Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne,hogy nem e tudja valaki,hogy mikortól emelik a műszaki vizsgát?

Én nem találtam a neten csak az árát!

Előre is köszönöm!

Üdv.:zozo

http://autopult.hu/gazdasag/dragabb-de-kedvezobb-lesz-a-muszaki-vizsgaztatas.html

Csak hogy magamtól idézzek, "A megváltozott, jelentősen növelt díjak a tervezet szerint a rendelet Magyar Közlönybeli megjelenését követően 30 nap múlva lesznek esedékesek." ;)

Link to comment
Megosztás:

http://autopult.hu/g...zsgaztatas.html

Csak hogy magamtól idézzek, "A megváltozott, jelentősen növelt díjak a tervezet szerint a rendelet Magyar Közlönybeli megjelenését követően 30 nap múlva lesznek esedékesek." ;)

Igen ezt a 30napos közlönyi megjelenést én is hallottam!Csak azt nem tudom,hogy június1 vagy július 1???? Ez a kérdés!

Én ezt az egyett találtam:

http://berkalkulator.org.hu/auto-muszaki-vizsga-dija-2012-mit-hozhat-2013.html

Link to comment
Megosztás:

Van már szervóm :D szopott vele a szerelő, főleg a diavia klíma miatt, fél világot cserélte, tárcsákat is, de kész lett.

A lényeg, hogy megvan, nem igaz? :D A 14nz hogy birkózik meg vele, meg a klímával?

Gondolom a megfelelő hosszúságú hosszbordás szíj csak harmadjára lett meg.... :D (nekem így volt)

Link to comment
Megosztás:

Hali!Lenne egy nem pont astrás kérdésem...de autóval kapcsolatos... adva van 1 kocsi,teszem azt egy dízel toledo... megakadt a vízpumpa és lenyalta a vezérműszíjat... a szelepek görbülhettek?Nem indul a kocsi de sztem csak azért mert nincsenek fogak a szíjjon... Ötlet??

A Seat fórumon seggek vannak... :D

Link to comment
Megosztás:

Hali!Lenne egy nem pont astrás kérdésem...de autóval kapcsolatos... adva van 1 kocsi,teszem azt egy dízel toledo... megakadt a vízpumpa és lenyalta a vezérműszíjat... a szelepek görbülhettek?Nem indul a kocsi de sztem csak azért mert nincsenek fogak a szíjjon... ötlet?? A Seat fórumon seggek vannak... :D

Hááát... ha tudom hogy le vannak nyalva szíjról a fogak, nem kéne indítózgatni, mert ha addig nem is, közben még simán összekócolhatja :rolleyes: Igazából a konkrét motortól függ, hogy összeakadhatott -e, nem ismerem azt a motort. Mindenesetre amíg nincs rajta egy másik vez.szíj, és minden visszaállítva a helyére, addig ne indítgassátok :D Forgassátok körbe kézzel, hogy érzésre nem akad -e meg.

Link to comment
Megosztás:

A lényeg, hogy megvan, nem igaz? :D A 14nz hogy birkózik meg vele, meg a klímával?

Gondolom a megfelelő hosszúságú hosszbordás szíj csak harmadjára lett meg.... :D (nekem így volt)

Ma beletettem 300km-et, ######a:) Megbírkózik vele, a klímát meg előzésnél kikapcsolom mindig :)

Link to comment
Megosztás:

A lényeg, hogy megvan, nem igaz? :D A 14nz hogy birkózik meg vele, meg a klímával?

Gondolom a megfelelő hosszúságú hosszbordás szíj csak harmadjára lett meg.... :D (nekem így volt)

Pedig mindenki tudja, hogy gyári klímával és szervóval 1800cm körüli szíj kell. :P

Link to comment
Megosztás:

Hali!Lenne egy nem pont astrás kérdésem...de autóval kapcsolatos... adva van 1 kocsi,teszem azt egy dízel toledo... megakadt a vízpumpa és lenyalta a vezérműszíjat... a szelepek görbülhettek?Nem indul a kocsi de sztem csak azért mert nincsenek fogak a szíjjon... Ötlet??

A Seat fórumon seggek vannak... :D

Tuti hogy összekócolt mindent.
Link to comment
Megosztás:

Még az én szarom is látszódni látszik. :D

Mee, mit lapítasz te ott hátul? :D Sok szabadságos... Én bezzeg dógoztam, és egy "remek" fiestát hoztam haza a sajátom helyet.. :S

Amúgy másodszor írják le, hogy vauxhall embléma van Gyumma autója elején, de egyszer se nézték meg közelről? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hali!Lenne egy nem pont astrás kérdésem...de autóval kapcsolatos... adva van 1 kocsi,teszem azt egy dízel toledo... megakadt a vízpumpa és lenyalta a vezérműszíjat... a szelepek görbülhettek?Nem indul a kocsi de sztem csak azért mert nincsenek fogak a szíjjon... Ötlet??

A Seat fórumon seggek vannak... :D

Ha a c16nz-d járt volna így ott tuti nem tud beleérni a dugó a szelepekbe. 1.2-1.4es 8V motorok kócolódnak biztosan opeleknél.De azoknál is meg lehet úszni a HF levételt ha már nem gyári,hanem könnyített himbák vannak benne,mert olyankor azokból törik egy-kettő.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.