Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok! AZ lenne a kérdésem, F astra caravánom van és hétvégén készítem elő festésre... a tető sint hogyan kell leszerelni?! meg van az a két dísz csik is alatta azt le lehet valahogyan szedni?!a választ elörre is köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok!

Nem tud valaki egy jó és árban elfogadható szélvédőst Budapesten?Mert nekem megvan repedve a szélvédőm és így nem vizsgázik le! :(

Pedig azt hittem,hogy megoldható,de nem!Mert nincs valami sok kedvem szélvédőt cseréltetni!

Előre is köszönöm!

Üdv.:zozo

Én 15ért cseréltettem az enyémben, awsautouveg.hu 6900ért van valami kinai üveg nekem is az van bent már egy ideje. elég gyorsak voltak. ugy hogy én szivessen ajánlom. üdv
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! AZ lenne a kérdésem, F astra caravánom van és hétvégén készítem elő festésre... a tető sint hogyan kell leszerelni?! meg van az a két dísz csik is alatta azt le lehet valahogyan szedni?!a választ elörre is köszönöm.

Tetőkárpit le. (kapaszkodók, oszlop-burkolatok, napellenzők, belső világítások, kutyaháló rögzítések, minden, és akkor kicsit elfordítva ki tudod húzni a csomagtartó ajtón keresztül.) Utána belülről van elöl 3-3, hátul 2-2 anya egy fém lemezzel. Azokat az anyákat letekered, fémlemezt nem hagyod el :D és fölfelé, kis mozgatás után fölfelé ki tudod húzni a sínt. Vigyázz, mert a menetes szárak, amikről az anyákat letekerted, benne maradnak a sínben, és ha ferdén húzod föl, összebacca a tetőt. (tudom, csak a sín alatt, de engem az is zavar :lol: ) A dísz-léceket, meleg időben simán le tudod pattintani. Belülről benyúlsz alá, és meghúzod magad felé. Akkor kipattan. (vagy nagyon be van ragadva, akkor rongyba tekerj be egy lapos csavarhúzót, és azzal pattintsd föl, belülről, kifelé.) Tetőre/lécre vigyázni. Hidegben pedig nem ajánlott, mert a patentjai akkor törnek mint a ropi. ;)

Link to comment
Megosztás:

Tetőkárpit le. (kapaszkodók, oszlop-burkolatok, napellenzők, belső világítások, kutyaháló rögzítések, minden, és akkor kicsit elfordítva ki tudod húzni a csomagtartó ajtón keresztül.) Utána belülről van elöl 3-3, hátul 2-2 anya egy fém lemezzel. Azokat az anyákat letekered, fémlemezt nem hagyod el :D és fölfelé, kis mozgatás után fölfelé ki tudod húzni a sínt. Vigyázz, mert a menetes szárak, amikről az anyákat letekerted, benne maradnak a sínben, és ha ferdén húzod föl, összebacca a tetőt. (tudom, csak a sín alatt, de engem az is zavar :lol: ) A dísz-léceket, meleg időben simán le tudod pattintani. Belülről benyúlsz alá, és meghúzod magad felé. Akkor kipattan. (vagy nagyon be van ragadva, akkor rongyba tekerj be egy lapos csavarhúzót, és azzal pattintsd föl, belülről, kifelé.) Tetőre/lécre vigyázni. Hidegben pedig nem ajánlott, mert a patentjai akkor törnek mint a ropi. ;)

Sajna nekem még a mostani melegben is eltört vagy 4 darab... Pedig a műtét előtt még WD40-et is kapott! Én csak takarítás céljából vettem le a csatornafedőket. Visszatettem nélkülük és nem is lebegnek, de remélem lehet kapni még a bótban, hogy pótoljam!

Link to comment
Megosztás:

Érdeklődésképpen:

Előfordulhat, hogy a közeljövőben hozzájutok egy szett Bilstein B8 lengéscsillapítóhoz, használt, de gyakorlatilag újszerű állapotban.

Viszont már vettem egy szett vadonat új narancs Konit. :D

Érdekelne valakit esetleg valamelyik? Nekem mindegy lesz, hogy melyik megy...

Link to comment
Megosztás:

ÉrdeklődÉskÉppen: Előfordulhat, hogy a közeljövőben hozzájutok egy szett Bilstein B8 lengÉscsillapítóhoz, használt, de gyakorlatilag újszerű állapotban. Viszont már vettem egy szett vadonat új narancs Konit. :D Érdekelne valakit esetleg valamelyik? Nekem mindegy lesz, hogy melyik megy...

a koninak mennyi lenne az ára? a 4nek

Link to comment
Megosztás:

Tetőkárpit le. (kapaszkodók, oszlop-burkolatok, napellenzők, belső világítások, kutyaháló rögzítések, minden, és akkor kicsit elfordítva ki tudod húzni a csomagtartó ajtón keresztül.) Utána belülről van elöl 3-3, hátul 2-2 anya egy fém lemezzel. Azokat az anyákat letekered, fémlemezt nem hagyod el :D és fölfelé, kis mozgatás után fölfelé ki tudod húzni a sínt. Vigyázz, mert a menetes szárak, amikről az anyákat letekerted, benne maradnak a sínben, és ha ferdén húzod föl, összebacca a tetőt. (tudom, csak a sín alatt, de engem az is zavar :lol: ) A dísz-léceket, meleg időben simán le tudod pattintani. Belülről benyúlsz alá, és meghúzod magad felé. Akkor kipattan. (vagy nagyon be van ragadva, akkor rongyba tekerj be egy lapos csavarhúzót, és azzal pattintsd föl, belülről, kifelé.) Tetőre/lécre vigyázni. Hidegben pedig nem ajánlott, mert a patentjai akkor törnek mint a ropi. ;)

Köszönöm a választ! marad majd jól kimaszkolom inkább enyire nem akarom megbontani a belsejét a kocsinak :D
Link to comment
Megosztás:

Köszi.

Szinezett üveg került 6900Ft-ba?Őket asszem én is néztem a neten!És milyen az üveg?És jól megcsinálták?

üdv.

Jól meg csinálták igen, ha kell cserélni a szélvédő gumit is akkro az aszem még 2ezer ft nekem sajnos elvolt szakadva így cserélték az +2000volt és ugy van hogy 8000ezer a ragasztott üvegnek a beszerelése +6900az üveg maga. nem szines az üveg csak felül egy csíkban
Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a választ! marad majd jól kimaszkolom inkább enyire nem akarom megbontani a belsejét a kocsinak :D

Azért, ha már fényezés, akkor egy fél órás belső bontást ne spúrkodjatok el... Annyira nem nagy meló, hogy egy fújásnál ne lehessen megcsinálni.

Sziasztok!

Mit lehetne kezdeni egy 1,6os 99-es astrával, annyira "ellustult", mint egy 1,1-es punto :) Hogyan lehetne 1 kicsit harapósabbá varázsolni?

Köszi a segítséget

Ha ellustult, akkor kivinni a pályára, és megtanítani járni :D

Link to comment
Megosztás:

Honnan tudhatnám...még ki sem próbáltam...

A végén leejtem a telót, meg bekacsolva hagyom a lámpát...

:D :D

Már kezdtem félni, hogy ledudált a saját autód, miután elütött... :D

Hétvégén talán másodszor tiltattam le, de 7500 messze van... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.