comment
Megosztás:

Arra gondoltam, hogy kicserélem majd a gyári hangszórókat valami kicsit komolyabbra. Ha jól tudom akkor az F-es Astrába elől 16,5 hátul 13 cm-es gyári hangszórók vannak?! Több cimborám azt javasolta, hogy előre 2 utas hangszórókat rakjak és külön a csipogót az ajtóba, hátra pedig mehet a 3 utas. Szerintetek? Egyébként a Clarion márkát ajánlotta az egyik, ami árban is elfogadható. Ti mit javasoltok? Egyrészt hangszóró másrészt márka téren?

Link to comment
Megosztás:

Arra gondoltam, hogy kicserélem majd a gyári hangszórókat valami kicsit komolyabbra. Ha jól tudom akkor az F-es Astrába elől 16,5 hátul 13 cm-es gyári hangszórók vannak?! Több cimborám azt javasolta, hogy előre 2 utas hangszórókat rakjak és külön a csipogót az ajtóba, hátra pedig mehet a 3 utas. Szerintetek? Egyébként a Clarion márkát ajánlotta az egyik, ami árban is elfogadható. Ti mit javasoltok? Egyrészt hangszóró másrészt márka téren?

Nyilván minden pénztárcától függ. Érdemes alaposan szétnézni, a nagyobb és minőségibb hangeszközöket gyártóknak van belépőkategóriás modellje és szépen lépcsőnként megy felfelé.

A hátsókkal nem kell olyan erőteljesen foglalkozni, inkább érdemes előre egy jóféle komponens szettet vásárolni akár hangváltóval is, ilyet szintén kínálnak a nagyobb gyártól.

Alpine, Pioneer, Blaupunkt, ezekkel biztosan nem nyúlsz mellé.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.